18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Top 50 metalowych riffów

DR_DRE • 2013-10-27, 00:16
Nawet jak "hejtujesz" metal jak 3 letnie dziecko metal to znajdziesz tu coś dla siebie, jest to zbiór genialnych i kultowych riffów z całego świata i z całego okresu trwania metalu.

Zapraszam.


lapps

2013-10-27, 15:06
Murekkk napisał/a:



Nie jestem metalem, nie jestem ateistą, nie twierdzę, że muzyka świadczy o intelekcie, chociaż można się tym sugerować. Muzyka radiowa nie jest wymagająca i po prostu wpada w ucho, nie wymaga wiele od odbiorcy. Słucham muzyki, nie piosenek więc o jakimkolwiek przekazie możesz zapomnieć. Masz 27 lat a zachowujesz się jak niedorozwój z gimbazy.

Kocham internety, człowiek potrafi Cię ocenić po tym co napisałeś w jednym poście, oczywiście nie skończy się na tym, że dopisze sobie swoje urojenia.



a ty nie zachowujesz sie jak niedorozwoj automatycznie plujac na hip hop kiedy ktos brzydko pisze o metalach czy metalu mimo, ze nikt o zadnym hip hopie w tym temacie nie wspomnial?? i jeszcze mi bedziesz pie**olil, ze nie jestes metalem... juz sie nie pograzaj. i zeby nie bylo nie pilem tylko do ciebie, tylko do metali w ogole bo ciezko sobie grabia tym swoim zalosnym pie**oleniem jaki to metal nie jest najlepszy i jakim to jedynym gatunkiem muzycznym nie jest, a wszystkich innych gatunkow sluchaja idioci
a muzyka radiowa to gowno i z tym sie kazdy kto sie interesuje muzyka zgodzi(no nie liczac niektorych stacji, ktore nie graja muzyki komercyjnej tylko maja audycje poswiecone roznym gatunkom, prowadzone przez kompetentne osoby).

Murekkk

2013-10-27, 15:33
Nie chce mi się z Tobą rozmawiać, tłumacz to sobie jak chcesz, rap dla mnie nigdy nie był i nigdy nie będzie muzyką, a to jak mnie widzisz gówno mnie obchodzi :D Jak już napisałem, mów sobie, że jestem brudasem, jebie mnie to strasznie.

Necromantic

2013-10-27, 21:11
Wiedziałem że zaraz zacznie się hejt od podludzi słuchających rapu. Jak można się tak poniżać i słuchać "muzyki" małp.

ptrson

2013-10-27, 21:22
najlepsze riffy i zabrakło miejsca na cokolwiek AC/DC? No tak się po prostu nie godzi

koras1897

2013-10-27, 21:52
Dla mnie największy ogień jest w Caught somewhere in time, Fear of the dark, Dance of death a tutaj tylko jeden kawałek Iron Maiden w dodatku słabo wykonał te Aces High ale i tak piwko.

Pizkes

2013-10-28, 01:03
Dla tych wszystkich, którzy spinają dupę, jaki to metal jest ch*jowy. Idźcie podmyć c*pki i zostawcie prawdziwą muzykę, dla prawdziwych facetów.

Łapcie tutaj hymn metalu:


THEY CAN'T STOP US, LET THEM TRY!

FOR HEAVY METAL WE WILL DIE!

I NEED METAL IN MY LIFE, JUST LIKE AN EAGLE NEEDS TO FLY!!

gerst

2013-10-28, 08:35
gwauro napisał/a:

Nie znalazłem nic dla siebie bo tego ścierwa muzyką nazwać nie można. Po drugie to jest sadistic - codzienna dawka czarnego humoru a nie forum brudasów.



Sadistic to już od dawna nie jest codzienna dawka czarnego humoru tylko codzienna dawka propagandy kanapy i wyzywania wszystkich, którzy się nie zgadzają od lewusów. 8-)