18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trener Szpilki w narożniku

sn...........r9 • 2013-06-16, 12:56
Fiodor Łapin gasi "wielką nadzieję białych" jak peta w śniegu.

typo

2013-06-16, 18:19
@sniper9:


Tylko poszczekać? Refleks i motoryka?! U Artura Szpilki? Zbiera równo sierpy i proste, nogami owszem rusza, podskakuje, ale niewiele to daje, dół tańczy, góra spięta. Jego ciosy nie ważą, przynajmniej nie widać, żeby powalały przeciwników na ziemię. Głowa przy ciosach sztywna, zero amortyzacji. Nie jestem byle hejterem, naprawdę życzę mu jak najlepiej, ale wymagania co do tego chłopaka są zbyt wysokie w stosunku do jego umiejętności i możliwości.



Wygrywa z bokserami z którymi nie ma prawa przegrać, ot co. Cała tajemnica Szpilki. Pompujemy balon, który powinien się, albo sam pompować, albo mieć jakieś podstawy do pompowania. Tymczasem Łapin jest załamany podczas jego walk, co zresztą widać, ale nieeee, pewnie, Szpila to super bokser, talent jakich mało ... jaaasne.

Każdy kto choć chwilę spędził na treningach, wie że błędy jakie popełnia są bardzo podstawowe. Jak już mówiłem brakuje mu obycia w boksie amatorskim, to już będzie trudno nadrobić.

Smutne jest to, że niewiele zawodników prezentuje poziom zbliżony do niego, który nie jest najwyższy. Polska HW jest w dupie, nie ma sie co oszukiwac

macko3339

2013-06-16, 18:36
Hahaha wy k***y zawistne ale pie**olicie farmazony :D Zamiast dopingowac naszych zawodnikow to umiecie tylko pisac ze to ze tamto ze kelener ze dziadek japie**ole nawet jak by z tysonem walczyl w jego szczytowej formie to dalej byscie farmazony pie**olili. Prawda jest taka ze ciagle idzie do przodu dostaje coraz lepszych zawodnikow inni bokserzy moga tylko pomarzyc o takich nazwiskach na takim etapie kariery a wam zawistym polaczka cebulaczka odrazu spina sie dupa( nawyk wyniesiony z domu ?).pie**olcie sobie dalej na pewno tym duzo ugracie. Pozdrawiam wszystkich trenujacych i zdorowo myslacych ktorzy nie pie**ola glupot jak reszta tutaj :D Reszcie ch*j w dupe :D

sn...........r9

2013-06-16, 19:18
@typo Nie jestem jego fanem i nie próbuję go bronić, ale niemal wszystko , co napisałeś wynika z braku odpowiedniej techniki, a nie z tego, jakoby brakowało mu wrodzonych zdolności. Robi nagminnie błędy w obronie, ale jak na razie czystego strzała w zęby dostał raptem kilka razy. Nie umie pracować nogami i ciałem, a mimo to bije dostatecznie mocno by buma pokroju Mollo znokautować. Dlaczego? Bo jest nieporównywalnie szybszy i bardziej eksplozywny, niż jego szanowni przeciwnicy. Co innego skrytykować, a co innego objechać od góry do dołu.

Co do pompowania balonika, to zgadzam się w 100%.

T-Will

2013-06-16, 19:39
mopet napisał/a:

cała prawda o Arturze, za dużo pajacowania za mało prawdziwego boksu. Jaki to wielki talent? Tyson w jego wieku 4 rok mistrza bronił, szpila dalej obija kelnerów. Ktoś go zajebiście wypromował i kasiore na nim bije ale bokser z niego żaden. Zrobią z niego podobnego rekordzistę jak wawrzyk, kostecki czy sosnowski, nabije licznik na ogórkach i emerytach aż w końcu ktoś mu wybije boks z głowy.


Nie ma to jak porównywać do Tysona...Kliczko czy Gołota jakoś w wieku Szpilki mieli gorszych rywali, a zobacz co osiągneli.
Nie lubię Szpili, ale bardziej nie lubię pie**olenia takich bzdur.

mo...........et

2013-06-16, 20:07
@up, Kliczko Władek w wieku Artura miał pas WBO, Holyfield był mistrzem junior ciężkiej, Andrzej był dobrym amatorem z sukcesami, Bowe był o rok starszy gdy zdobył pasy IBF, WBC, WBA. Porównywanie Artura do Tysona ma tyle samo sensu co twierdzenie że Szpilka jest jakimś mega talentem, oba stwierdzenia to gruba przesada. Jasne może to razić, przyznaję się do błędu. Tak jak napisałem w drugim poście, życzę Arturowi najlepszego ale ktoś mu straszną krzywdę zrobił promując go na jakiś super talent. Dla mnie jest średniakiem który na razie nie dostał za przeciwnika nikogo się liczącego, bił albo przebrzmiałe dawno nazwiska albo całkowitych no-name'ów, wielkiej kariery mu nie wróżę lecz mam nadzieje że jestem w błędzie.

okrutnik z lasu

2013-06-16, 20:22
Przede wszystkim to jest bandyta, prymityw i pedał (komuś tam chciał dziecko robić). To by było na tyle.

