18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

siergiej_mce

2013-10-20, 08:32
Lukasz2525 napisał/a:

sebbar1991 - k***a , nie wjeżdża się na krzyżówkę , jeżeli nie ma możliwości zjechania z niej i kontynuowania jazdy . Nie zastawia się krzyżówek , wjazdów , wyjazdów , rozjadów , bocznych uliczek i wszystkiego innego . To jest jego wina , ponieważ nie powinno go być na środku skrzyżowania , jeżeli nie może z niego zjechać , proste .




Obowiązkiem kierującego w sytuacji zagrożenia jest zatrzymać się. Łada stała już chwilę, winny tramwajarz, a ty oddaj prawo jazdy.

artiee

2013-10-20, 08:54
@up skoro tak sądzi to wątpię, że w ogóle ma.

Bezuczuć

2013-10-20, 09:26
mina kolesia z łady mnie rozj***ła

picasso

2013-10-20, 09:35
Wieszacie psy na tramwajarzu jakoby zrobił to specjalnie. Nic bardziej mylnego miedzy 8 a 10 sek wiać iskry pod pojazdem najpierw z tyłu składu potem w przedniej części. Droga hamowania sprawnego tramwaju wynosi z prędkości 30 km/h w doskonałych warunkach około 31 m.
Czy zaczął zatrzymywać pojazd dostatecznie szybko, czy miał sprawny układ hamulcowy, czy tory były suche .... ? Tramwaj nie zatrzyma się w miejscu i kierowca łady jaki i każdy inny zatrzymujący się na torach powinien i tym wiedzieć.

Kapitan Cena

2013-10-20, 10:17
Po co ktoś do takiego rupiecia alusy włożył?

las84500

2013-10-20, 11:37
picasso napisał/a:

Wieszacie psy na tramwajarzu jakoby zrobił to specjalnie. Nic bardziej mylnego miedzy 8 a 10 sek wiać iskry pod pojazdem najpierw z tyłu składu potem w przedniej części. Droga hamowania sprawnego tramwaju wynosi z prędkości 30 km/h w doskonałych warunkach około 31 m.



Zgadza się. Po przyjrzeniu widać, że używa hamulca szynowego (taka metalowa sztaba między kołami w wózkach), który działa w sytuacjach awaryjnych. Warto czasem się przyjrzeć jak już nawet jesienią tramwaje mają problem z hamowaniem na przystanku gdzie przy relatywnie małych prędkościach po prostu się ślizgają.
Faktycznie w pierwszej chwili i ja pomyślałem, że w ogóle nie hamował.

hogg

2013-10-20, 11:42
Bardzo mądra dyskusja. Tak, tak, motorniczy miał rację. A pieszy jak będzie stał na autostradzie to też trzeba koniecznie go pie**olnąć, bo przecież nie powinien ch*j tam stać! :) Najlepiej jak to będzie małe dziecko, to jest jeszcze szansa, że ślad mały będzie na zderzaku.

habumbabum

2013-10-20, 12:00
k***y i debile to wy w większości jesteście, a jak samochód stoi na przejeździe kolejowym i pociąg go pie**olnie to też wina pociągu? bo k***a się nie zatrzymał w miejscu jak zauważył patafiana który stoi na torach jak p*zda? nie wszyscy wiedzą chyba, że jest coś takiego jak droga hamowania i nawet przy małej prędkości nie zatrzymasz się k***a w sekundę, chyba że rowerem albo k***a hulajnogą.

Black Snake

2013-10-20, 12:11
Te k***y z tramwajów to specjalnie robią. Często przejeżdżają na czerwonym (tym poziomym od tramwajów) i w piździe mają innych uczestników. Do tego nawet jak nie ma pierwszeństwa to się wpycha i taranuje. Jakbym miał jakieś zj***ne tico, czy inny jeżdżący złom to specjalnie bym odszkodowania wymuszał od nich bo o to nie trudno.

O_Co_Ci_Chodzi

2013-10-20, 12:18
sebbar1991 napisał/a:

Ciężko było się zatrzymać? Ten motorniczy to jakaś k***a pie**olona.



To jest k*rwa Rosja! :D

ss...........mi

2013-10-20, 12:36
sebbar1991 napisał/a:

Ciężko było się zatrzymać? Ten motorniczy to jakaś k***a pie**olona.



Bo może tramwaj wazy w ch*j ton i nie stanie w miejscu?

hogg

2013-10-20, 13:12
habumbabum napisał/a:

k***y i debile to wy w większości jesteście, a jak samochód stoi na przejeździe kolejowym i pociąg go pie**olnie to też wina pociągu? bo k***a się nie zatrzymał w miejscu jak zauważył patafiana który stoi na torach jak p*zda? nie wszyscy wiedzą chyba, że jest coś takiego jak droga hamowania i nawet przy małej prędkości nie zatrzymasz się k***a w sekundę, chyba że rowerem albo k***a hulajnogą.



Porównanie tramwaju do pociągu jest tak samo mądre jak porównanie Cessny do Airbussa A380. Gdybyś widział tramwaje na co dzień albo regularnie nimi jeździł i przyjrzał się temu filmowi to byś wiedział, że oczywiście tramwaj to k***a nie rower, w miejscu nie stanie, ale że w tym przypadku było to złośliwe działanie motorniczego na zasadzie - pie**olnę bo mogę, nauczę ch*ja jeździć skoro żona mi dziś rano nie popuściła szpary!

Poza tym to nie tory kolejowe, gdzie o bezpieczeństwo ruchu ma zadbać dróżnik, automat lub kierowca samochodu osobiście. To torowisko miejskie ze skrzyżowaniami, rondami i normalnym ruchem gdzie należy użyć trochę wyobraźni.

Skracając te wszystkie wypowiedzi, gość wjechał na tory nie potrzebnie, a motorniczy był złośliwym sk***ysynem bo mógł i tyle.

kudi88

2013-10-20, 13:36
Nie ma h*ja, łada na feldze alu ;d

Zielonek92

2013-10-20, 14:05
@ Nie martw sie, pewnie naj***ny był

SternalApollo

2013-10-20, 15:39
Zatrzymanie wynikające z ruchu, bardzo możliwe, że jak wjechał na torowisko, to nie widział jeszcze tramwaju, więc motorniczy mógł z pewnością zahamować o wiele wcześniej. ;)