18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trener Szpilki w narożniku

sn...........r9 • 2013-06-16, 12:56
Fiodor Łapin gasi "wielką nadzieję białych" jak peta w śniegu.

Zikorskee

2013-06-16, 13:14
Szpila to imbecyl. Bić się umie, ale zdania sklecić już nie.

mo...........et

2013-06-16, 13:16
cała prawda o Arturze, za dużo pajacowania za mało prawdziwego boksu. Jaki to wielki talent? Tyson w jego wieku 4 rok mistrza bronił, szpila dalej obija kelnerów. Ktoś go zajebiście wypromował i kasiore na nim bije ale bokser z niego żaden. Zrobią z niego podobnego rekordzistę jak wawrzyk, kostecki czy sosnowski, nabije licznik na ogórkach i emerytach aż w końcu ktoś mu wybije boks z głowy.

sn...........r9

2013-06-16, 15:18
Nie wiem wiele o boksie, bo krótko trenowałem, ale IMHO z nim to jest chyba tak, że źle się nauczył i teraz w wielkich bólach i mękach musi to wyeliminować. Pewnie mu się uda, bo w przeciwieństwie do np takiego jednego płockiego barbarzyńcy z KSW jest młody i dostał ogarniętego trenera, którego szanuje i słucha. A utalentowany faktycznie jest. Ma dobre wyczucie dystansu, refleks i serce do walki i za parę lat może być o nim głośno. Teraz, z taką obroną, to ktoś z top 20 obiłby mu mordę sromotnie w pierwszej rundzie.

Szron

2013-06-16, 15:35
Szpilka to produkt marketingowy.

vandamme1

2013-06-16, 17:05
i to pierdzielenie ze w 14 walce ma lepszych rywali niz bracia Kliczko :) co z tego skoro Wladimir w jego wieku zdobyl tytul mistrza swiata...

cocaine.animals

2013-06-16, 17:07
Mopet pie**olisz takie bzdury że żal to komentować, sprawdź sobie z kim się bili Kliczko i inni mistrzowie świata na tym etapie kariery...z typami co mieli 2x więcej porażek niż zwyciestw, a ty McCline, Bidenko, Minto nazywasz kelnerami ? Jak zwykle wysyp hejterów z dupami przyspawanymi do krzesła przed komputerkiem.

Crossiak

2013-06-16, 17:08
ma ktos link do calej walki?

vandamme1

2013-06-16, 17:13
cocaine.animals napisał/a:

Mopet pie**olisz takie bzdury że żal to komentować, sprawdź sobie z kim się bili Kliczko i inni mistrzowie świata na tym etapie kariery...z typami co mieli 2x więcej porażek niż zwyciestw, a ty McCline, Bidenko, Minto nazywasz kelnerami ? Jak zwykle wysyp hejterów z dupami przyspawanymi do krzesła przed komputerkiem.



hehe przeciez to juz emeryci. A wspominajac o walce z Bidenko pokazales swoja glupote

mo...........et

2013-06-16, 17:26
cocaine.animals ,Władek Kilczko będąc w wieku Artura miał pas WBO, szpila ma pas polsatu. Robią ze szpili wielką nadzieję boksu, dla mnie jest przeciętniakiem z niezłą torpedą ale bez obrony. Być może będzie czempionem, zrobi mistrza, szczerze mu tego życzę choć uważam to za niemożliwe.

black88

2013-06-16, 17:29
mopet napisał/a:

cała prawda o Arturze, za dużo pajacowania za mało prawdziwego boksu. Jaki to wielki talent? Tyson w jego wieku 4 rok mistrza bronił, szpila dalej obija kelnerów. Ktoś go zajebiście wypromował i kasiore na nim bije ale bokser z niego żaden. Zrobią z niego podobnego rekordzistę jak wawrzyk, kostecki czy sosnowski, nabije licznik na ogórkach i emerytach aż w końcu ktoś mu wybije boks z głowy.



