18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

To jest POLSKA

Moodyxcore • 2014-07-14, 12:48
Znalezione w necie


Cytat:

Szpital przyjął Kamila, który uległ ciężkiemu wypadkowi i wprowadził go w śpiączkę. Jednak z działań służby zdrowia wynika, że nie wiadomo czy zależy im na dobru pacjenta czy chodzi tylko o jego organy. W poniedziałek chłopak ma zostać odłączony od aparatury podtrzymującej życie.

Kamil Wolański w środę uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu. W czwartek 20 minut po północy został przyjęty w szpitalu im. T. Marciniaka we Wrocławiu. Według relacji przyjaciół poszkodowanego przyjmujący go pracownicy szpitala nie wykonali wszystkich potrzebnych badań i wprowadzili go w śpiączkę farmakologiczną.

Lekarze stwierdzili śmierć mózgu i została podpisana karta zgonu. Jednak według otrzymanych przez nas informacji, badania na Kamilu były prowadzone, gdy chłopakowi podano leki zwiotczające mięśnie – co nie powinno mieć miejsca. Dwa szpitalne dokumenty z 10 lipca przeczą sobie: jeden mówi, że Wolański otrzymał środki farmakologiczne, a drugi twierdzi inaczej.

Natychmiast rodzice otrzymali informację, że organy Kamila są potrzebne. Mama poszkodowanego skontaktowała się z innymi lekarzami i przedstawiła im sytuację. Stwierdzili, że istnieje szansa na wyciągnięcie z tego jej syna. Szpital T. Marciniaka jest jednak innego zdania.

Ponieważ było wiele podejrzeń – co do właściwego zachowania lekarzy – złożono odpowiednie dokumenty do prokuratury, jednak odmówiono ich przyjęcia. Dlatego w poniedziałek zostanie złożone zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa.

Pod szpitalem zjawili się policjanci, którzy usunęli znajomych okazujących wsparcie Kamilowi. Dodatkowo sprzed łóżka szpitalnego syna została usunięta matka Wolańskiego, co na pewno nie jest standardowym działaniem.

Czy Szpitalowi T. Marciniaka chodzi tylko o organy pacjenta?

Znajomi Kamila na Facebooku utworzyli fanpage, na którym okazują wsparcie oraz informują na bieżąco o sytuacji: Wybudzimy – Kamila. W poniedziałek o godz. 12 odbędzie się protest przed wrocławskim szpitalem przy ulicy Traugutta 116 przeciwko odłączeniu Wolańskiego od aparatury podtrzymującej życie. Rodzina i przyjaciele Kamila proszą o wsparcie!



Facebook- wybudzamy Kamila

źródło

Tajulek

2014-07-14, 20:31
Krew nie dopływa do mózgu od piątku, a oni chcą go wybudzić -_-

Aneta18

2014-07-14, 20:45
Wyszystkie slazaki i ruskie to podcygany. Nie szanuje, nie szkoda mi i gowno mnie on obchodzi. Trzeba bylo waserdojcza dobic na ulicy.

aargh

2014-07-14, 20:48
@up o czym ty pie**olisz ?!

Bi...........ek

2014-07-14, 20:49
Szkoda chłopaka... Poszedłbym tam k***a, ale mieszkam zbyt daleko. :(

pie**olicie, że będzie warzywem. I ch*j? Nie wam o tym decydować. Nie mogą też o tym decydować lekarze. To nie jest ich życie, nawet nie znają chłopaka. Nie znam się na procedurach czy powinni go odłączyć czy nie, ale dla mnie to czyste kurestwo.

spireout

2014-07-14, 20:49
Bardzo szkodliwa inicjatywa, która dobija transplantologię polską. A ten temat powinien być wykasowany.

oooouz

2014-07-14, 20:51
No niestety, ale w Polsce poziom skórwienia intelektualnego dosięga także głęboko takiej dziedziny jak medycyna.

