18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

The Stomping Land

Extraordinary_Gentleman • 2013-05-30, 19:32
Ogólnie widząc temat Armikrog - The Neverhood 2 i kwotę której potrzebują tj 900.000USD, zacząłem poszukiwania czegoś "tańszego" i znalazłem.

Tutaj goście, dokładnie trzech gości! (jeden z nich miał swój udział przy produkcji The Elder Scrolls: Skyrim) Potrzebowało w pierwszej fazie 20.000USD (ogólnie to całość wyznaczyli na ok 200.000) i jak do tej pory sami stworzyli grę którą możecie zobaczyć poniżej.



Sama gra jest oparta na systemie multiplayer, polega na polowaniu na dinozaury i zdobywaniu mięsa. Można to robić na trzy sposoby, poprzez:
- budowanie pułapek, przy których z tego o widzę można się wykazać wielką inwencją twórczą :mrgreen: ,
- masowe łapanie dinozaurów,
- podkradanie mięsa z obozów innych graczy.
Oczywiście, żeby nie było za łatwo, przeszkadzają nam w tym większe dinozaury które bardzo chętnie zjedzą nasza zdobycz. Aby temu zapobiec należy odwracać ich uwagę, zastawiać na nie pułapki itp.

Podsumowując, jestem pod ogromnym wrażeniem że 3 gości potrafiło zrobić coś takiego bez ogromnych i korporacyjnych wręcz nakładów ludzi i pieniędzy. :ok:

Strona całego projektu The Stomping Land

ZnanyJakoZaganiacz

2013-05-30, 19:36
Dinozaury? Indianiec, łuk i strzały? Było już coś takiego i to dawno, dawno temu. Turok. Za kopiowanie duży kop w dupę dla twórców i trzymam kciuki by projekt zdechł.

HejterZSamobrzegu

2013-05-30, 19:52
Nie wiem gdzie ty tu kopie widzisz idioto, Turok i Stomping land to całkiem dwie różne gry.

Ezoteryk

2013-05-30, 20:01
Dinozaury to jest coś !

Presty

2013-05-30, 20:24
Jak brzydkim i głupim trzeba być, żeby się jarać jako dorosły człowiek jakimiś durnymi grami komputerowymi, skoro tyle fajnych panienek czeka, aż ktoś je zagospodaruje, tyle knajp jest do zwiedzenia czy piw do wypicia?
Debile.
Jarajcie się dalej. A ja będę za Was r*chał Wasze rówieśnice, koleżanki dziewczyny mojego syna i wypije za Was piwo w FAJNEJ knajpie (a nie Harnasia w puszce przed kompem) :P

Miziou

2013-05-30, 20:28
Bardzo fajne i innowacyjne - nikt nie będzie w to grał dłużej niż dwa tygodnie, o ile tyle wytrzyma. Propsy za pomysł - nich*jasy za to samo. Serio, propsy za pomysł.

massq

2013-05-30, 20:32
Presty napisał/a:

Jak brzydkim i głupim trzeba być, żeby się jarać jako dorosły człowiek jakimiś durnymi grami komputerowymi, skoro tyle fajnych panienek czeka, aż ktoś je zagospodaruje, tyle knajp jest do zwiedzenia czy piw do wypicia?
Debile.
Jarajcie się dalej. A ja będę za Was r*chał Wasze rówieśnice, koleżanki dziewczyny mojego syna i wypije za Was piwo w FAJNEJ knajpie (a nie Harnasia w puszce przed kompem) :P



O jejku k***a nie posraj się tylko :D

ZnanyJakoZaganiacz

2013-05-30, 21:01
NupBuster napisał/a:

Nie wiem gdzie ty tu kopie widzisz idioto, Turok i Stomping land to całkiem dwie różne gry.



Dałem ci piwo bo jesteś gimbusem, nie pamiętającym oryginalnego turoka, ani komiksu na którym był oparty. Na pocieszenie że ktoś go docenił, bo wyzywając mnie od idioty widzę że tego potrzebujesz.

Oto okładka komiksu:



Na okładce widzimy:

1. Indianina

2. Łuk

3. Dinozaura

Jeszcze screenshot z samej gry:



Powyższe wymienione punkty są elementami które znajdują się w tej powstającej grze i jak widzimy z traileru, są głównymi jej atutami. Powiedz jeszcze raz że są to dwie różne gry.

PS.

Zmień wiek, bo kłamiesz.

Miziou napisał/a:

Bardzo fajne i innowacyjne - nikt nie będzie w to grał dłużej niż dwa tygodnie, o ile tyle wytrzyma. Propsy za pomysł - nich*jasy za to samo. Serio, propsy za pomysł.



