18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

To nie wina Tuska

meszamorum • 2011-08-21, 02:32

Odpowiedź Ziemkiewicza na wiersz Młynarskiego pt. "To nie wina Tuska"

think666

2011-08-21, 17:02
Biszkopt napisał/a:

Dobry suchar, niczym z dupska,
ale to nie wina Tuska.


Powiedział Biszkopt :amused:

Xenomorph08

2011-08-21, 17:51
Ale tutaj są ch*jostwa, to wina Tuska.

Earth

2011-08-21, 19:02
Głowa kolegi Moose Elkson musiała chyba ulec samozapłonowi, skoro wygaduje takie rzeczy.

Karzeł ostatnio wygadywał, że zmniejszy akcyzę ( jeśli go wybiorą) ale musiało go chyba poj***ć, skoro parę lat wcześniej PODWYŻSZYŁ JĄ. Tak, dzięki niemu, po części, paliwo jest po 5zł.

Co więcej, już raz udowodnił, że na premiera się nie nadaje.

Ja głosuję na Andrzeja Gołotę, i ch*j.

Moose Elkson

2011-08-21, 19:51
Przecież nie mówię, że popieram Kaczora - taki sam z niego populista, co z Donka, ale summa summarum wypada odrobinę lepiej. A przynajmniej tak wypadały jego rządy w porównaniu do obecnych. Nie wiem jeszcze dokładnie, na kogo będę głosował, ale zdecydowanie ominę bandę czworga.

Furki

2011-08-21, 22:49
"Ułamała skrzydło brzózka, ale to nie wina Tuska" Czy oni k***a w końcu zakończą ten lament wokół tego Smoleńska ?

Kmil69

2011-08-22, 02:27
Pluska się powtarza ... :-| :-?

Bongoz

2011-08-22, 10:01
Moose Elkson napisał/a:

Przecież nie mówię, że popieram Kaczora - taki sam z niego populista, co z Donka, ale summa summarum wypada odrobinę lepiej. A przynajmniej tak wypadały jego rządy w porównaniu do obecnych. Nie wiem jeszcze dokładnie, na kogo będę głosował, ale zdecydowanie ominę bandę czworga.



W jakiej dziedzinie wypada lepiej? Obiecując benzyne po 4 złote? Przecież ten gość jest oderwany od rzeczywistpci kompletnie. Mówi, że jednyną metodą docierania obecnego rządu do obywatela jest manipulacja, a sam p...oli takie głupoty, że szkoda gadać. Nie nadaje się do rządzenia-miał już okazję i każdy widział jak to wyglądało. Lepper, Giertych, Kaczyński, dreamteam. Nie ide w tym roku wcale na wybory i pie...ole ich wszystkich.

Moose Elkson

2011-08-22, 10:54
Cytat:

W jakiej dziedzinie wypada lepiej?


Nie jest uległym lizodupem chociażby, a to u polityka ważne. Zdecydowanie mniejszy był rozdźwięk między obietnicami a efektami. O ile Kaczor wielu zwyczajnie nie dotrzymał (oj, czasami ponosiła go wyobraźnia, jak z tymi trzema milionami mieszkań), tak PO wypełnia wiele z nich kompletnie na odwrót, co tylko pogrąża kraj, i wyglądałoby przekomicznie, gdyby nie było straszne (czepmy się dalej tego pozowania na prawicę - no która prawica podniosłaby podatki?). Trzeba jednak przyznać, że obaj nie mają jaj do naprawdę ważnych zmian (reforma ZUS-u, KRUS-u i SRUS-u).

Cytat:

Obiecując benzyne po 4 złote? Przecież ten gość jest oderwany od rzeczywistpci kompletnie. Mówi, że jednyną metodą docierania obecnego rządu do obywatela jest manipulacja, a sam p...oli takie głupoty, że szkoda gadać.


