18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

petru23

2017-02-27, 14:28
wygląda jak opłatek...
rjp

hubsonq

2017-02-27, 14:36
ale dlaczego R.I.P teen, skoro dziewiętnaście (nineteen) to wciąż nastolatka (teenager) ?????

themomatix

2017-02-27, 16:02
Znajoma znajomych, potwierdzam że to nie fejk :)

realign

2017-02-27, 17:39
A może cukiernik strolował niedoj***ną wariatkę. Tu się polskiego używa.

Noside

2017-02-28, 11:13
waloos napisał/a:

Nie szło napisać: RIP młodzieńcze lata Gabrysi? .


Nie. Nie szło. Chcieli po angielsku spoko. Jak robili telefonicznie, dzwoniąc chyba k***a domofonem do tej cukierni, to musieli literować w jakiś sposób. No i w dodatku osoba odbierająca zamówienie albo dała dupy, albo ni słowa po angielsku. Albo idiotyzm, albo ch*jowa komunikacja. Nie pie**ol mi tu o karynach.

P.S. - Ś.P. Młodzieńcze lata ... a nie jakieś RIP

waloos

2017-02-28, 12:49
Noniesondze napisał/a:


Nie. Nie szło. Chcieli po angielsku spoko. Jak robili telefonicznie, dzwoniąc chyba k***a domofonem do tej cukierni, to musieli literować w jakiś sposób. No i w dodatku osoba odbierająca zamówienie albo dała dupy, albo ni słowa po angielsku. Albo idiotyzm, albo ch*jowa komunikacja. Nie pie**ol mi tu o karynach.

P.S. - Ś.P. Młodzieńcze lata ... a nie jakieś RIP



Ale czego ty wymagasz od cukierników? Czy w tym kraju każdy ma znać angielski? k***a czy my nie mamy swojego języka? Mamy, więc się nim porozumiewajmy! Zrozumiałbym gdyby to był tort do osoby w pracy, w której jest trochę innych obcokrajowców, ale k***a na rodzinną imprezę?
Mnie to pachnie takim typowym burakiem, który po pół roku w Anglii już języka w gębie zapomina.

PS. Ja znam angielski, posługuję się nim całkiem nieźle, ale rozumiem to że nie każdy w tym kraju musi go znać. My traktujemy nieznajomość języka np przez panią Basię na kasie w TESCO jako wstyd, a jedź do takiej Francji czy Hiszpanii - k***a czasem i z młodymi nie pogadasz. Nie mówię o Brytolach, którzy inne języki w ogóle mają w dupie. Tylko my mamy jakies kompleksy, że uczymy się języków dla obcych. Niech oni się uczą naszego jak chcą tu funkcjonować.

PS2. Ś.P a R.I.P to nie to samo. R.I.P jest też skrotowcem z łaciny i czasem się go widuje na nagrobkach, szczególnie tych starszych, więc można go użyć w połączeniu z j. polskim.

Noside

2017-02-28, 15:13
waloos napisał/a:


Ale czego ty wymagasz od cukierników?



Wystarczyło, żeby ktoś powiedział, że nie rozumie, co się do niego mówi. Tfu, literuje. Każdy może sobie pisać na torcie co chce i ch*j Ci do tego. Nie skomentuję zj***nych nastolatków, którzy polskiego się wstydzą. Tylko nie o tym mowa.
Powodzenia w wypie**alaniu klientów z firmy, bo Ci zamówienie nie pasuje, bo nie po polskiemu.

Z jednej strony zakaz używania języka obcego, w sumie częścią którego kultury jest "sweet 16" i takie debilne torty, z drugiej strony każdy ma napie**alać archaizmy. Żaden wstyd nie rozumieć obcego języka, ale zajebisty wstyd nie rozumieć po polsku i odj***ć taki napis.
Idź się poprzypie**alaj do hydrantu na ulicy czy coś.