18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

To jest już wojna!

NieWiemZeWiem • 2014-02-18, 23:55
Kilka informacji w jednym miejscu!

*W sieci pojawiły się nagrania, jakoby ukazujące demonstrantów ostrzelanych z broni ostrej przez "tituszków". Jedna osoba zostaje trafiona.
https://www.facebook.com/photo.php?v=10203429093993614&set=vb.1400436267&type=2&theater

*Turchinov has been shotted at the scene of #Maidan by sniper | PR News #Euromaida #Ukraine #Kyiv <---snajperzy trafili przemawiającego ze sceny posła

*The cruel face of the #Yanukovych regime that started a deadly crackdown against its population today pic.twitter.com/VABQsDrNHA <----zdjecia zabitych!

*Entry point to #Kyiv from Gostomelske highway blocked with sand @euromaidan |PR News
Po polsku- autostrada do kijowa zasypana paiskiem!

*W szpitalach Kijowa kolejki na sale operacyjne. Ranni mają obrażenia od kul, wybite oczy, niektórym amputowano ręce i nogi - donosi UNIAN.

*płonie!rządowe marionetki strzelają do wszystkich bez wyjątku:kobiet, dzieci,starszych.Jest źle.

*i nie jest ważne, kto był katem, a kto ofiarą.
#euromaidan pic.twitter.com/zj7LHpzNXp <---zabity demonstrat i policjant!

*Martwa kobieta na barykadzie w pobliżu metra Chreszczatyk.
#euromaidan pic.twitter.com/04k00BgPdM

*Opancerzony wóz z działkiem wodnym przejechał młodego mężczyznę. Demonstrant nie żyje - informuje URA-Inform. Mężczyzna upadł, gdy podbiegł i chciał rzucić w pojazd koktajlem Mołotowa. Świadkowie twierdzą, że kierujący wozem z premedytacją przejechał ogromnymi kołami po głowie demonstranta. Wcześniej były informacje o grupie ludzi niosących przez Majdan człowieka bez głowy - prawdopodobnie chodzi o ten wypadek.

*Część demonstrantów odpowiada na strzały milicji przy pomocy wiatrówek. "Wojna o niepodległość"

*Na Majdanie płonie budynek związków zawodowych. Według protestujących, budynek zapalili milicjanci. Z najwyższych pięter unoszą się kłęby dymu. Są tam osoby, które chcą wyskakiwać przez okna. Ze sceny liderzy protestów nawołują, żeby zgromadzeni przygotowali płachtę z brezentu, która amortyzowałaby upadek. Siedziba związków zawodowych znajduje się kilkadziesiąt metrów od sceny Majdanu. Budynek był zajęty przez protestujących od długiego czasu. Znajdowała się tam m.in kuchnia Majdanu i centrum prasowe.

Dla mnie to powinno wjechać wojsko i aresztować janukowicza jak w to zrobiło wojsko w egipcie! To ludzie tworzą państwo a nie rząd!!!

Modrzew88

2014-02-19, 14:22
Autorze, czy mógłbyś napisać to ostatnie zdanie trochę większymi literkami? Słabo widać. Z góry dziękuję.

SeboL492

2014-02-19, 14:24
@Dexterkrak czy ja napisałem, że wchodziliśmy w 89 do UE?

De...........37

2014-02-19, 14:28
Sebol, tak :D .

clean_east_wood

2014-02-19, 14:46
http://www.ustream.tv/channel/euromajdan Z tego co widać na live stream to część majdanu posprzątali.
Prosiłbym o powściągliwość. Jeśli nie macie nic do powiedzenia z sensem to po co komentujecie ? W każdym temacie o Ukrainie piszecie o braku ich Historii , o Upa , Węgrach i Rumunii ,UE i Rosji . Jeden przez drugiego praktycznie to samo. Zawsze będą zwolennicy ,przeciwnicy tych działań milicji jak ,tej rewolty. Jak czasem się nie spieprzy to też się nie polepszy. Według mnie ludzie ci ludzie nawet nie chcieli na początku rozpie**alać miasta ,tylko po prostu było to konieczne. Postawcie się na ich miejscu ,co byście zrobili gdybyście tam byli. Przed komputerem łatwo jest pisać ,ale pomyślcie ,ze większość waszych znajomych poszła ,dalej siedzielibyście w domu ? Jakby to wasz znajomy byłby ofiarą ? Odpuścilibyście czy wolelibyście się zemścić ? Cała ta sytuacja działa psychologicznie. Reakcja tłumu , każdy jest oczkiem w łańcuszku i pociąga za sobą kolejnych. Kiedy jeden zacznie strzelać wtedy kilku kolejnych zrobi tak samo.
Dyplomatycznie tego nie rozwiążą, nie wiem po co wypowiadają się politycy jak potrafią tylko mówić.