A obecny rząd robi dokładnie to samo, przed czym ostrzegał za rządów PiS (cenzura internetu, podnoszenie podatków). Hm? I nie mogę się doszukać tych drastycznych skoków akcyzy za Kaczki. Sam nie pamiętam, niedostatecznie szukam, widzę tylko mocne skoki po 2007.
Krajowi potrzebna jest jakaś kumata prawica, bo ta już niejedno państwo z klęczek podniosła (patrz -> Węgry). Dalsze zabawy w socjal to nie tylko stagnacja, ale i niebezpieczeństwo upadku. Nie widzą, co się wyrabiało przez ostatnie dziesięciolecia?

Cytat:

Nie ide w tym roku wcale na wybory i pie...ole ich wszystkich.


Ale im dopieczesz!


Jeśli upolitycznianie Sadola jest niepożądane, to wypadałoby dodać odpowiedni wpis do regulaminu, bo jakoś nie wobrażam sobie pod takim filmikiem rozważań o imperatywie kategorycznym.

kizug666

2011-08-22, 12:14
wszystkim którzy nie pamiętają co zrobił rząd kłamczyńskiego polecam



jak nigdy nie lubiłem tego pana to tym wystąpieniem zrobił na mnie dobre wrażenie.

Bongoz

2011-08-22, 17:12
Moose Elkson napisał/a:


Nie jest uległym lizodupem chociażby, a to u polityka ważne. Zdecydowanie mniejszy był rozdźwięk między obietnicami a efektami. O ile Kaczor wielu zwyczajnie nie dotrzymał (oj, czasami ponosiła go wyobraźnia, jak z tymi trzema milionami mieszkań), tak PO wypełnia wiele z nich kompletnie na odwrót, co tylko pogrąża kraj, i wyglądałoby przekomicznie, gdyby nie było straszne (czepmy się dalej tego pozowania na prawicę - no która prawica podniosłaby podatki?). Trzeba jednak przyznać, że obaj nie mają jaj do naprawdę ważnych zmian (reforma ZUS-u, KRUS-u i SRUS-u).


A obecny rząd robi dokładnie to samo, przed czym ostrzegał za rządów PiS (cenzura internetu, podnoszenie podatków). Hm? I nie mogę się doszukać tych drastycznych skoków akcyzy za Kaczki. Sam nie pamiętam, niedostatecznie szukam, widzę tylko mocne skoki po 2007.
Krajowi potrzebna jest jakaś kumata prawica, bo ta już niejedno państwo z klęczek podniosła (patrz -> Węgry). Dalsze zabawy w socjal to nie tylko stagnacja, ale i niebezpieczeństwo upadku. Nie widzą, co się wyrabiało przez ostatnie dziesięciolecia?


Ale im dopieczesz!


Jeśli upolitycznianie Sadola jest niepożądane, to wypadałoby dodać odpowiedni wpis do regulaminu, bo jakoś nie wobrażam sobie pod takim filmikiem rozważań o imperatywie kategorycznym.



Nie jest uległym dupolizem. A to dobre. A kiedy on niby miał okazje to udowodnić co? Teraz jak troche sobie krzyczy i wojuje tym swoim marnym językiem to dla ciebie oznacza twardą polityke? Bo ja myśle, że jakby miał sie spotkać oko w oko z Putinem to by sie zesrał jeszcze przed podaniem kawy na stół. Albo nie - Kaczyński by się z Putinem nie spotkał wcale i wyszedł na polityka patroitycznego, twardego, z zasadami. Ocknij się.

Co do skoków podatków, socjalu itp. to skoro nie możesz się doszukać to ci coś podpowiem. Spójrz ile lat temu oni rządzili i przez jaki okres. Nie dość, że sytuacja gospodarcza w zasadzie świata wyglądała zupełnie inaczej to i na nic nie musieli reagować bo rządzili dwa lata.

poklik

2011-08-29, 16:22
Donek mi imponuje !ten gość jest mistrzem PR czy tylko jego wielbiciele są debilami?

Bongoz

2011-09-06, 11:33
ale czy to, że ktos krytykuje Kaczynskiego oznacza, ze popiera zaistaniala sytuacje? w łeb sie puknij skoro to dla ciebie to samo.