18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tłum z bractwa muzułmańskiego zmasakrował taksówkarza

dmxx • 2013-08-19, 23:39
... za świecący krzyż na tablicy rozdzielczej.

Cytat:

Powinniśmy chcieć pokoju w Egipcie, anie koniecznie demokracji w islamskim wydaniu.
Poniższe zdjecia i material filmowy nie wymagają szczególnego komentarza, natomiast warto zapytać jaki sens mają kolejne demokratyzacyjne akcje Zachodu, skoro kończą się one dla chrześcijan kolejnymi prześladowaniami. Ten taksówkarz został wyciągnięty z samochodu i zlińczowany za symbol krzyża na swoim samochodzie. Skoro demokratyzacja ma prowadzić do mordów na chrześcijanach to chyba warto takiej demokratyzacji podziękować lub chociaż dobrze się zastanowić nad jej wspieraniem.



Całość tutaj

nygas232

2013-08-20, 00:22
"Ja agresywny ?! Islam to religia pokoju ty niewierny psie!!!"

Murekkk

2013-08-20, 00:36
Jeden granat, ile szczęścia...

606

2013-08-20, 00:45
Wprowadzą swój porządek, turystów zabraknie, kraj upadnie i będą albo gruz wpie**alać albo masowo uciekać do Europy. k***a islam.

Zaethrael

2013-08-20, 00:51
Uwielbiam islam. Gdyby nie on byłoby strasznie nieciekawie na hardzie.

Ar...........94

2013-08-20, 01:02
Najlepsze w tym wszystkim jest jedno.
Ateiści jadą po chrześcijanach, obrażają, wyśmiewają jednocześnie broniąc ciapatych.
Jeśli coś źle powiesz o islamie to jesteś zacofany, faszystą albo kto wie czym jeszcze.
Czy Ci wielcy ateiści którzy bronią islamistów jednocześnie obrażając chrześcijan zapominają lub też nie wiedzą, że za ich ateizm , tak za samo bycie ateistą, muzułmanie utną im łby? :lol:
Więcej tolerancji dla muzułmanów!
Niech przyjadą , powybijają nas i narzucą szariat!
A co tam, przecież islam to religia pokoju!

Leet

2013-08-20, 01:25
@Arab94
Jestem ateistą i "jeżdżę" zarówno po chrześcijanach jak i muzułmanach, żydach, buddystach czy rodzimowiercach.

I uprzedzając kolejne tak już utarte "argumenty", że rzygać się chce:
na "a gdybyś mieszkał w muzułmańskim kraju"... ale k***a nie mieszkam.
Nie, nie pojadę do arabów.
Nie oczekuj, że będę skupiał się jedynie na żydach czy muzułmanach podczas gdy żyję w kraju gdzie dominującą mitologią jest chrześcijaństwo.

To zabawne ale gdy skrytykujesz islam to muzułmańce dostają bólu dupy, ogłaszają cię islamofobem i pytają dlaczego tak ochoczo nie krytykujesz chrześcijaństwa lub judaizmu; gdy skrytykujesz judaizm to żydzi dostają bólu dupy, ogłaszają cię antysemitą i pytają dlaczego tak ochoczo nie krytykujesz islamu i chrześcijaństwa; gdy skrytykujesz chrześcijaństwo to ci też dostają bólu dupy, ogłaszają cię antychrześcijaninem, lewakiem i ch*j wie jeszcze czym i pytają dlaczego tak ochoczo nie krytykujesz islamu lub judaizmu.

Dosyć marna taktyka "a u nich murzynów bijooo" (praktykowana niegdyś przez ZSRR gdy im zarzucano coś od razu wrzeszczeli "a w USA!?!?! czego ich nie krytykujecie?!?!?! tam murzynów bijooo").

A teraz marsz do łóżka... a nie, wakacje są więc podstawówka zamknięta.