Toofaster1

2014-02-19, 14:47
Nie wiem jaki debil to pisal, ale czas przeszly od shoot to shot, a nie shotted.

dilowski

2014-02-19, 15:11
Gdyby to się działo w Polsce, to by mnie to obchodziło, ba, sam bym poparł demonstrantów.
Ale z drugiej strony gdyby to się działo u nas, nie byliby to demonstranci tylko huligani kibole i naziści.
Gdy dzieje się to w Syrii nazywają ich znowu rebeliantami.
I dlatego ciekawi mnie to, czemu ich akurat tak ładnie opisują, że tacy biedni ci obywatele.
Wiem jedno, jeśli media mówią jedno automatycznie myśle drugie, za dużo kłamią.

Bartors

2014-02-19, 15:15
NieWiemZeWiem napisał/a:

Kilka informacji w jednym miejscu!


*Opancerzony wóz z działkiem wodnym przejechał młodego mężczyznę. Demonstrant nie żyje - informuje URA-Inform. Mężczyzna upadł, gdy podbiegł i chciał rzucić w pojazd koktajlem Mołotowa. Świadkowie twierdzą, że kierujący wozem z premedytacją przejechał ogromnymi kołami po głowie demonstranta. Wcześniej były informacje o grupie ludzi niosących przez Majdan człowieka bez głowy - prawdopodobnie chodzi o ten wypadek.





Czyli że co? Kierowca miał pozwolić zamienić się z zapiekankę czy co?

Ra...........py

2014-02-19, 15:16
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści !

Catacombe

2014-02-19, 15:19
Kubas1993 napisał/a:

1. Nie chodzi tutaj o żadne wejście do UE.
2. Janukowycz został wybrany w demokratycznych wyborach.
3. Na majdanie nie protestuje cały naród ukraiński.



Ale jak ktoś pie**oli o Tusku, to już nikt nie napisze że wygrał demokratycznie.
Hipokryzja w ch*j, jak już was coś nie obchodzi, to nie wtykajcie swoich gówno wartych mądrości.

MadDave

2014-02-19, 15:30
@Bartors - to samo sobie pomyślałem.
Nie ma się co oszukiwać ale jeśli ktoś we mnie rzuca mołotowem to ewidentnie chce mnie pozbawić życia lub zdrowia, k***a! Reakcja jaka mi przychodzi do głowy to po prostu nie dać się zabić czyli przejechać napastnika.
Nie ma się co łudzić ale pewna grupa ,,protestujących,, ma na celu zabijanie i nie ma się co dziwić bo mają doskonałe warunki do tego, zamieszanie, tłum. Oni mają w dupie wolność chcą tylko przelewu krwi.

Kubas1993

2014-02-19, 15:34
Catacombe napisał/a:



Ale jak ktoś pie**oli o Tusku, to już nikt nie napisze że wygrał demokratycznie.
Hipokryzja w ch*j, jak już was coś nie obchodzi, to nie wtykajcie swoich gówno wartych mądrości.



Tusk wygrał demokratycznie.

Paskudny Stary Dżon

2014-02-19, 15:35
Lepszy dla nas Janukowycz niż banderowcy. j***ć Majdan.

Ale Janukowycza też j***ć.

Najlepiej niech się wyrżną nawzajem, to nareszcie ludzie będą mogli zamieszkać na Ukrainie znowu.

De...........37

2014-02-19, 15:39
Cytat:

Ale jak ktoś pie**oli o Tusku, to już nikt nie napisze że wygrał demokratycznie.
Hipokryzja w ch*j, jak już was coś nie obchodzi, to nie wtykajcie swoich gówno wartych mądrości.



Tusk wygrał demokratycznie.

lisus

2014-02-19, 15:41
Zaczęło się już zwożą tych bandytów do Polski i leczą z mocih składek. Polakowi któremu ostatnio szpital w Polsce powiedział że amputacja, uratowano mu nogę w Niemczech kazal nfz sam zapłacić, a za tych podludzi to z checią łożą pie**oleni złodzieje.

CiasnyJanusz

2014-02-19, 15:56
jedyne co nas powinno obchodzić teraz to jak odebrać Lwów a nie tam jacyś bici krzykacze w Kijowie...