18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tradycyjne tureckie golenie

unkenzo • 2013-12-30, 13:10
Turecki fryzjer/golarz prezentuje swoje umiejętności zręcznego posługiwania się brzytwą.
Uprzedzam że mało sadystyczne i nikt nikomu nie poderżnął gardła, ale warto zobaczyć.


ProVVe

2013-12-31, 01:46
Jajcarz napisał/a:

2 pytania, dla ludzi mogących obejrzeć to w lepszej jakości niż ja. Gdzieś tak 11:20, golibroda poprawia mu brwi czy robi coś innego?A i ktoś się orientuję po co przykładał on ogień do twarzy? Swoją drogą właśnie przez prawie 20 minut oglądałem kogoś golącego brodę. Jakoś do Turków mam stosunkowo duży szacunek, mimo tego, że to ciapaci to jednak są oni w tej Europie od dłuższego czasu i jako ciekawostkę mogę powiedzieć, że Turcja, a raczej wtedy Imperium Ottomańskie nigdy nie uznało rozbiorów Polski :) .



Poprawia i chyba usuwa "słabsze" włosy z brwi. Natomiast ten ogień to chyba chodzi o alkohol na tym waciku (takie delikatne skopienie bo jak każdy wie palą sie opary alko i benzyny nie sam płyn ;-) ) --> ch*ja nie dam za poprawność odpowiedzi

P10TReK

2013-12-31, 02:29
Z moim dziadkiem było o tyle "śmiesznie" że golił się tak jeszcze w wieku 88 lat. Życzę każdemu by miał tak pewną rękę w tym wieku.
No i wiadomo godzinne ostrzenie brzytwy na pasku, zapytałem kiedyś ile lat ma ten pas odpowiedział że ponad 70.
Goliłby się tak pewnie do dziś gdyby Babcia mu tej brzytwy nie zrzuciła na podłogę i nie poszczerbiła.

alhazar

2013-12-31, 13:26
hogg napisał/a:



Zajebiście, najlepiej jakby komuś przed tobą zgolił maszyną czy brzytwą syfy z karku albo po prostu zaciął, wytarł w majty czy spodnie i tą samą maszynką golił ciebie.

Zapewne tak samo wk***iają cię dz**ki czy zwykłe dajki które nie chcą się r*chać bez gumy.



Ja pie**ole. Teraz to rozpirdol..eś mi uczucia. W dzisiejszych czasach nie używa się tradycyjnej brzytwy w salonie fryzjerskim ze względów higienicznych. Fryzjer, który ma w dupie sanepid, ale za to szanuje klienta, posługuje się brzytwą w której żyletka jest wymieniana przy każdym kliencie. Nie wiem do jakiego fryzjera chodzisz i czy w ogóle chodzisz, ale to co napisałeś to jest jakaś masakra. Jeżeli korzystasz z usług fryzjera, któremu płacisz 5 zł za ścięcie to nie dziw się, że połowie twojej wsi zgolił syfy za pomocą jednej brzytwy. Skąd wy się do k***y nędzy bierzecie...

Twój rok urodzenia to 1973 (mam nadzieję, że to prawda), bo jeżeli gość w twoim wieku płaci za seks to prawdopodobnie twoje życie jest kompletną porażką. Więc reasumując - nie korzystam z usług k***.

Kmil69

2013-12-31, 22:52
Może i sprawa fajna bo żadna maszynka jednorazowa nie ogoli tak jak brzytwa, ale jakbym miał tak co 2gi dzień odp**alać takie obrzędy w swoim kiblu podczas golenia to bym musiał chyba 4:20 wstawać żeby zdążyć przed wyjściem z domu i w dodatku modlić się o to by nie pociąć sobie ryja :krejzi: :amused:

TelewiZorro

2014-01-02, 08:31
alhazar napisał/a:


Perfekcja. Do końca pobytu ( 4-5 dni ) już się nie golił,bo nie miał takiej potrzeby, a za wszytko zapłacił na nasze 20zł.


ciekawe jak od strony technicznej/biologicznej wytłumaczysz że po goleniu brzytwą akurat nie musiał się golić. Włosy wiedzą czym je ogolono? Bo na super gładko ogolić się można i zwykłą maszynką. Moim zdaniem - pie**olisz