18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ork.Fajny

2015-02-21, 23:11
elBiaauawy, ale w tym temacie nie było żadnej dyskusji z której uciekłem albo której temat zmieniłem :( Dlaczego mnie kłamiesz? To boli w samo serce trolku-molku-karamolku.

el...........wy

2015-02-22, 00:53
Cytat:

elBiaauawy, ale w tym temacie nie było żadnej dyskusji z której uciekłem albo której temat zmieniłem Dlaczego mnie kłamiesz? To boli w samo serce trolku-molku-karamolku.



nie odnosisz się do tematu jak ci nie pasuje, tylko piszesz o trollach.
Precz kuhwo do książek

oc...........an

2015-02-22, 01:45
Pomijając otoczkę o podbiciu świata, niszczeniu burżuazji i kręceniu wojen, trzeba oddać sowietom jedno - zarządzać, organizować i wychodzić z problemów oni potrafili - sposób w jaki zapuszczali się np w USA można z powodzeniem przekuć na strategię rozwoju dużej spółki i wchodzeniu na różne rynki zbytu.
Dostosowywanie się do zmieniającej się sytuacji - z pozytywu na negatyw i znów na pozytyw - to książkowy przykład przekierowywania zasobów na inne tory kiedy podstawowej działalności np kryzys przetrącił kręgosłup.
Natomiast organizacja wydawnictw, siatek szpiegowskich i całych partii politycznych stanowi przykład jak po wejściu na nowy rynek utrzymać się na nim wykorzystując marketing i jak organizować pracowników dla wydajnej pracy.

Grzegorz.C

2015-02-22, 09:41
Orkuś masz słabe pojęcie o ekonomii :P Facet zarobi wystarczająco dużo na reklamie które każdy tutaj widział wplecione w materiał.

Ork.Fajny

2015-02-22, 09:55
DUST DEVIL, oni mieli(i część nadal mają) złoto, uran, ropę, drewno, żyzne gleby i dużo miejsca do hodowli bydła czy innych zwierząt... Jeśli w ich kraju ludzie biedowali czy nie było materiałów do szycia gaci to mowa o dobrym zarządzaniu jest chyba wynikiem tego że wiesz nic o ZSRS, albo jesteś głupi, albo trollujesz. Więc jak jest?

oc...........an

2015-02-22, 13:17
Ork.Fajny, debilu, mi chodzi to w jaki sposób partia wykręcała się z problemów (np jak Stalin nagle w 1941 zaczął odwoływać się do rosyjskiego nacjonalizmu, żeby ludzie zaczęli walczyć wytrwalej za ZSRR) i jak zarządzała aparatem terroru czy dezinformacji. Japie**ole jaki ty jednak tępy jesteś :roll:

el...........wy

2015-02-22, 15:05
Ork.Fajny napisał/a:

DUST DEVIL, oni mieli(i część nadal mają) złoto, uran, ropę, drewno, żyzne gleby i dużo miejsca do hodowli bydła czy innych zwierząt... Jeśli w ich kraju ludzie biedowali czy nie było materiałów do szycia gaci to mowa o dobrym zarządzaniu jest chyba wynikiem tego że wiesz nic o ZSRS, albo jesteś głupi, albo trollujesz. Więc jak jest?



k***a, czy ty w ogóle przeczytałeś co on wcześniej napisał?

Ork.Fajny

2015-02-22, 17:25
DUST DEVIL napisał/a:

Ork.Fajny, debilu, mi chodzi to w jaki sposób partia wykręcała się z problemów (np jak Stalin nagle w 1941 zaczął odwoływać się do rosyjskiego nacjonalizmu, żeby ludzie zaczęli walczyć wytrwalej za ZSRR) i jak zarządzała aparatem terroru czy dezinformacji. Japie**ole jaki ty jednak tępy jesteś :roll:


Partia jedyny "problem" jaki miała to gospodarka... Bolszewicy od wojny domowej do lat 30-tych wytłukli wszystkich przeciwników, spacyfikowali ludność i wyprali im mózgi...
W ZSRS nigdy nie było żadnego ruchu przeciwko komunizmowi, który mógłby wygenerować jakikolwiek kryzys polityczny w którym mogliby się wykazać kunsztem w wychodzeniu z niego.
Więc nie pie**ol mi tu za uszami że coś źle zrozumiałem. Zrozumiałem to dobrze. Jesteś idiotą i po raz kolejny mówisz o ZSRS nie wiedząc za wiele...