Co znaczy słowo "props"? Czy w tym kraju nikt już nie mówi po polsku i nie czyta komentarzy? Pomysł nie jest nowy, istnieje już od dawien dawna.

meme2

2013-05-31, 09:10
Presty napisał/a:

Jak brzydkim i głupim trzeba być, żeby się jarać jako dorosły człowiek jakimiś durnymi grami komputerowymi, skoro tyle fajnych panienek czeka, aż ktoś je zagospodaruje, tyle knajp jest do zwiedzenia czy piw do wypicia?
Debile.
Jarajcie się dalej. A ja będę za Was r*chał Wasze rówieśnice, koleżanki dziewczyny mojego syna i wypije za Was piwo w FAJNEJ knajpie (a nie Harnasia w puszce przed kompem) :P



A nie można wziąć laski ze sobą, zapaść się w zajebiście wygodnej kanapie i wypić sobie swoje ULUBIONE piwko grając we dwoje? A później na tej samej kanapie przerobić Kamasutrę?

zypon

2013-05-31, 16:19
wśród kreacjonistów zrobi furorę :)

Bezem

2013-05-31, 16:38
Dobra, k***a. Ale jak w to zagrać?

Miziou

2013-05-31, 17:21
Dżamal napisał/a:


Co znaczy słowo "props"? Czy w tym kraju nikt już nie mówi po polsku i nie czyta komentarzy? Pomysł nie jest nowy, istnieje już od dawien dawna.



To jest równie kretyńskie stwierdzenie, co "Nowe 'GTA' jest zj***ne, bo to już było, chociażby w 'Syndicate'". Nawet nie ma z czym dyskutować.

Przestań chłopie się rzucać, wrzuć na luz - bo taką pustą argumentacją można załatwić wszystko i wszystkich.

A a propos "propsów" - jako wykszatłcony zawodowo językowiec zdradzę Ci zajebistą tajemnicę - język jest żywym tworem i ewoluuje! Możesz nie lubić części nowomowy, ale to się dzieje bez Twojego przyzwolenia! Wiem, że możesz tego nie ogarnąć swoim malutkim móżdżkiem, ale to są fakty. Niesamowite - nawet można znaleźć to w książkach wyobraź sobie! Ale jądra, co nie?

edit: jestem starszy od Ciebie o dwa dni, więc się słuchaj do cholery starszych ;)

ul...........rt

2013-05-31, 18:01
Presty napisał/a:

Jak brzydkim i głupim trzeba być, żeby się jarać jako dorosły człowiek jakimiś durnymi grami komputerowymi, skoro tyle fajnych panienek czeka, aż ktoś je zagospodaruje, tyle knajp jest do zwiedzenia czy piw do wypicia?
Debile.
Jarajcie się dalej. A ja będę za Was r*chał Wasze rówieśnice, koleżanki dziewczyny mojego syna i wypije za Was piwo w FAJNEJ knajpie (a nie Harnasia w puszce przed kompem) :P



zapomniałeś pododawać przecinków po koleżanki,dziewczyny,mojego syna
:-P

ZnanyJakoZaganiacz

2013-05-31, 18:26
Miziou napisał/a:



To jest równie kretyńskie stwierdzenie, co "Nowe 'GTA' jest zj***ne, bo to już było, chociażby w 'Syndicate'". Nawet nie ma z czym dyskutować.

Przestań chłopie się rzucać, wrzuć na luz - bo taką pustą argumentacją można załatwić wszystko i wszystkich.

A a propos "propsów" - jako wykszatłcony zawodowo językowiec zdradzę Ci zajebistą tajemnicę - język jest żywym tworem i ewoluuje! Możesz nie lubić części nowomowy, ale to się dzieje bez Twojego przyzwolenia! Wiem, że możesz tego nie ogarnąć swoim malutkim móżdżkiem, ale to są fakty. Niesamowite - nawet można znaleźć to w książkach wyobraź sobie! Ale jądra, co nie?

edit: jestem starszy od Ciebie o dwa dni, więc się słuchaj do cholery starszych ;)



Syndicate od GTA różniły się znacząco, miały jednak wspólne elementy. W przypadku Stomping Lands i starego Turoka gry dzielą główne założenia rozgrywki (trudno o przypadek, czemu Indianin z łukiem i strzałami przeciwko dinozaurom, a nie wiking z toporem)? Ale widzę że mamy kolejnego przedstawiciela gatunku "ja mam wykształcenie, a Ty masz mały móżdżek, Twoje zdanie jest więc nieważne", świetnie. Od kiedy zdobyte wykształcenie jest miarą inteligencji czy rozwoju człowieka? Mogę nie lubić nowomowy, owszem, to jest moja opinia, ale kto zatem reguluje które części nowomowy są w porządku, a które nie? Ty, bo jesteś "wykszatłcony zawodowo językowiec", czy Rada Języka Polskiego, której zadaniem jest właśnie opiniowanie na ten temat? Trochę dystansu do swojego papieru, nie sprawia on że jesteś nadczłowiekiem.

Po za tym, rzucanie tego typu inwektywami równa cię do poziomu gimbusa.

FunkDoc

2013-05-31, 18:52
Ja pie**ole,
indianiec z dinozaurami - podróba turoka
gość z naszych czasów z giwerami i donozaury - podróba dino crysis (ew. turoka)
gość z łukiem i dinozaurami + innymi osobnikami - podróba monster hunter
jak na siłę szukasz problemów to poszukaj ch*ja w dupie, bo jęczysz jak stara baba po kościele