Krismf70

2013-08-20, 01:38
Trochę poczytałem i obejrzałem programów o Egipcie. Miałem nawet przyjemność odwiedzić ten kraj ze znajomymi w 2007 roku (trochę zwiedzaliśmy) i najgorsze jest to, że Egipt to państwo ze wspaniałą historią i cudowną kulturą (starożytną). Ma ogromny potencjał turystyczny, a jest niszczone od środka przez islamskie bydło.

Sz...........an

2013-08-20, 02:21
Arab94 napisał/a:

Najlepsze w tym wszystkim jest jedno.
Ateiści jadą po chrześcijanach, obrażają, wyśmiewają jednocześnie broniąc ciapatych.
Jeśli coś źle powiesz o islamie to jesteś zacofany, faszystą albo kto wie czym jeszcze.
Czy Ci wielcy ateiści którzy bronią islamistów jednocześnie obrażając chrześcijan zapominają lub też nie wiedzą, że za ich ateizm , tak za samo bycie ateistą, muzułmanie utną im łby? :lol:
Więcej tolerancji dla muzułmanów!
Niech przyjadą , powybijają nas i narzucą szariat!
A co tam, przecież islam to religia pokoju!




Tu nie chodzi o obronę kogokolwiek, większość ateistów po prostu chce aby na świecie nie było żadnych religii a tak się nie da bo nie można komuś przegadać czy ma wierzyć w potwory lub w Kubusia Puchatka. Tylko najgorsze jest to, że oni nie zdają sobie sprawy, że chrześcijaństwo nie wchodzi w ich życie prywatne "z butami" jak Islam. Chrześcijanie są wyrozumiali i jedyne co robią w takich przypadkach to modlą się o nawrócenie aby ci ludzie nawrócili się sami dobrowolnie, gdzie w tym czasie Islamiści nawracają siłą a jeśli ktoś się nie zgadza to kończy się na linczu...

Swoją drogą Chrześcijanie byli prześladowani od zarania dziejów i jest to normalne ponieważ jest to religia która opiera się na Biblijnej maksymie "Jeśli cię ktoś uderzy w prawy policzek, nadstaw mu i drugi" Jest to religia która uczy ustępowania innym i i powiem, że jest to trudna religia. Łatwiej przecież z czymś nie zgodzić i postawić na swoim niż ustąpić czyż tak nie jest?

~tip.top

2013-08-20, 08:52
Arab94 napisał/a:

Czy Ci wielcy ateiści którzy bronią islamistów jednocześnie obrażając chrześcijan zapominają lub też nie wiedzą, że za ich ateizm , tak za samo bycie ateistą, muzułmanie utną im łby?


Pierwsze słyszę, żeby ateiści bronili jakiejkolwiek religii :roll: co gorsza, dla muzułmanów ateista jest jeszcze większym śmieciem niż chrześcijanin...

TRQPL

2013-08-20, 12:18
bractwo kozo-jebcze


pm...........mn

2013-08-20, 13:10
ogólnie wszystkie religie sa poj***ne, więc k***a jade wszystkich wierzących w cokolwiek (również siebie)
ja wymyśliłem swoją wiare i k***a wierzę w siebie, czary mary i abrakadabra którego k***a nie ma, mnie nie interesuje, jak chce zobaczyć coś k***a magicznego to podchodzę k***a do lustra i pytam się k***a skąd się to wzieło...
to jest k***a magia i wiara a nie jakies pie**olenie o allohoszopenie czy tam k***a innym jeżuszku...
ogólnie to póki nikt się nie wpie**ala w moje życie jest ok, jak k***a podleci jakiś ciapatek czy tam inny katol agresywny to wypie**alam k***a bułę na morde ze swojego mahomata k***a szahomata zobaczy k***a w cciągu 5 sekund...
miłego popołudnia

tak pozatym to trza mieć łeb żeby se k***a krzyżyk powiesić i jechać k***a do takiej dziury.. :D
k***a piekne zginal za religie ktora mu nic nie dala :D
heheszki k***a