18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

To nie wina Tuska

meszamorum • 2011-08-21, 02:32

Odpowiedź Ziemkiewicza na wiersz Młynarskiego pt. "To nie wina Tuska"

The Butcher

2011-08-21, 03:06
Podrożała piwa puszka, ale to nie wina Tuska ;)

Ba...........co

2011-08-21, 03:25
Co to robi na tym forum?
To jest wina @meszamorum

Moose Elkson

2011-08-21, 11:07
Cytat:

Co to robi na tym forum?


Żeby powk***iać tych dziwnych typów, którzy nawet zapytani o godzinę lubią sypać głupotkami czy innymi suchymi żarcikami nt. PiS-u (jakby zaledwie dwie partie w tym kraju istniały), a popierają obecny, najmarniejszy w historii nowej Polski rząd, którego jedynym hasłem i planem jest "wybierzcie nas, bo inni na pewno będą gorsi". Ambitnie jak stąd do tamtąd.

osa79

2011-08-21, 11:59
niech sp***ala lizus Kaczyńskiego !!!!

xqwzsa

2011-08-21, 12:12


czyli wszystko jasne

antyzog

2011-08-21, 12:17
Wiecie powiem Wam że Tusk bije Kaczyńskiego na głowę, tylko że nie wiadomo dla czego media o tym milczą. Jak pis był przy władzy to bez kitu dało się zaobserwować taką medialną nagonkę. Nie popieram ani PO ani PISu oczywiście. Gdyby w Polsce była jakaś silna opozycja to Tusk i PO straciliby władzę na następnych wyborach. Pis z Jarkiem na czele który ostatnio odpie**ala maniane i pie**oli farmazony, na pewno nie wygra tych wyborów.

wiczeciezokna

2011-08-21, 13:27
^ "wina kibola" - śmieszy mnie to jak Ci bezmózgowi kibole udają teraz pokrzywdzonych, gdyby normalnie kibicowali nie było by sprawy, a tak mają za swoje.

^kolega Moose Elkson - jeśli dzisieszy rząd nazwasz najmarniejszym w historii to jak nazwać rząd- 2xkaczyński+Lepper+Giertych.... są poza skalą - cytuję "spiep***aj dziadu"!

Moose Elkson

2011-08-21, 14:03
Cytat:

^kolega Moose Elkson - jeśli dzisieszy rząd nazwasz najmarniejszym w historii to jak nazwać rząd- 2xkaczyński+Lepper+Giertych.... są poza skalą - cytuję "spiep***aj dziadu"!


Bo Kaczyński przejęzyczył się śpiewając hymn, zaś jego brat ma kota zamiast małżonki? Za wspomniane "spieprzaj dziadu"? No, faktycznie tragedia i dyskwalifikacja polityczna, tak jakby to było najważniejsze w skali państwa. Koalicja była utworzona w celu uzyskania większości sejmowej. Czy inaczej jest z obecną koalicją z PSL, której jedynym celem istnienia jest utrzymanie się przy korycie, przez co zmieniają poglądy przynajmniej raz na tydzień? A LPR - nie licząc paru głośnych wpadek, do tego nierzadko sztucznie napompowanych przez media - był jedyną partią prawicową w polskim sejmie i nierzadko rzucał dobrymi pomysłami. Było przeciętnie, zaś obecnie jest tragicznie. Aż mi się wierzyć nie chce, że ta partia wciąż pozuje na prawicę. Nie wiem, jak dla ciebie, ale dla mnie strategia "cośtam zrobimy i jakoś to będzie" nie satysfakcjonuje, tylko wywołuje lęk. Tym bardziej, że zanosi się na utrzymanie tej bandy przy władzy.

Cytat:

^ "wina kibola" - śmieszy mnie to jak Ci bezmózgowi kibole udają teraz pokrzywdzonych, gdyby normalnie kibicowali nie było by sprawy, a tak mają za swoje.


O dziwo Don Tusko zawsze znajdzie dziwny punkt zaczepienia w momencie, gdy trzeba przykryć jakąś idiotyczną decyzję rządu, mimo że wcześniej mało go sprawa obchodziła.

Cytat:

niech sp***ala lizus Kaczyńskiego !!!!


Jakbyś czytał Ziemkiewicza, to byś wiedział, że jego fanbojem bynajmniej nie jest. I trzeba mieć chyba góra 15 lat albo kompletnie pusty łeb, by każdego przeciwnika PO od razu nazywać pisowcem. Takim paranoikom (tyczy się to obu stron) powinni odbierać prawo wyborcze i byłby spokój.

xqvz

2011-08-21, 15:11
Ogólnie powinni odebrać prawo wyborcze 90 % obywateli. Z chęcią pozbawiłbym się prawa wyborczego mimo, że polityka, ekonomia i socjologia to moje codzienne zajęcia i zainteresowania w imię tego żeby moi pok***ieni sąsiedzi i rówieśnicy wyprani przez massmedia też mieli gówno do gadania.

al...........10

2011-08-21, 16:07
@up
Dobrze mieć na sadisticu kogoś wpływowego, kto nie dopuści kaczora do władzy. Załatw też dodatkowe kilkaset km darmowych autostrad, co?

robson101

2011-08-21, 16:07
wina wina wina dajcie :]

iocus88

2011-08-21, 16:08
Wpada Donek do monopola ,prosi o 3 najtańsze patyki, zaraz za nim wpada ekipa TVN23i3/4 i pyta :
-czy nasz premier zakupił te butelczyny?
opowiada ekspedientka stanowczo:
-ALEŹ TO, NIE WINA TUSKA !!

[ręka rękę myje]

Biszkopt

2011-08-21, 16:10
Dobry suchar, niczym z dupska,
ale to nie wina Tuska.

Perwersyjny_cham

2011-08-21, 16:16
Jaka bzdura . Napisalem ,zeby wypie**alac z polityka i dostalem warna . Ladnie prosze , abyscie nie upolityczniali sadistica , ch*je . Pozdrowienie od Henia