18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dimenzo

2013-10-20, 16:33
Gwoli wyjaśnienia, popularna "105"-tka (Konstal 105NA) jeżdżąca po polskich szynach w podwójnym składzie bez załadunku (czyt. bydła sadole) waży 34 tony. Biorąc poprawkę (ad. filmu) na to, że nie jest to skład najwyższych lotów i znając wiek tej radzieckiej machiny, połowa elektromagnesów nie działała i nie są to hamulce piaskowe stosowane w najnowszych typach takich jak Bombardier NGT6/NGT8 - podsumowując - ch*jA MÓGŁ ZROBIĆ. Więc wszyscy znawcy, sytuacje moglibyście uratować wystawiając dupę na torach i robiąc z niej tunel, jedyny z was pożytek na sadolu.

Samudaripen

2013-10-20, 16:49
bo to nie działa jak w waszych golfach i nie hamuje od razu bo to waży pewnie tyle co czołg.

Mell_Rebook

2013-10-20, 17:26
Samudaripen napisał/a:

bo to nie działa jak w waszych golfach i nie hamuje od razu bo to waży pewnie tyle co czołg.


Bo to zapewne kiedyś był czołg. :hitler:

słit_dżizas

2013-10-20, 21:45
sebbar1991 napisał/a:

Ciężko było się zatrzymać? Ten motorniczy to jakaś k***a pie**olona.



Przecież w końcu się zatrzymał, więc o co ci chodzi? :mrgreen:

KejtxD

2013-10-20, 22:20
sebbar1991 napisał/a:

Ciężko było się zatrzymać? Ten motorniczy to jakaś k***a pie**olona.



myślisz, że tak łatwo zatrzymać tramwaj? weź porównaj masę tramwaju i takiego samochody. tramwaj waży około 30 ton i jego droga hamowania jest o jakieś 20 metrów dłuższa w porównaniu z samochodem przy prędkości 50km/h, więc teraz się zastanów, czy poprawnie postąpiłeś nazywając motorniczego k***ą.

606

2013-10-21, 00:14
@up tak k***a, łatwo zatrzymać tramwaj.
W miejscu nie staje, ale na filmiku widać, że koleś zapie**ala na DŁUGIEJ prostej i ma jakieś 100 metrów do auta i nawet k***a nie zwalniał. W ostatniej chwili wcisnął hamulec na parę sekund i szczęśliwy, bo PRZECIEŻ HAMOWAŁ.
Poza tym k***a, jak mi ktoś stoi na pasach to nie pie**olnę w niego autem dla zasady, "bo mogę", bo wydaje mi się, że żaden sąd tego nie łyknie.

Nie róbcie scen, o k***a, typ w aucie to tępak, ale motorniczy jeszcze bardziej niedoj***ny.
k***a wielcy eksperci z drogówki, wystarczy użyć oczu i widać winę tramwajarza.

ChomikAdrian

2013-10-21, 12:17
Nie wiedziałem że tak wielu idiotów zarejestrowanych jest na tym portalu.

habumbabum

2013-10-22, 10:46
hogg napisał/a:



Porównanie tramwaju do pociągu jest tak samo mądre jak porównanie Cessny do Airbussa A380. Gdybyś widział tramwaje na co dzień albo regularnie nimi jeździł i przyjrzał się temu filmowi to byś wiedział, że oczywiście tramwaj to k***a nie rower, w miejscu nie stanie, ale że w tym przypadku było to złośliwe działanie motorniczego na zasadzie - pie**olnę bo mogę, nauczę ch*ja jeździć skoro żona mi dziś rano nie popuściła szpary!

Poza tym to nie tory kolejowe, gdzie o bezpieczeństwo ruchu ma zadbać dróżnik, automat lub kierowca samochodu osobiście. To torowisko miejskie ze skrzyżowaniami, rondami i normalnym ruchem gdzie należy użyć trochę wyobraźni.

Skracając te wszystkie wypowiedzi, gość wjechał na tory nie potrzebnie, a motorniczy był złośliwym sk***ysynem bo mógł i tyle.



jeżdżę tramwajami codziennie i wiem, że używać wyobraźni powinni przede wszystkim kierowcy samochodów osobowych. ale że większość dostała prawo jazdy w latach siedemdziesiątych albo za zrobienie loda egzaminatorowi, to nie znają takich prostych zasad jak to, żeby nie wjeżdżać na skrzyżowanie jeśli nie mają możliwości z niego zjechać. bo po ch*j, k***a, jeszcze na żółtym i "wczesnym czerwonym" przejadą bo się spieszy, a potem blokują k***y skrzyżowanie dla ludzi jadących z innej strony, tramwajów i autobusów, bo się jednak nie zmieścili i utknęli między światłami na których powinni grzecznie stać jako pierwsi do ruszenia w kolejnym cyklu a grupą pieszych przechodzących na zielonym świetle albo w ogonku stojącym do nastęnych świateł na torach tramwajowych. widzę takich patafianów codziennie w centrum Poznania i każdego jednego tramwaj powinien pie**olnąć w takiej sytuacji. a motorniczy nawet jeśli zaczął hamować być może trochę za późno, to nie możesz wiedzieć, czy zrobił to złośliwie, czy po prostu nie wlepiał gał non stop w horyzont torowiska i zauważył tego zjeba w osobówce trochę za późno.