18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tico.rar

~Vuko • 2013-07-10, 20:53
Cytat:

Tragiczny wypadek miał miejsce wczoraj wieczorem w Porębie. Zginęli 36-letni ojciec i jego 5-letnia córka. Tico, którym podróżowali, zostało zmiażdżone między dwoma "tirami”.
- Tak drastycznego wypadku nie było na naszym terenie od dawna – mówi Marcin Turowski, rzecznik Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wyszkowie, który był w Porębie, na miejscu zdarzenia, we wtorkowe popołudnie.
Około godz. 16.30 trasą nr 8 w kierunku Ostrowi Maz. jechały trzy samochody: ciężarówka z naczepą, osobowe tico, którą podróżował 36-letni ojciec z 5-letnią córką, a za nimi jechał kolejny „tir”. Nie wiadomo, z jakich przyczyn – czy z powodu zaśnięcia, nieuwagi - ciężarówka jadąca za tico uderzyła w tył osobówki, przepchnęła auto kilkanaście metrów i wbiła je w tył naczepy pierwszego tira. Tico zostało dosłownie zmiażdżone, a podróżujący nim mężczyzna z dzieckiem zginęli na miejscu. Początkowo trudno było nawet w zgniecionym jak harmonijka aucie ustalić liczbę pasażerów. Dopiero po wycięciu ofiar z wraku samochodu przez strażaków okazało się, że w aucie były dwie osoby, mieszkańcy powiatu wołomińskiego.
Policja ustala obecnie przyczyny i przebieg wypadku. Pod uwagę brana jest też taka wersja, że w związku z prowadzonymi robotami drogowymi na „ósemce” w tym rejonie, kierowca pierwszego „tira” zwolnił, przyhamował, a jadące za nim auta nie zdążyły zareagować i doszło do zderzenia. To wszystko ma wyjaśnić policyjne dochodzenie. Tirem, który uderzył w tył tico, jechał 41-letni kierowca z Wyszkowa. W chwili zdarzenia był trzeźwy. Został zatrzymany przez policje do wyjaśnienia. obecnie trwają przesłuchania.
Droga na Ostrów Maz. była zablokowana przez ponad trzy godziny. Policja wyznaczyła objazdy.















Źródło

Tylko "Biedronka" przydupca w ogonka... :amused:

DonSalieri

2013-07-10, 22:53
Hmm być może ze TICO wyprzedziło i dep po hamulcach

wojtax

2013-07-10, 22:59

~CanesPL

2013-07-10, 23:14
Kierowca MAN-a dostanie to Tico na pamiątkę, jako breloczek.

Hrodgar

2013-07-10, 23:16
Mi po prostu brak słów. Ojciec i córka zostali zmiażdżeni żywcem. Straszna tragedia.

latino

2013-07-10, 23:30
Cytat:

MrPhilipsss
Ja mam Tico... :-/


No i widzisz... Jazda TIKO to riziko

donRafael

2013-07-10, 23:37
Nieszcześliwy cholernie wypadek, pewnie z niczyjej winy, ale kierowca tira zza tico to pewnie trauma do końca życia, japie**ole...

zerodwadwa

2013-07-10, 23:40
Na piątym zdjęciu tico wygląda jak wózek na zakupy

ten_tego

2013-07-10, 23:47
O kuva - pancerne, różowe zasłonki do szyb...

rigsuit

2013-07-11, 00:01
A ciężarowy ma tylko lekko zderzak obity, i pare rysek a tico...?

boberm

2013-07-11, 00:02
koprolit napisał/a:

Jak czytam większość wypowiedzi to nóż mi się w kieszeni otwiera....
Kuźwa jedna wielka znieczulica !!!!!!
Albo sami gówniarze albo sam nie wiem co.......


Podziękował......



Nie żebym się cieszył z czyjejś śmierci, ale spójrz na jakiej stronie jesteś.

Bociek

2013-07-11, 00:07
Dlatego nienawidzę tirowców

Ma...........ss

2013-07-11, 02:47
Incognito1994 napisał/a:

Teraz trauma do końca życia, jak ten kierowca ciężarówki dowie się że zginęło 5-letnie dziecko



I dobrze, nauczy się jeździć wolniej, bo jestem w stanie założyć się że posuwał na tej drodze więcej niż powinien.

Miałem sporo "niemiłych" momentów na drodze z udziałem tirów - albo to na 50tce popylali 90~100km/h i zagrażali bezpieczeństwu nie tylko mi ale także innym, albo to znowu wyprzedzali w najmniej odpowiednim miejscu, lub najeżdżali na mój pas jezdni i trzeba było szybko interweniować żeby w niego nie walnąć.

Nie mówcie że tak k***a nie jest, jestem kierowca od roku, wiem co mówie :amused: