18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trening Malijskich żołnierzy

BurakCebulak • 2013-01-14, 22:56
Jakże realistyczny trening armii nie małego państwa w Afryce i jest o nim głośno ostatnio, a mowa o Mali.... :samoboj:

zuq4

2013-01-15, 07:51
ciekawe czy chociaż jeden z was mialby wystarczająco duze jaja żeby wogóle z domu wyjść w obliczu takiego konfliktu.Czy to ich wina że urodzili sie tam a nie np.w jakimś bogatym kraju?Myśle że gdyby mieli wybór urodzili by się np we Francji(nie bez przypadku akurat ten kraj wymieniłem).u nich liczy się każdy nabój,to nie są hamerykanie żeby wypie**alać w powietrze tysiące sztuk amunicji,to jest Życie drodzy sadole i sadolki ,i uświadomcie sobie że ci ludzie robią wszystko żeby przetrwać,ale większość z was i tak pewnie tego nie zrozumie tylko bedzie dalej hejtować i od małp wyzywać siedząc przed kompem grając w call of duty i czekając aż matka przyniesie obiad.Troche wyobrażni!!!!bo jak narazie to z takim zachowaniem wam bliżej do małp a niżeli im..pozdrawiam

markedone

2013-01-15, 07:52
Przecież każdy z nas jak się bawił w wojnę to tak robił, technika u nich nie poszła do przodu : D

kosciej

2013-01-15, 08:39
w naszej armii na 15 miesięcy służby wystrzeliłem 15 a jestem biały


bavarian

2013-01-15, 09:17
Ale auta nie pchają :P

gelynder1

2013-01-15, 09:29
niedługo my tak w Polsce będziemy autami jezdzić .. brummmm brummmm

zamik

2013-01-15, 09:54
to powinno byc w hardzie
tyle krwi, ta zwierzeca zadza zabijania.....

dlugowieczny

2013-01-15, 11:08
To z tego kraju francuzy murzynów biorą?

Gus

2013-01-15, 11:35
@zuq4

Aj tam, pie**olisz farmazony, jakby jeden bambus z drugim pomyślał, to by wiedział,że skoro tak "trenują" = brak finansów na armię takiej wielkości. No bo k***a odrzutnik do strzelań ślepych to 15-20zł wydatek. Jakby bambusiki obcięły etaty, to za zaoszczędzone pieniądze mieliby jakkolwiek wyszkoloną armię i sprzęt do treningu co będzie się równalo lepszemu wyszkoleniu i wyższej skuteczności. TADAAAAAAAAAAAA.

Cytat:

.u nich liczy się każdy nabój,to nie są hamerykanie żeby wypie**alać w powietrze tysiące sztuk amunicji,to jest Życie drodzy sadole i sadolki



Sraty taty. U nas w kraju na Zetce i w Policji tak samo było/jest, ale jest jedna zależność nt. broni palnej, jeżeli nie wywalisz paruset lub paru tysięcy z niej pestek, NIGDY nie nauczysz się dobrej obsługi i skuteczność będzie znikoma.

zuq4

2013-01-15, 12:03
@Gus dla ciebie wydatek 15-20 zl to może niewiele dla nich jest to bardzo często 2-3 miesieczna stawka na utrzymanie sie rodziny,a co do pie**olenia farmazonów to teraz sam pie**olisz np o obcinaniu etatów!!!jakich k***a etatów ja sie pytam??!!może mają obciąć stawki na budowe autostrad??weż sie k***a zastanów co piszesz,to ze w gimnazjum nie poruszacie tematów odnośnie problemów tzw.trzeciego świata to nieznaczy że one nie istnieja.no i wkońcu należalo by się zastanowić w imie czego oni sie tam tak napie**alają otóż śpiesze wytlumaczyć niedouczonej gim i podbazie:napie**alają sie w imie swojego allaha a cwany zachód tylko nasyca konflikt bo WOJNA TO ZYSK

PimpMyDick

2013-01-15, 12:54
Z czego strzela ten w 14 sekundzie? Bo widać, że pie**olnięcie jest.

bd258

2013-01-15, 13:11
Roszp napisał/a:

Jak w Rosji za czasów II wojny - jeden ma karabin, drugi ma naboje.




Tutaj jeden broń drugi naboje a trzeci dźwięk :samoboj:

bombartyzed

2013-01-15, 13:36
To się nazywa ślepa amunicja :D

gryz0n

2013-01-15, 13:44
Możemy im specjalistkę podesłać:

Puciek1

2013-01-15, 13:55
Mudżyn w 35 sekundzie kłapie jak kura mojego dziadka.