18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tłum z bractwa muzułmańskiego zmasakrował taksówkarza

dmxx • 2013-08-19, 23:39
... za świecący krzyż na tablicy rozdzielczej.

Cytat:

Powinniśmy chcieć pokoju w Egipcie, anie koniecznie demokracji w islamskim wydaniu.
Poniższe zdjecia i material filmowy nie wymagają szczególnego komentarza, natomiast warto zapytać jaki sens mają kolejne demokratyzacyjne akcje Zachodu, skoro kończą się one dla chrześcijan kolejnymi prześladowaniami. Ten taksówkarz został wyciągnięty z samochodu i zlińczowany za symbol krzyża na swoim samochodzie. Skoro demokratyzacja ma prowadzić do mordów na chrześcijanach to chyba warto takiej demokratyzacji podziękować lub chociaż dobrze się zastanowić nad jej wspieraniem.



Całość tutaj

samolot1993

2013-08-20, 21:26
Jakby kamerzysta myslal, to by jebnal granata w ten tlum i mialby material jak sk***ysyny na harda. Zj***l :-x

k0rek

2013-08-20, 22:05
szkoda, że wśród tego tłumu nikt się nie wysadził... :-(

hanteran

2013-08-20, 22:37
jestem za tym, żeby kultura zachodu i nasze osiągnięcia dotarły do wszystkich muzułmanów, zaraz za falą uderzeniową po eksplozji termojądrowej

kurczak94

2013-08-20, 22:47
Najpierw zabawiłbym się granatnikiem, a potem odj***łbym kamerzystę za pionowe nagranie.

Logiczny

2013-08-20, 22:49
Tip,top

Problemy z rozumieniem tekstu

On wlasnie o tym pisal ze leb mu upie**olą. Nizej ktos pisał w uproszczeniu ze dla ateisty zawsze lepiej zyć z chrześcijanami bo ci mu nic nie zrobią.

Z chwilą kiedy upada wiara katolików w kraju, szybko ją przejmuje inna religia, mniej tolerancyjna i agresywna. Kazdy czai sie na wolne miejsce. Zwlaszcza w dobie massmediów i manipulacji. W takiej wolnej strefie są Czechy. Cyganie probuja przejac kraj. Ale za chwile pojawi sie tam islam. Wtedy nie bedzie juz wesolo.


Jednym slowem jak na ironie ateista walczy z wiatrakami(katolikami) a z tylu czyha na niego wróg.

Jednoczesnie wiem ze ateista to nie zawsze ktoś taki:

pmn napisał/a:

ogólnie wszystkie religie sa poj***ne, więc k***a jade wszystkich wierzących w cokolwiek (również siebie)
ja wymyśliłem swoją wiare i k***a wierzę w siebie, czary mary i abrakadabra którego k***a nie ma, mnie nie interesuje, jak chce zobaczyć coś k***a magicznego to podchodzę k***a do lustra i pytam się k***a skąd się to wzieło...
to jest k***a magia i wiara a nie jakies pie**olenie o allohoszopenie czy tam k***a innym jeżuszku...
ogólnie to póki nikt się nie wpie**ala w moje życie jest ok, jak k***a podleci jakiś ciapatek czy tam inny katol agresywny to wypie**alam k***a bułę na morde ze swojego mahomata k***a szahomata zobaczy k***a w cciągu 5 sekund...
miłego popołudnia

tak pozatym to trza mieć łeb żeby se k***a krzyżyk powiesić i jechać k***a do takiej dziury.. :D
k***a piekne zginal za religie ktora mu nic nie dala :D
heheszki k***a



....ale katol tego samego oczekuje od ateisty, zeby nie szufladkować ludzi którzy wierzą z tymi którzy chcą wierzyć ale jeszcze im nie wychodzi....jeszcze nie umieją

Ateistka Kazia Sz. długo walczyła o prawo do nieuczeszczania na religie w szkole. Jak jej to katolicy dali to teraz niezadowolona bo jest taka cicha presja na ateistów, ze niby jest ok ale dzieci są zaszczuuuuute itd. No ok, z chwilą kiedy katolik na coś sie godzi to nie moze godzić sie na wszystko bo sam traci wiarę. W Polsce mamy wolność wyznania, nasza wolność katolików to miedzy innymi nawracanie innych. Nie nawracamy dzieci Kazi bo to złe wiec co robimy? Ano staramy sie właśnie presje wywierać a wiadomo ze Kazi chodzi o "spojrzenia", "szepty" itd i taką presję ma na myśli (na podst. wywiadu w radiu). Tak więc wbrew pozorom katolicy mają trudno.

Nie dość że TV i Radia nie są prowyznaniowe, to jeszcze prawo dla nas ciężkie a tolerancja poszła tak daleko że przestało sie tolerować NAS katolików, do tego nie jest nasza wiara modna a żyd czycha tam i tu. Ponadto po braku tolerancji dla nas wkraczamy w erę agresji wobec katolików a wiemy jak to sie przecież skonczy. Jak w 1800 roku kiedy to palono kościoły.

pol102

2013-08-20, 22:54
Kibicuję armi. Niech się k***y wystrzelają, a ja tymczasem udaję się na wystrzałowe wakacje do Egiptu! :D

Loaloa

2013-08-20, 23:26
Każdy obcięty chrześcijański łeb cieszy niezmiennie mocno. Zapraszam polskich pasibrzuchów w złotych sukienkach do ochrony egipskich chrześcijan. Może tam pojadą i przekonają się jak wygląda prawdziwe prześladowanie, skoro tak im źle z faktem, ze w Polsce nie każdego, kto śmie ich krytykować wrzuca się do lochu.

KrzysztofFejk

2013-08-20, 23:29
TRQPL napisał/a:

bractwo kozo-jebcze

Obrazek



jestem ciekaw jaka byłaby ich reakcja, jakby ktoś do nich wjechał i zaczął wprowadzać im demokrację za pomocą tej amunicji ze świniakiem w środku :D Ciekawe, czy kozojebcy by nie skapitulowali jakby wiedzieli, że jedno draśnięcie i te wszystkie dziewice, które miały czekać na nich w raju ch*j strzeli :lol:

Cz...........ot

2013-08-20, 23:45
I to jest prawdziwy obraz tego co tam się dzieje, a nie to co pokazują w TV.

gibson62

2013-08-20, 23:47
Jebnąć odłamkowym i po sprawie :D

Nidrax

2013-08-21, 00:21
Szeryfian napisał/a:

Swoją drogą Chrześcijanie byli prześladowani od zarania dziejów


A inkwizycja to było ugrupowanie żydowskie, dokonujące agresji wobec chrześcijan :roll:

Niewielka część religii chrześcijańskich jest typowo pacyfistyczna i nadstawia ten drugi policzek, więc nie możemy mówić ogólnie o chrześcijanach jako tych wiecznie uciemiężonych.

pokson

2013-08-21, 00:54
Na ch*j odłamkowym.... Ja bym tam wj***ł, dajmy na to..... 10,000 świń...

MateuszMmz

2013-08-21, 01:12
@Nidrax (i inni) Skończcie już te teksty o inkwizycji. To było wieki temu i przeminęło. A wiesz ile chrześcijaństwo zrobiło dobrego? Szkoły przy kościołach, szpitale, sierocińce. A Islam prowadzi wojnę z Zachodem od początku swojego istnienia, ew. z kilkuletnimi przerwami

sageart

2013-08-21, 08:00



Rozwiąznie .

Sobut16

2013-08-21, 08:56
ja bym na ccałej długości granicy naszego państwa postawił z 10000 sniperów i po sprawie, przynajmiej tego nie przybędzie xD