18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

The Prodigy - Smack My Bitch Up in Ableton by Jim

maderfakermen • 2013-01-08, 22:09
Cięcie sampli to bardzo prosta sprawa!

Ktoś z was, a wiem, że jest tu sporo ludzi lubiących TheProdigy rozpoznał wycięte loopy z innych popularnych kapel? Bo mi ... i potoczyła się pod szafę.



Domyślam się, że Liam Howlett mógł użyć do stworzenia tego utworu samplera Yamaha SU-700 (po prostu słychać w tym numerze taki sam procesor efektów) co nie jest takie łatwe jak ableton ale możliwe, gdyż używałem tego samplera.

Autor filmu: Jim Pavloff

mrmleee

2013-01-08, 22:12
ten film jest starszy niz internet

medowski

2013-01-08, 22:13
no ok ale powiedz mi w czym widzisz problem w wykorzystywaniu sampli ? przeciez po to one sa ...

owszem zgodze sie ze lepiej jest samemu tez stworzyc sample no ale nie dajmy sie zwariowac ;]

maderfakermen

2013-01-08, 22:16
starszy nie starszy, nie ma go tu. nie widzę nic złego. po prostu jestem mile zaskoczony.

he...........01

2013-01-08, 22:32
@mrmleee ja tego nie widziałem, więc ch*j mnie to obchodzi co Ty tam bredzisz. Zresztą nie każdy popie**ala całymi dniami na popuarnych stronkach szukając czego się da. Piwsko

Echis

2013-01-08, 22:37
A jakieś debile mówią, że to muzyka z komputera i byle debil może to robić.

KomentującyPanicz

2013-01-08, 23:49
Taaaa, to jest przynajmniej muzyka, byle debil to moze zrobic Dubstepa= czyli gowno, przeciez kazdy moze sie wysrac :D

maxvolumePL

2013-01-08, 23:51
Maderfakermen napisał/a:

Cięcie sampli to bardzo prosta sprawa!



Nie pie**ol, po siedzę przy tym troszkę.

def1

2013-01-08, 23:51
no ale dojdź po samplach do muzyki skąd się wzięły i jakie efekty zostały dołożone, takie coś to mistrzostwo

Cysiek

2013-01-09, 00:20
Aż się k***a zachciało posłuchać dobrego TheProdigy. Darude robił podobnie co TP więc się nie oszukujmy, wiele tego było....

Ibaka

2013-01-09, 00:29
Słucham przeróżnej muzyki jeśli chodzi o gatunki. Po prostu jak mi się jakaś nuta spodoba to ją ściągam (kupuję :D ).

Wk***iają mnie ludzie, którzy hejtują muzykę danego zespołu/artysty używając argumentów typu "XYZ to gówno i komercha". Bronią przy tym swoich ulubieńców jak jakiejś Częstochowy. Debile.

W muzyce każdy znajdzie coś dla siebie.
Oczywiście są wyjątki typu One Direction, PSY itp. które zamiast zdobywać popularność i miliony wyświetleń powinne zostać wbite na pal i spalaone :D

Za The Prodigy - piwo !

I szacun dla gościa ! W większości przypadków stworzenie kawałka na kompie wymaga więcej trudu niż na gitarkach,

P(r)OLAND

2013-01-09, 00:35
O ja pie**ole i co ja mam teraz mysles o THE PRODIGY?

maderfakermen

2013-01-09, 00:44
maxvolumePL napisał/a:



Nie pie**ol, po siedzę przy tym troszkę.



To poczytaj trochę o samplingu, obróbce i masteringu, i nie pie**ol. Bo jak pomysł siedzi w głowie to sam mix, to już bajka.

P(r)OLAND napisał/a:

O ja pie**ole i co ja mam teraz mysles o THE PRODIGY?



Że wszystkie numery bez wyjątku są zajebiste.

motoguru

2013-01-09, 00:45
P(r)OLAND napisał/a:

O ja pie**ole i co ja mam teraz mysles o THE PRODIGY?



nie "mysls" już... :)

Wracając do tematu, żeby to odtworzyć trzeba mieć porytą banie i ch*j wie ile znać utworów :)