Sprawa tego chłopaka jest trochę bardziej skomplikowana bo relacji znajomych wiem, że to lekarze celowo chcą uśmiercić chłopaka.
Ponoć reguje/reagował na bodźce, poza tym, było parę sytuacji, gdzie rodzinę młodego siłą "wypchano" z jednoosobowej sali, kto wie co wtedy robili medycy?

Rodzina wystąpiła o prokuratora + lekarza który zgada gościa pod kontem substancji które rzekomo mieli podać mu pracownicy służby zdrowia. I co ich spotkało? Mniej kulturalne "wyproszenie" przez nasze służby porządkowe.

Sytuacje znam tylko z internetów/opowieści znajomych.

Ti...........ch

2014-07-14, 20:55
Wszyscy k***a wielcy obrońcy życia. Jak mozna wybudzić coś co nie żyje? Mam sponsorować kolejne warzywo z moich pieniędzy, bo oczywiście niedługo ta kochana mama poleci k***a pod sejm wykrzywiając morde ze słowami "panie premierze daj, bo nam trza". O nie...

Loaloa

2014-07-14, 21:04
Narządy naprawdę mogą się przydać innym ludziom. Należy jak najszybciej z nich skorzystać.

strzelec_

2014-07-14, 21:09
Oho, następni obrońcy warzywek... Jak nie upośledzone płody to teraz dorosłym będą kazać cierpieć latami.
Popie**olony kraj.

Rinko

2014-07-14, 21:11
Jestę ekspertę! Oglądałem wszystkie odcinki Dr. Hałsa i wiem, że chorobą na którą cierpi pacjent jest toczeń albo przeziębienie. Należy przeprowadzić kurację pijawkami oraz postawić bańki, jeżeli to nie pomoże zastosować serię lewatyw - przypomina Goździkowa

InsaneHarv

2014-07-14, 21:11
Internet karmi ludzi gównem a oni biorą je, przyjmują jak swoje i próbują wymazać nim innych....

Sprawa jest mega ch*jowa dla rodziców tego chłopaka i powinna pozostać ch*jowa dla nich a nie dla lekarzy, którym teraz patrzy się na ręcę bo jest nagonka, połowie Polski , której jednym spotem w wiadomościach wymazano najpierw ( tylko z ostatnich nowości) ukrainę, aferę podsłuchową , prof Chazana.

jajeczkowiec

2014-07-14, 21:12
Jak mnie wk***ia takie pie**olenie... k***a ! no przecież wyraźnie pisze że mózg umarł więc (tu uwaga ciekawostka) kamil jest martwy więc na ch*j oni mają go trzymać w tym szpitalu to ja nie wiem... ale oczywiście wielka afera na FB że bidny i że on wstanie wyjdzie i będzie jak kiedyś. No nie k***a właśnie nie będzie, chodził to będzie co najwyżej w umyśle rodziny która i tak jest święcie przekonana że on się rusza... tylko niby k***a jak ?

Yogii26

2014-07-14, 21:26
Usunęli znajomych tego chłopaka sprzed szpitala, matkę zabrali od łóżka i pewnie potajemnie wytną mu organy a "opinii publicznej" powiedzą że same mu wypadły.

Promek

2014-07-14, 21:28
Wstrzykneli mu kontrast w pien mozgu zeby zobaczyc czy jest przeplyw krwi to tego organu. Jego brak wskazal jednoznacznie na brak aktywnosci czyli smierc pnia mozgu (czyt. osoba jest martwa). Nie ma mozliwosci jej wybudzic, ale oczywiscie stadko debili bedzie bawic sie na twarzoksiazce w "lubie to" i poglebiac bol matki ktora zaslepiona miloscia do dziecka nie chce dac mu odejsc w spokoju. Oczywiscie pomijam szkodliwosc tego typu "akcji" dla transplantologii, gdzie kazda minuta, godzina jest wazna...

h4XX0rZ

2014-07-14, 21:44
Normalnie co za kraj, jak się nie będziesz pilnował to nawet ciebie na części rozkradną :V