18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tolerancja religijna w Pakistanie

Macx83wwww • 2021-02-04, 04:30
Chrześcijańska pielęgniarka zostaje napadnięta, pobita i związana przez muzułmańskich współpracowników fałszywie oskarżających ją o bluźnierstwo przeciwko Allahowi.
28 stycznia Tabitha Nazir Gill została fałszywie oskarżona o popełnienie bluźnierstwa podczas pracy w Sobhraj Maternity Hospital w Karaczi, szpitalu, w którym była pielęgniarką przez ostatnie dziewięć lat. Później została zatrzymana przez policję.



Według lokalnego źródła ICC, naczelna pielęgniarka w Sobhraj Maternity Hospital wydała zarządzenie, że personel medyczny może nie otrzymywać napiwków ani zajmować się pieniędzmi od pacjentów. Gill podobno przypomniała muzułmańskiemu współpracownikowi o tych zamówieniach, kiedy zobaczyła, jak współpracownik zbiera pieniądze od pacjenta.
W odpowiedzi muzułmańska współpracowniczka fałszywie oskarżyła Gill o bluźnierstwo i podżeganie do przemocy wobec jej koleżanki. Filmy przedstawiające personel szpitala bijący Gilla pojawiły się w mediach społecznościowych, a Gill została związana linami i zamknięta w pokoju, zanim została aresztowana przez policję.
Jednak policja wkrótce zwolniła kobietę przekazując ją rodzinie, po krótkim śledztwie nie znaleziono żadnych dowodów na to, że Gill popełniła bluźnierstwo. Od tamtej pory Gill i jej rodzina przeprowadzili się w nieznane miejsce w obawie przed prześladowaniami.
„Policja zapewniła ochronę ofierze i próbowała rozwiązać problem”, donosi źródło ICC. „Jednak tłum setek muzułmanów zebrał się na lokalnym posterunku policji, aby zmusić policję do oskarżenia o przestępstwo. ”

zwierzak30

2021-02-04, 13:41
mygyry napisał/a:

, Ale wiesz, że turbana jebie czy jesteś żydem, chrześcijaninem, ateistą czy kogo sobie jeszcze wybierzesz, jak nie jesteś muzułmańcem to jesteś celem szczególnie gdy trafisz do społeczności gdzie mają przewagę, tak więc twoje dywagacje są .



Oczywiście masz poniekąd rację.
W każdy społeczeństwie są bezmózgi,którzy bezkrytycznie wieżą co im imam,ksiądz,kacyk,rabin czy inny przywódca powie.Szczególnie w krajach,regionach słabo rozwiniętych i wykształconych.Choć i w zachodniej europie,uważanej za wysoko rozwiniętą jest kupa odszczepieńców.Skrajna lewica,prawica itp. Afryka - tutsi i hutu.I wiele innych przykładów.Choćbyś przedstawił tone argumentów to i tak powiedzą żeś debil i cię osrają.W skrajnych przypadkach oderżną cymbał.
A co do muzułmanów. Każdy by się zradykalizował jakby ktoś wj***ł się do twojego kraju pod pozorem wprowadzanie demokracji.Siedział tam naście lat i tylko pompował ropę i napie**alał wszystko i wszystkich żeby tylko jeszcze trochę tej demokracji wprowadzić.
Żydki tez kiedyś,kilka hektarów ziemi kupili od Palestyńczyków. :)

A czy moje dywagacje są o kant dupy rozbić?
Nie wiem. Nie znam się.

:-D
edit:
Mam kolegę który był na trzech misjach w Iraku z batalionem inżynieryjnym w Dywanilii. Polacy jak wyjeżdżali na patrol do miasta z flagami Polski,społeczeństwo traktowało ich jak (może nie swoich) ale nie jako okupantów.Bo Polacy stawiali tam szpitale,szkoły,organizowali kuchnie polowe.Robili dużo dobrego.
Amerykańce natomiast wracali jak z piekła.Podpalane pojazdy.Obrzucane czym tylko popadnie.Popularne było gówno.
Także,jak ty ich-tak oni ciebie.

Lololoney

2021-02-04, 13:57
zwierzak30 napisał/a:

Tak muzułmanie nienawidzą katolików. Czemu?
Krótka lekcja historii.



No to nie wiem jakie krucjaty musieli im odj***ć żydzi, że ich chyba bardziej nienawidzą niż chrześcijan....
Prawda jest taka, że oni nienawidzą wszystkich równo, tylko dlatego, że są niewierni, a wszystkie inne argumenty i tłumaczenia są tylko przykrywką. "W imię zasad!"

Neton

2021-02-04, 14:08
zwierzak30 napisał/a:

Tak jak my Polacy nienawidzimy niemców,ruskich.Bo nas j***li i jebią od stuleci.
Tak muzułmanie nienawidzą katolików. Czemu?
Krótka lekcja historii.
Za Wikipedią.
Lista krucjat.....


