18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tommy Carrol niewidomy deskorolkowiec

masabitumiczna • 2013-01-08, 22:47
Jazda na deskorolce w wykonaniu niewidomego deskorolkarza!

Cryo

2013-01-09, 19:05
@up Zapewne nic :-D

pkh

2013-01-09, 19:08
I tak jest ułomny.

~krzys.toxic

2013-01-09, 19:37
@ up

Zapomniałeś dodać "M"

pkh napisał/a:

I tak JESTEM ułomny.


voil

2013-01-09, 19:40
I powiedzcie mi że Wam się k***a nie chce :/ piwko dla niego :D

wicz88

2013-01-09, 19:45
Co to za kawałek w tle?

JADOWITY_SZCZYMSZYL

2013-01-09, 19:45
chyba nie widział żadnej przeszkody żeby jeździć na desce :D

batar183

2013-01-09, 20:02
k***a maĆ. Nie po to na Sadola wchodzę, żeby się poryczeć.

pi...........ka

2013-01-09, 20:18
brawa dla chłopaka :) w polsce nie ma opcji na takie cos bo jakby jakims cudem udało sie zbudowac skatepark ( po wielu latach pisania petycji i blagania wladz miasta ze strony jzu olschoolowych skaterów ktorzy juz dawno nie smigaja ale nadal walcza lol ) to :
1. Slepemu patusy by ukradly deske
2. Nie miałby gdzie jezdzic po tygodniu bo menele pokradliby rurki i wszelkie rzeczy nadajace sie na złom.
3. dojazd na skatepark by byl tak trudny ze 8 razy by pomylil tramwaj lub autobus
4. gdyby zrezygnował z chodzenia na skatepark i uiszczania opłaty to po roku moglby finansowac badania nad przeszczepem oczu od swin dla ludzi ( bo jest fest drogo lol)

klema

2013-01-09, 20:50
No i najlepsze ... j***ny działa jak nietoperz :D Non stop tam coś piszczy i tak się porusza :D

masabitumiczna

2013-01-09, 21:11
@pika - dostałby mandat za zakłócanie ciszy nocnej
@wicz88 - 'Where the heart is' Marijn van der Meer en Jorrit Kleijnen

Coyte

2013-01-09, 21:25
Jeździłem kiedyś na desce, i nie wiem jak on to k***a robi.

Je3anyPrzystojny

2013-01-09, 21:34
Odpowiadając na pytanie kolegi kilka linijek wyżej i innych.

Zwykli ludzie tacy jak my nie robią tego typu rzeczy, bo nie byli by w tym wyjątkowi bez ciężkiej pracy przez kilka lat i talentu wyssanego z cyca matki, a taki chłopaczyna co stracił wzrok może przejechać się 2 razy po skateparku i już jest wyjątkowy bo to pierwszy ślepy który to robi..

Jestem ciekaw co będzie następne, był już beznogi parkourowiec, ślepy deskorolkarz, nieruszający się zapaśnik, to może teraz hmm... bez ręki pingpongista i też będzie w tym pierwszy i wyjątkowy i zrobią o nim pasjonujący filmik, bo jest kaleką...

Litości.

głodny_toster

2013-01-09, 21:36
masabitumiczna napisał/a:

Jakbyś znał język language i obejrzał do końca to byś wiedział, że dzięki dźwiękom kółek potrafi wyczuć przeszkody i zakręty...




Chcący się przyj***ć zawsze się przyjebie;) Tyle w temacie odnośnie twego głupiego przypie**olenia się! :)


A odnośnie gościa z filmu...cóż dla mnie jest to fizyczną niemożliwością, nawet jeśli ma się dużo lepiej wyostrzony zmysł słuchu. Żaden inny zmysł nie odda Ci tak odległości od przeszkody jak zmysł wzroku.

masabitumiczna

2013-01-09, 21:44
@ fantomasik - kto tu się przyj***ł?
Zadajesz pytanie do filmu, w którym pada odpowiedź na Twoje pytanie...
A propos zmysłów to pewnie, że lepiej widzieć, ale niektórzy niewidomi świetnie sobie radzą w sytuacjach o których ani Ty ani ja nie mamy pojęcia...
pozdro!

głodny_toster

2013-01-09, 21:59
masabitumiczna napisał/a:

@ fantomasik - kto tu się przyj***ł?
Zadajesz pytanie do filmu, w którym pada odpowiedź na Twoje pytanie...
A propos zmysłów to pewnie, że lepiej widzieć, ale niektórzy niewidomi świetnie sobie radzą w sytuacjach o których ani Ty ani ja nie mamy pojęcia...
pozdro!




Spoko...tak to odebrałem;) Zwracam honor;]