Grzegorz.C

2015-02-22, 17:29
@up
Może jakieś źródła na poparcie tezy o całkowitym wyniszczeniu przeciwników?

Ork.Fajny

2015-02-22, 17:38
@up
Masz jakieś źródła na poparcie tego że na poważnie się pytasz a nie trollujesz?

oc...........an

2015-02-22, 23:54
Ork.Fajny napisał/a:


Partia jedyny "problem" jaki miała to gospodarka... Bolszewicy od wojny domowej do lat 30-tych wytłukli wszystkich przeciwników, spacyfikowali ludność i wyprali im mózgi...
W ZSRS nigdy nie było żadnego ruchu przeciwko komunizmowi, który mógłby wygenerować jakikolwiek kryzys polityczny w którym mogliby się wykazać kunsztem w wychodzeniu z niego.
Więc nie pie**ol mi tu za uszami że coś źle zrozumiałem. Zrozumiałem to dobrze. Jesteś idiotą i po raz kolejny mówisz o ZSRS nie wiedząc za wiele...



O k***a :szczerbaty:

Ty to jednak jesteś zj***ny xDDDD

Nie było? A Operacja Trust? A atak III Rzeszy i zagrzanie obywateli do walki poprzez odwołanie się do nacjonalizmu rosyjskiego? A wyścig zbrojeń i przewaga technologiczna USA, a co za ty idzie budowa siatki szpiegowskiej? A próba wprowadzenia partii komunistycznych do rządów Niemiec, Francji, UK czy USA? A organizacja wydawnictw komunistycznych w Europie i USA?

To wszystko są wspaniałe przykłady perfekcyjnego zarządzania. No ale dla ciebie ZSRR to gułagi i kolejki w sklepach, dlatego nie dziwię się, że do tej pory nie zrozumiałeś o jakie zarządzanie mi chodzi.

Nara, poćwicz pedale

Ork.Fajny

2015-02-23, 08:06
DUST DEVIL, operacja trust była akcją wymierzoną w byłych obywateli Caratu i zwolenników Białych, którzy uciekli z Rosji. To wszystko w kraju było kontrolowane przez Czerwonych i nie było żadnej możliwości aby to odpaliło przeciwko nim.
Zagrzanie Ruskich do walki przeciw ZSRS? A to nie były komuchy niższej lub wyższej rangi, które postanowiły zmienić front...?


"A wyścig zbrojeń i przewaga technologiczna USA, a co za ty idzie budowa siatki szpiegowskiej? A próba wprowadzenia partii komunistycznych do rządów Niemiec, Francji, UK czy USA? A organizacja wydawnictw komunistycznych w Europie i USA?"
A od kiedy to co opisałeś wyżej podpada pod definicję wewnętrznego kryzysu...?

el...........wy

2015-02-23, 08:26
Ork.Fajny napisał/a:

A od kiedy to co opisałeś wyżej podpada pod definicję wewnętrznego kryzysu...?



Ja pie**olę. Jesteś w stanie przeczytać raz dokładnie to co ktoś napisał zanim coś napiszesz?

-On nie pisał, o żadnym pie**olonym wewnętrznym kryzysie, to sobie dopisałeś sam.(co masz zresztą w zwyczaju)
-Wymienił ci przykłady zagrożeń dla komunizmu, cała j***na zimna wojna to było starcie na linii kapitalistyczny zachód z USA jako NATO i UW na czele z ZSRR.
-pisząc o zarządzaniu miał na myśli siatki szpiegowskie/propagandę/spiski i prowokacje/technologie itd

k***a ty chyba poważnie jesteś upośledzony tak jak wszyscy twierdzą, bo nawet dziecko w podstawówce by zrozumiało kilka postów napisanych prostym językiem.

Ork.Fajny

2015-02-23, 19:57
elBiaauawy, wiesz że Cię ignoruję i adresowanie postów do mnie to starta twojego nędznego czasu?

el...........wy

2015-02-24, 06:44
jak zwykle zmiana tematu jak już widzisz, że zrobiłeś z siebie debila ;)