18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Top 10 world ULTRAS 2013

squ87 • 2013-12-31, 15:55
Prawie godzina pięknych opraw, na najwyższym poziomie.

twisternh

2013-12-31, 16:02
no nie jakaś szmata na 1 miejscu nie wierzę !

głowonóg

2013-12-31, 17:26
Nie pojmę nigdy co jest takiego pięknego w zadymionym jak ch*j tłumie drących ryja ludzi.

vass

2013-12-31, 18:22
głowonóg napisał/a:

Nie pojmę nigdy co jest takiego pięknego w zadymionym jak ch*j tłumie drących ryja ludzi.


Ja też nie mogę pojąć jak można dać sobie wkładać pindola w dupę :lodowka:

Presty

2013-12-31, 19:35
Jaranie się piłka nożna to pedalstwo :P

owiecs

2014-01-03, 03:06
oprawy świetne, ale dopóki sobie kibice nie poradzą z zadymami i rozpie**alaniem stadionów to ich społeczeństwo będzie opluwać

Kozioł.

2014-01-03, 03:27
głowonóg napisał/a:

Nie pojmę nigdy co jest takiego pięknego w zadymionym jak ch*j tłumie drących ryja ludzi.



A ja nigdy nie pojmę dlaczego tacy jak ty wchodzą w kibicowskie tematy tylko po to żeby napisać że nie lubią kibiców.

Nameless

2014-01-03, 03:29
eeeeeeyyyyyy eeeeeeyyyyyy oooooo ooooo yyyyyy

Zajebiście ambitne.

Zarammoth

2014-01-03, 03:34
O, znowu ten męski sport :D 22 chłopaczków biega za flakiem, a dorosłe chłopy cieszą się jak cheerleaderki.





PS: Żeby nie było jednostronnie to dodam, że niektóre te "pokazy" nawet nieźle wykonane. Sama idea jest infantylna i pedalska.

Idę po popcorn, zobaczymy zaraz koncert bólu dupy o komentarz Presty'ego :mrgreen:

MirekJowisz

2014-01-03, 03:38
Mam nadzieję, że każdy wie, że jest to zwykły kanał i miejsca zajmowane przez dane ekipy to subiektywna opinia autora? Moim zdaniem z resztą zestawienie strasznie średni, i nie chodzi mi o Legię.
Przede wszystkim ekipy arabskie. W tych krajach nie ma żadnych represji, jest samowolka, wygląa to efektownie, ale tylko tyle, ich mętalnośc ultras jest słabsza niż w Polskiej 4 lidze (nie obrażając jej).
Zamiast Borussi powinien być Eintrach Frankfurt. Borussia prócz fajnego młyna u siebie (wizualnie, bo jest jakościowo słaby) nie prezentuje nic mega zajebistego, nie mówiąc o tym, że nie odpalaja piro u siebie. W niemczech lepiej od niej prezentuje się choćby Dynamo Drezno. Brakuje Rapidu Wiedeń który powiniene być w pierwszej trójce. Na swoją rocznicę założenia zaprezentowali w jednym meczu 13 estetycznych i fajnych opraw. Brakuje także ekip ze Szwajcarii (Sturm/Basel/FCZ) które również robią kozackie akcje. Uważam, że nie powinne być w takich rankingach ekipy z Ameryki Płd gdyż to do siebie nie pasuje kompletnie, nasze style są inne i ogólnie podejście do tego wszystkiego jest inne. Sądze, że zamiast FCK mógłby być AIK, ale w sumie obie ekipy prezentują się podobnie. Nie mówiąc o tym, że tak naprawdę polskich grup mogło by być więcej bo ultrasowsko spokojnie Wisła,Śląsk czy Widzew są lepsi od kilku tych klubów. Tak jakoś się podzieliłem z Wami moimi przemyśleniami które ch*ja ludzi obchodzą.

Zdzisław2002

2014-01-03, 03:41
"Jestem skazany na ten klub jak Skazani na Shawshank,
skazany na ŻYLETĘ, tylko tam czuję emocje.
Najlepsi w Polsce, od lat nie ma konkurencji.
Wchodzimy do europy, już się boją konsekwencji. "

1. Miejsce w rankingu Ultras World na rok 2013
2. Mistrz Polski 2013 i zdobywca Pucharu Polski 2013
3. 1 miejsce w tabeli wszech czasów Polskiej ligi
4. Po prostu k***a jesteśmy najlepsi a Wam ch*j w dziób

"Do nienawiści do tej drużyny wychowano was,
Całe miasto się spina, "

Kozioł.

2014-01-03, 03:53
Zarammoth wklejasz fotki spedalonych skandynawów angielskich grajków i lewackiego Interu to powinni być twoi koledzy przecież :) A ty za którym męskim sportem jesteś siatkówka czy skoki narciarskie?

Zarammoth

2014-01-03, 03:53
L3gion92 napisał/a:


"Wchodzimy do europy, już się boją konsekwencji".


Taa... Konsekwencje były takie, że hoho! Prawie wszyscy ze śmiechu tam zeszli widząc dorobek punktowy/bramkowy.