18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

dagins

2015-02-21, 17:27
Cały film bez reklam:

Ti...........ch

2015-02-21, 17:43
ktoś ma dostęp i powrzuca pozostałe części?

Ork.Fajny

2015-02-21, 18:48
ment200, kupuj k***a mać... Jak będziesz kradł i ściągał a nie poświęcisz 20pln na parę filmów, to kolejne części nigdy nie wyjdą...

Ti...........ch

2015-02-21, 19:01
Ork.Fajny, nie kradne. Oglądam online :P

el...........wy

2015-02-21, 19:02
Dla kogoś, kto jest lewakiem jak Ork i nie rozumie podstaw prawa własności oglądanie online to kradzież. Nie ma co tłumaczyć, to tragiczny przypadek.

Ork.Fajny

2015-02-21, 19:08
ment200 napisał/a:

Ork.Fajny, nie kradne. Oglądam online :P


Za bystry nie jesteś chyba w kwestii informatyki. Ale spokojnie ja też nie. Tylko że na tyle ogarniam iż wiem że oglądanie online także ściąga plik, tylko w w formie pliku tymczasowego. Ale nadal to są zera i jedynki chronione prawami autorskimi i jakim zwykłem moralnym uczuciem "kucia" kiedy wiesz że kradniesz i robisz coś złego.

elBiaauawy, masz smutne życie skoro w sobotę wieczorem siedzisz przed PC i trollujesz...

scoobiedoobiedooya

2015-02-21, 19:10
elBiaauawy napisał/a:

Dla kogoś, kto jest lewakiem jak Ork i nie rozumie podstaw prawa własności oglądanie online to kradzież. Nie ma co tłumaczyć, to tragiczny przypadek.



Zapewne Orkowi chodziło o to że Braun nie ma dostępu do hajsu z instytucji państwowych jakie mają żydoch*jstwa, więc kręci z hajsu z sprzedaży. Nie chodzi mu o to że robisz źle prawnie oglądając online, tylko po prostu nie wspierasz takiej inicjatywy a z niej korzystasz :)

Edit. Dobra, ch*j wie o co chodziło.

el...........wy

2015-02-21, 19:13
Ork.Fajny napisał/a:

elBiaauawy, masz smutne życie skoro w sobotę wieczorem siedzisz przed PC i trollujesz...



biedny jesteś na umyśle k***iu, jeśli nie jesteś w stanie pojąć w kategoriach semantycznych pojęć takich jak "kradzież" czy "własność".

Ork.Fajny

2015-02-21, 19:21
Chyba nie sądzisz że mnie sprowokujesz do dyskusji...? Dziecko. Proponuje poszukaj kogoś innego kto stracił konta albo je usunął, podszyj się pod niego i wtedy spróbuj działać. Te twoje konto już jest spalone.

el...........wy

2015-02-21, 19:28
Ork.Fajny napisał/a:

Chyba nie sądzisz że mnie sprowokujesz do dyskusji...?



ty chyba nie myślisz, że ja uważam, że z tobą jest jaka kolwiek szansa na dyskusje. Już niejednokrotnie udowodniłeś, że uciekasz od tematów, których nie rozumiesz lub które dobitnie pokazują, że jest inaczej niż myślisz i nie da się z tym dyskutować.
Prawda jest taka, że nie pojmujesz czym jest własność i czym jest kradzież tejże, więc będziesz pie**olił o trollowaniu, o gimbusiarstwie, o tym, że ktoś nie ma życia, że trolluje, że jest głupi.
Zagrywka, którą stosujesz tutaj nieprzerwanie odkąd dostrzegłem twoją marnej jakości aktywność, na szczęście co raz mniej osób się już na to nabiera

Jeśli uważasz, że się pod kogoś podszywam możesz zgłosić do moderacji, ale szybko rozwieją twoje wątpliwości ;)

Ork.Fajny

2015-02-21, 19:41
Wejdź na mój profil i wskaż mi co najmniej 10 tematów w których to ja uciekłem od tematów, zmieniając go na inny albo przestałem odpisywać. Oprócz wskazania tematów, wskaż także poszczególne posty w tych 10-ciu tematach, w których ktoś pisał na jeden temat a ja rzekomo zmieniłem go na inny. Ork out.

el...........wy

2015-02-21, 19:56
Wskażę ci jeden, a ten potraktuj jako drugi.
http://www.sadistic.pl/ruch-narodowy-gazeta-wyborcza-tvn-vt340974.htm

Jak jesteś zjebem z nadmiarem czasu przed komputronem, który ewidentnie nie ma z kim dyskutować na żywo, to sobie szukaj nawet i po 50 źródeł, tematów, podstaw czy czego tam chcesz ;)

Zresztą, co ja będę ci się dawał trollować i wciągać w te twoje słynne "10 źródeł".

Jesteś idiotą, który nie rozumie czym jest własność i na tym powinniśmy poprzestać.

RockyWood

2015-02-21, 20:06
Części będzie 5 ale na razie jest dostępne tylko 2 - za niedługo ma wyjść trzecia.

Ti...........ch

2015-02-21, 20:38
RockyWood, trzecia już była. Teraz ma wyjść czwarta.