A teraz jak wojujesz historiią to przypomnij sobię kto był tam przed Muzełmanami......
Nie dowieżanie...... Chrześcijanie.... Którzy zostali wyparci siłą z tych ziem....
A Arabowie nie byli rdzennymi mieszkańcami tych ziem......
Uzupełnij braki w wiedzy.....

bigoslaw_lyzka_von_wood

2021-02-04, 14:15
Lololoney napisał/a:

No to nie wiem jakie krucjaty musieli im odj***ć żydzi, że ich chyba bardziej nienawidzą niż chrześcijan....
Prawda jest taka, że oni nienawidzą wszystkich równo, tylko dlatego, że są niewierni, a wszystkie inne argumenty i tłumaczenia są tylko przykrywką. "W imię zasad!"



Iwierzą w allacha - czyli dość pok***ione bydle z prastarych wierzeń....
I teraz najlepsze: dzieki temu że zbili jakąś Chrześcijankę ja mogę poyżywać sobie na allachu :) P

Nie dokopałem mahudowi - ale jako człowiek z cywilizowanego świata, nie zwykłem śmiać się z opóźnionych umysłowo.

Justynka99

2021-02-04, 14:27
Nawet, gdyby podsumować morderstwa wszystkich największych zbrodniarzy tego świata (Hitler, Stalin i wszyscy im podobni) to nawet nie zbliżą się do religii katolickiej. Nie ma większego zła na świecie, niż religia.

Cain-Van-Horadrim

2021-02-04, 14:29
"She said god bless the jews who made the mobile phone" To bardzo poważny zarzut :mrgreen:
Mentalnie muzułmanie są tam gdzie inkwizycja była kiedyś, obrazisz proroka to jak byś u Nas po matce pojechał.
W najlepszym wypadku kara będzie mierzona w batach, resztę znajdziecie na hardzie.

0_rafiks_0

2021-02-04, 14:42
Justynka99 napisał/a:

Nie ma większego zła na świecie, niż religia.



Masz jakies doswiadczenia w tej kwestii czy po prostu tak pie**olisz jak inni zagraja?

Ca...........on

2021-02-04, 15:44
Rany, jak to dobrze by było wyjechać gdzieś, gdzie nie ma religii, są tylko normalni ludzie, którzy tworzą społeczność...

0to

2021-02-04, 16:16
j***ne dzikusy.

Noktowizor

2021-02-04, 17:57
wystarczy powiedziec jebac allaha i te zwierzeta sa w stanie cie zabic, coz za patologiczna sekta

Bullet991

2021-02-04, 18:23
k***a jak małpy... Mentalność zbiorowa
Ps każda :evil: religia jest zj***na

bigoslaw_lyzka_von_wood

2021-02-04, 19:56
Noktowizor napisał/a:

wystarczy powiedziec jebac allaha i te zwierzeta sa w stanie cie zabic, coz za patologiczna sekta



j***ć allaha i co? żyję :) bo żyję w normalnym świecie zbudowanym przez Cywilizację a nie przez religijnych zjebów (no może nie do końca, ale tych zjebów coraz mniej)

0_rafiks_0

2021-02-04, 20:04
bigoslaw_lyzka_von_wood napisał/a:

j***ć allaha i co? żyję bo żyję w normalnym świecie zbudowanym przez Cywilizację



W swojej piwnicy mozesz mowic co chesz, ale wyjdz cwaniaku na osiedle tureckie w cywilzowanym Berlinie i powtórz to o tym jak jebiesz allaha :D

St...........on

2021-02-04, 23:58
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Do tych wszystkich lewaków, którzy zaraz sie zlecą z krzykiem, że "każda religia jest gówno warta"- Wyobraźcie sobie taka samą sytuację i pielegniarki krzyczące "Jezusek jest wielki! Jezusek jest wielki!!!". Albo " A masz za Jezuska, ty k***o j***na!!!".
I spróbujcie powtórzyć swoje zdanie jeszcze raz na głos....
BTW
Jestem niewierzący i nie ochrzciłem swoich dzieci



Hah właśnie miałem pisać, juz niedługo w polskich szpitalach pis vs po personel :D ale mnie ubiegłeś, i to w opisie, że tłum oblegał posterunek policji zmuszając policjantów do aresztowania haha Bareja normalnie.

Caramon napisał/a:

Rany, jak to dobrze by było wyjechać gdzieś, gdzie nie ma religii, są tylko normalni ludzie, którzy tworzą społeczność...



Zapraszam na Islandię, na północ bo na południu (RVK) to większosć zj***nych pisowskich podlesiaków , a tu gdzie jestem, szacuneczek, spokój , sielanka :)

No-idea

2021-02-05, 00:27
Radykalny islam powinni zaorać bez litości.
A bawią się z nim w tolerancję, gdzie od nich tolerancji nie uświadczysz.