18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Top 10 world ULTRAS 2013

squ87 • 2013-12-31, 15:55
Prawie godzina pięknych opraw, na najwyższym poziomie.

Freedomik

2014-01-03, 04:03
Ja akurat w piłkę lubiłem pograć, ale kibicowanie jest faktycznie jakimś podświadomie ukrytym pedalstwem. Nie chodzi tylko o oglądanie gości na murawie, ale też samo to przebywanie z masą chłopów, przytulanie się, pocieranie, skakanie bez koszulek, śpiewanie.

Poza tym lepiej znaleźć sobie własne hobby, samemu uprawiać jakiś sport, czy spędzić czas z rodziną, niż tracić czas na takie coś.

Kozioł.

2014-01-03, 04:10
Pewnie jak grałeś to się kąpaliście razem marzyłeś żeby dotknąć pindola kolegi i teraz masz uraz że ci sie nie udało. Boicie sie kibiców to ich wyzywacie od pedałów a jak przechodzicie obok to głowa w dół i robicie miejsce na chodniku. Najwięcej w necie na kibiców krzyczą ci co im rurki jaja uciskają i nie mieli odwagi sie postawić :)

MirekJowisz

2014-01-03, 04:20
@Legion 92
Weź nie rozpie**alaj. 1 miejsce w rankingu jakieś stronki zrobione przez typa który ja prowadzi, prosze Cie. I nie, nie mam bólu dupy. Ultraska to sprawy mocno subiektwne i kazdemu podoba się co innego. Jeden woli seprentyn, inny świece dymne, a jeszcze inny skomplikowaną kartoniadę na cześć Dixona Choro ;)
W kazdym razie, nie sądzisz chyba, że jest to jakiś zajebisty zasczyt. Równie dobrze mógł by ten ranking zrobić Zibi Boniek, taka sama wartość.
BTW
Nie sądzisz, że używanie herbu sportowców Legii Ci nie przystoi? Obok White LEgionu to ty chyba nie stałeś ;) Powiesz mi, że ch*ja wiem? Tak się składa, że żaden ''topboy'' nie afiszuje się tym z jakiej ekipy jest dlatego ktoś kot ma herb NSów na necie wiadomo, że nie jest NSem, Furiatem z WFSów, Tedkiem, Turystą, kolesiem z UZL, Melanż group, itd itd, mając inny herb/logo wiadomo że nie jest kolesiem z Ultra Registi, Ultras Silesii, Ultra Wisły itd, bo nikt się z tym nie afiszuje, ale wiedział byś to gdybyś coś znaczył, więc idź teraz na forum legionistów i poczytaj fajne historie jakie opisuje np Kadyr bądź Woytek, a dorosłym daj żyć

Szlachcic_Cygański

2014-01-03, 09:00
Już mi z rana ciśnienie poszło. Jak ja k***a nienawidzę środowisk kibicowskich.

Nejm

2014-01-03, 10:09
Presty napisał/a:

Jaranie się piłka nożna to pedalstwo :P



Jaranie sie czymkolwiek innym niz baby z ku*asami na sadisticu to pedalstwo, pedaly :gay:

johnnybgoode

2014-01-03, 10:47
Presty napisał/a:

Jaranie się piłka nożna to pedalstwo :P



a Majdan to ciota i ch*j

EdmundKemper

2014-01-03, 11:58
Robią co lubią i co im dobrze wychodzi. A tutaj chyba sami zakompleksieni gówniarze, którzy muszą obrażać innych żeby sami mogli się wybić.

A wierzenie w zadymy na stadionach i "porachunki kibiców" w Krakowie mnie utwierdza w tym, że nasze społeczeństwo z roku na rok coraz bardziej głupieje.

cwejter

2014-01-03, 12:03
całe te gówno bym wyj***ł w p*zdu

zippedin

2014-01-03, 12:11
Czuję ból dupy, jak ktoś się na piłce nie zna :<

songoss

2014-01-03, 12:16
DO: Szlachcic_Cygański czy jak Cię tam inni pniaku zwą-byś spuchł za małego synu wuja szatana!

Zdzisław2002

2014-01-03, 12:59
MirekJowisz napisał/a:

@Legion 92
Weź nie rozpie**alaj. 1 miejsce w rankingu jakieś stronki zrobione przez typa który ja prowadzi, prosze Cie. I nie, nie mam bólu dupy. Ultraska to sprawy mocno subiektwne i kazdemu podoba się co innego. Jeden woli seprentyn, inny świece dymne, a jeszcze inny skomplikowaną kartoniadę na cześć Dixona Choro ;)
W kazdym razie, nie sądzisz chyba, że jest to jakiś zajebisty zasczyt. Równie dobrze mógł by ten ranking zrobić Zibi Boniek, taka sama wartość.
BTW
Nie sądzisz, że używanie herbu sportowców Legii Ci nie przystoi? Obok White LEgionu to ty chyba nie stałeś ;) Powiesz mi, że ch*ja wiem? Tak się składa, że żaden ''topboy'' nie afiszuje się tym z jakiej ekipy jest dlatego ktoś kot ma herb NSów na necie wiadomo, że nie jest NSem, Furiatem z WFSów, Tedkiem, Turystą, kolesiem z UZL, Melanż group, itd itd, mając inny herb/logo wiadomo że nie jest kolesiem z Ultra Registi, Ultras Silesii, Ultra Wisły itd, bo nikt się z tym nie afiszuje, ale wiedział byś to gdybyś coś znaczył, więc idź teraz na forum legionistów i poczytaj fajne historie jakie opisuje np Kadyr bądź Woytek, a dorosłym daj żyć



Akurat UltrasWorld jest bardzo popularne wśród kibiców na całym świecie i to mi wystarczy i ten twój ból dupy. Legia kibicowsko najlepsza koniec kropka.

co do tego BTW. A może ja po prostu jestem fanem White Legion? I ch*j ci do tego jaki avatar mam. Co za k***a ludzie do wszystkiego się potrafią dopie**olić.

kaczus1993

2014-01-03, 14:55
A co ma Ultras do Piłki nożnej, chyba tylko Stadion. j***ć lewaków

goleszczak

2014-01-03, 15:06
Presty co ty pie**olisz? :) dlaczego jaranie piłką jest dla ciebie pedalstwem?

mi6chal

2014-01-03, 20:56
Presty napisał/a:

Jaranie się piłka nożna to pedalstwo :P



Pewnie w szkole na wychowaniu fizycznym nikt nie chciał mieć ciebie w drużynie.

Winxia111

2014-01-04, 00:21
j***ć k***ę z łazienkowskiej! :)