Ha ha ekspert od siedmiu boleści. Widać rękawic nie miałeś założonych nigdy. Chyba że do plewienia w ogrodzie - mamusi pomagać.

Ma jaja, zawziął się i mam nadzieję, że będzie miał ciągle coraz to większą motywację. Jego dużą przewagą jest fakt bycia mańkutem - to już przewaga w ringu sama w sobie. Podszkoli się jeszcze i przy tym sercu do bitki ma szanse. A to jakim człowiekiem jest - mnie nie obchodzi. Dobrze się go ogląda.

tabun89

2013-06-16, 17:31
vandamme1 napisał/a:



hehe przeciez to juz emeryci. A wspominajac o walce z Bidenko pokazales swoja glupote



Popatrz dzieciaku jakie ty masz pojecie, nie wiesz w ogóle co to znaczy przygotować się do walki i pół roku sparować a taki maraton ciągnie szpila, i wchodzisz tu napinaczu bez pojęcia o prawdziwej walce i piszesz bzdury,
mi to jest już brak słów na takich kozaczków z internetu, gówno wie ale pisze bo na onecie cos przeczytal

typo

2013-06-16, 17:41
black88 napisał/a:



Ha ha ekspert od siedmiu boleści. Widać rękawic nie miałeś założonych nigdy. Chyba że do plewienia w ogrodzie - mamusi pomagać.

Ma jaja, zawziął się i mam nadzieję, że będzie miał ciągle coraz to większą motywację. Jego dużą przewagą jest fakt bycia mańkutem - to już przewaga w ringu sama w sobie. Podszkoli się jeszcze i przy tym sercu do bitki ma szanse. A to jakim człowiekiem jest - mnie nie obchodzi. Dobrze się go ogląda.



Kogo się dobrze ogląda?! Artura? Te jego śmieszne peseudobokserskie poczynania? Nawet Łapin nie wierzy w to co widzi. Ten chłopak wychodzi na ring i pokazuje absolutne zero!

Praca nóg, atak, obrona, refleks, koordynacja - wszystko na mocno przeciętnym poziomie. Oczywiście z braku laku jest lansowany na następcę Gołoty, ale niestety ... nie ten poziom. Bardzo przereklamowany zawodnik, co dziala na jego szkodę. Oczekiwania wobec niego są nie do spełnienia. Owszem na naszym rodzimym podwórku jest to zawodnik wyróżniajacy się, ale nawet przy dzisiejszej słabej HW jest to zawodnik po prostu słaby.

Tak banalne błędy jak nietrzymanie gardy, czy łapanie prostych sierpów jest w tym wieku niewybaczalne. On nie ma już 18-20 lat, to nie jest początkujący zawodnik. Wychodzą u niego braki na ringu amatorskim.

Szkoda, wielka szkoda, bo fajnie byłoby mieć znowy zawodnika z absolutnego topu, ale jeszcze musimy poczekać. Szpila może conajwyżej o pas EBU powalczyć...

vandamme1

2013-06-16, 17:43
up
a co ty o mnie wiesz pajacu ? :D jak dla ciebie do walki sparuje sie pol roku to wlasnie pokazales jaki z ciebie znafffca. Na jego etapie kariery tacy zawodnicy jak Tyson czy Kliczko toczyli po 10 walk rocznie, i dzieki temu zostali wielkimi mistrzami. a on juz placze ze przemeczony po 2 walkach i 3 obozach... wlasnie dlatego nigdy nie bedzie mistrzem

sn...........r9

2013-06-16, 17:51
typo napisał/a:


(...) refleks, koordynacja - wszystko na mocno przeciętnym poziomie.


Kolejny jedzie po nim, aby tylko sobie poszczekać. Akurat refleks i motorykę to on ma jak u dzikiego kota, dzięki czemu wygrywa z bokserami którzy mimo wszystko jako tako tą technikę ogarniają (w przeciwieństwie do niego).