Lord Gutek

2013-06-16, 20:31
Ja jebię, k***a wiedziałem, ze tak będzie, ze co drugi to znawca... :D
Szpilka coś tam potrafi, ale są lepsi od niego w jego wieku i nie są lansowani przez TV.
Swoją drogą Szpilka to debil cham, kretyn, dres, prostak i popie**oleniec.

chujciwcycki

2013-06-16, 20:43
mopet napisał/a:

cała prawda o Arturze, za dużo pajacowania za mało prawdziwego boksu. Jaki to wielki talent? Tyson w jego wieku 4 rok mistrza bronił, szpila dalej obija kelnerów. Ktoś go zajebiście wypromował i kasiore na nim bije ale bokser z niego żaden. Zrobią z niego podobnego rekordzistę jak wawrzyk, kostecki czy sosnowski, nabije licznik na ogórkach i emerytach aż w końcu ktoś mu wybije boks z głowy.


Tylko że Tyson nak***iał na kokainie xD

luxik1988

2013-06-16, 20:53
Artur Szpilka na ten moment przypomina bardziej wiejskiego zabijakę spod dyskoteki, niż boksera. Mam nadzieję, że Zimnoch sprowadzi go na ziemię, o ile Artur nie ucieknie tak, jak to było ostatnio :D

Wystarczy włączyć sobie obojętnie jaki wywiad, aby zobaczyć jakim człowiekiem jest Szpilka. Takich wzorców dla młodzieży oby jak najmniej. Ostatnio już nie wyszedł w pomarańczowym uniformie wskazującym dumnie na jego kryminalną przeszłość ale ''jedna jaskółka wiosny nie czyni''. I proszę nie wspominać kryminalnej przeszłości innych gwiazd boksu dla porównania, bo np. taki Bernard Hopkins to bokser znacznie cięższego kalibru.

''Nie nazywajmy szamba perfumerią''. Szpilka musi ciężko zapie**alać na odzyskanie szacunku w oczach prawdziwych kibiców boksu. Grzechy przeszłości nie mogą zostać puszczone w niepamięć ot tak.

Wiem, że to Polak i swoim rodakom należy kibicować, ale to Szpilka musi pokazać, że chce się zmienić i zrehabilitować.

WujaszekStalin

2013-06-16, 21:05
@luxik1988 z tym Zimnochem to żartujesz? Koleś który ledwo wygrał na punkty z 48-latkiem, raczej z Arturem dużych szans nie będzie mieć.

sn...........r9

2013-06-16, 21:40
@up HW jest teraz taka bidna, że niejeden z tych dziadków boksuje nadal na przyzwoitym poziomie (z resztą Władek i Witalij też mają po czterdzieści parę lat). Na pewno McCall jest teraz lepszy, niż taki Mollo.

typo

2013-06-16, 23:24
@sniper9:

myślę, że mamy podobną opinię o Szpilce, tylko ubieramy to w inne słowa. To co napisałem brzmiało dosyć niepozytywnie, ale nie zgodzę się, że jest to wybitny talent. Owszem, jest to zawodnik, z którego można zrobić rzemieślnika z pierwszej dwudziestki, ale championa będzie ciężko uformować.

Chodzi mi też o usposobienie Szpili, który wychodzi na ring się bić, jego zapędy do napie**alanki są niepokojące. Kilka razy próbował Minto obalić, czy wziąć w dźwignię. To jest niedopuszczalne na tym poziomie, nie dla osoby aspirującej do miana championa HW. Patrząc obiektywnie Artur niczym się nie różni spośród zawodników wagi ciężkiej i nie ma żadnej cechy, która by go wyróżniała.

Na argument, że mocnego strzała przyjął tylko kilka razy, mogę odpowiedzieć, że z zawodnikami z pierwszej 10 takie kilka razy zakończyłoby się knockdownem (jak nie knockoutem). Nie znokautował nikogo, kogo można by poważnie odnotować, wszystkie walki jakie stoczył można by uznać za amatorskie, to nie byli wielscy przeciwnicy, a Szpila nie był wielkim bokserem w tych walkach. Ot, poważniejszy sparing.

Kariera Artura dopiero się zacznie, w tej chwili jest to podniecanie się jego wynikami przypomina walenie konia do muzułmanki.

Moim zdaniem nie jest to zawodnik, który zwojuje HW, ba! to nie jest zawodnik, który zwojuje Polskę.

Boytsov, Wilder, czy Fury prezentują o niebo lepszy poziom i o niebo lepsze perspektywy niż Szpila, a nikt o nich nie gada jak o pogromcach HW. Szpilka ot nasze polskie marzenia - niby coś, a jednak nie do końca.

Mimo wszystko, chciałbym sie mylić i widzieć Szpile z pasem WBO i powiedziec sobie - jak ty sie k***a ziomus myliles. Ale to chyba sie nie stanie.

Niestety.

Artur nie wskoczy na poziom mistrza świata HW.

Pan Mularz

2013-06-17, 22:31
Wybornie śmieszne są wasze komentarze. Żal w dołku ściska, że ktoś inny odnosi sukcesy? ;-)
Ahhh, to plucie jadem, typowe dla intelektualnej biedoty...