18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tico.rar

~Vuko • 2013-07-10, 20:53
Cytat:

Tragiczny wypadek miał miejsce wczoraj wieczorem w Porębie. Zginęli 36-letni ojciec i jego 5-letnia córka. Tico, którym podróżowali, zostało zmiażdżone między dwoma "tirami”.
- Tak drastycznego wypadku nie było na naszym terenie od dawna – mówi Marcin Turowski, rzecznik Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wyszkowie, który był w Porębie, na miejscu zdarzenia, we wtorkowe popołudnie.
Około godz. 16.30 trasą nr 8 w kierunku Ostrowi Maz. jechały trzy samochody: ciężarówka z naczepą, osobowe tico, którą podróżował 36-letni ojciec z 5-letnią córką, a za nimi jechał kolejny „tir”. Nie wiadomo, z jakich przyczyn – czy z powodu zaśnięcia, nieuwagi - ciężarówka jadąca za tico uderzyła w tył osobówki, przepchnęła auto kilkanaście metrów i wbiła je w tył naczepy pierwszego tira. Tico zostało dosłownie zmiażdżone, a podróżujący nim mężczyzna z dzieckiem zginęli na miejscu. Początkowo trudno było nawet w zgniecionym jak harmonijka aucie ustalić liczbę pasażerów. Dopiero po wycięciu ofiar z wraku samochodu przez strażaków okazało się, że w aucie były dwie osoby, mieszkańcy powiatu wołomińskiego.
Policja ustala obecnie przyczyny i przebieg wypadku. Pod uwagę brana jest też taka wersja, że w związku z prowadzonymi robotami drogowymi na „ósemce” w tym rejonie, kierowca pierwszego „tira” zwolnił, przyhamował, a jadące za nim auta nie zdążyły zareagować i doszło do zderzenia. To wszystko ma wyjaśnić policyjne dochodzenie. Tirem, który uderzył w tył tico, jechał 41-letni kierowca z Wyszkowa. W chwili zdarzenia był trzeźwy. Został zatrzymany przez policje do wyjaśnienia. obecnie trwają przesłuchania.
Droga na Ostrów Maz. była zablokowana przez ponad trzy godziny. Policja wyznaczyła objazdy.















Źródło

Tylko "Biedronka" przydupca w ogonka... :amused:

adimier

2013-07-10, 21:40
Jakie tico?

rockface123

2013-07-10, 21:42
ja jebie, szkoda dzieciaka szkoda że opis przeczytałem.

-Pepe-

2013-07-10, 21:42
A ja moim popie**alam 140km/h :krejzi: więc wiecie panowie jak coś to będzie ze mnie dobry materiał na harda :amused:

Mr.Drwalu

2013-07-10, 21:45
Biedne Tico, wpadło w kleszcze. :-/

JeffreyDahmer

2013-07-10, 21:45
Powinni zabronić jeździć Tico, w tym gównie nawet czarna skrzynka by nie przetrwała wypadku...

mateelv

2013-07-10, 21:45
Tico przede wszystkim powinno zostać wycofane z ruchu już kilkanaście lat temu. Nie spełnia norm bezpieczeństwa, tj. jego silnik w trakcie czołówki nie chowa się pod nogi kierowcy i pasażera, za to idzie jak akordeon od kierownicy, po siedzenia i bagażnik. W tamtych czasach w standardach istniała taka właśnie luka i wsiadanie do tego małego k***idełka (chociaż dość trwałego, żwawego i powiedzmy ekonomicznego) to samobójstwo i oczekiwanie na wyrok śmierci, albo dożywotniej niesprawności fizycznej. Ja wiem, że w tym przypadku to mało kto miałby szanse, w kompletnie innym aucie, ale warto o tym wiedzieć. W tym pudełeczku nawet podczas mycia gąbką trzeba uważać, by nie wgiąć blachy. True story.

Pawciosl

2013-07-10, 21:47
Się wyklepie :lol:

Skądinąd

2013-07-10, 21:48
Cytat:

w Wyszkowie, który był w Porębie, na miejscu zdarzenia, we wtorkowe popołudnie



Dobrze, że, nie, było, więcej, przecinków! #dziennikarzeiinterpunkcja :homer:

JURIJ_77

2013-07-10, 21:49
vulthoom napisał/a:

TIRY NA TORY!!!!



Tico na tory !!!

To pierdzidło nawet nie sposób nazwać samochodem - podobnie jak i inne "auta" tych rozmiarów ...

a tak baj de łej - zastanawia mnie jeden z tagów pod filmem: korwin-mikke? :)

RusMan

2013-07-10, 21:52
jazda tico to ryzyko :)

bladunio

2013-07-10, 21:54
znam dobrego mechanika da rade go wyklepać

La...........vo

2013-07-10, 21:57
Te reklamy Biedronki są coraz bardziej nachalne :amused:

Ol...........up

2013-07-10, 21:59
Przecież Tico to śmierć na kółkach, nie od dzisiaj to wiadomo.

Wigen2323

2013-07-10, 22:01
mateelv napisał/a:

Tico przede wszystkim powinno zostać wycofane z ruchu już kilkanaście lat temu.



W ogóle każde Tico co jeździ w Polsce winno być poddane szczegółowej kontroli na SKP (Stacja Kontroli Pojazdów). Jestem w 100% pewien, że co drugi pojazd tej marki nie wyjechałby na drogi. Trumna na kółkach i nic więcej.

Szczam_na_Zakrystii

2013-07-10, 22:02
LoperPL napisał/a:

Swoją drogą zdumiewające Tir jest ledwo draśnięty a z Tico została miazga.



A co w tym zdumiewającego?
Zgnieć puszkę od Coli stopą w skarpetce. Poczujesz?
Ewentualnie się delikatnie skaleczysz.
Chłopie to jest 40 ton żywej wagi a rama MAN'a waży więcej niż pięć takich tico. W zasadzie to można by z jednego tico ledwo siodło urzeźbić :D