18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

The Most Wanted App

Dz...........ak • 2013-05-16, 17:36
Darmowa gra na smartfony stworzona na zlecenie... polskiej policji.




Brawa dla pomysłodawców tego innowacyjnego projektu. :)



Gierka do pobrania:
http://www.themostwantedapp.com/pl

straatveger

2013-05-16, 17:41
Za takie reklamy poj***nych gier i cwaniakowanie marketingiem powinien być dożywotni zakaz wstępu do polski :amused:

Ezoteryk

2013-05-16, 17:58
Chyba idę kogoś zaj***ć i wtedy będę sławny w grze ;D

Co...........nt

2013-05-16, 18:17
straatveger napisał/a:

Za takie reklamy poj***nych gier i cwaniakowanie marketingiem powinien być dożywotni zakaz wstępu do polski :amused:


Za takie głupie posty już dawno powinieneś dostać bana. Ale i takich tłuków można hodować dla urozmaicenia.

straatveger

2013-05-16, 18:40
Wyraźnie jest napisane ze to są zdjęcia aktorów !!! a całą gre promuję policja.pl jeszcze jest dopisek ze dochody z gry idą na szkolenie psów policyjnych :facepalm:

ma...........er

2013-05-16, 19:06
Trzeba przyznać ,że sprytnie to wymyślili, aż jestem zaskoczony. Może dzięki temu uda się jakiegoś ch*ja złapać, także piwo dla pomysłodawcy ! :)

bavarian

2013-05-16, 19:12
fajne ale mam nokie 2600:P

krz2

2013-05-16, 19:14
straatveger napisał/a:

Wyraźnie jest napisane ze to są zdjęcia aktorów !!! a całą gre promuję policja.pl jeszcze jest dopisek ze dochody z gry idą na szkolenie psów policyjnych :facepalm:



Ty idioto, wystarczy poczytać o tym w miejscu pobierania:

Cytat:


By korzystać z aplikacji telefon musi być połączony do internetu, to gwarantuje aktualność listy osób poszukiwanych.
Obecnie w Polsce jest poszukiwanych około 36 tys. osób, z czego prawie 14 tys. opublikowanymi listami gończymi. Co piąte zatrzymanie jest efektem informacji przekazanej przez obywateli. Wiele informacji wpłynęło dzięki uruchomionej kilka lat temu podstronie POSZUKIWANI na portalu Policja.pl. (http://poszukiwani.policja.pl/). Postęp technologiczny daje jednak nowe możliwości. Na początku tego roku w Polsce aż 6.5 mln osób korzystało ze smartfonów i przewiduje się, że do końca roku ma być ich aż 13 mln. Chcąc to wykorzystać stworzyliśmy aplikację mobilną, która umożliwia rozpoznawanie poszukiwanych.
W każdej chwili, gdy zobaczymy lub przypomnimy sobie, że widzieliśmy osobę poszukiwaną możemy zgłosić to na policję dzwoniąc na nr 112 lub 997 albo korzystając z aplikacji wysłać maila na policyjną skrzynkę.


MCL

2013-05-16, 19:14
Cytat:

Wyraźnie jest napisane ze to są zdjęcia aktorów !!!


Matura napisana? Bo widzę, że czytanie ze zrozumieniem boli. W SPOCIE są zdjęcia aktorów. W grze są zdjęcia prawdziwych poszukiwanych.

Jestem zaskoczony taką akcją, całkiem mądry krok w wykonaniu policji. I to jakiej - Polskiej! Gdyby to była hamerykańska policja to wszyscy od razu rzuciliby się z superlatywami, bongman wyskoczył z błyskotliwym tekstem na dwadzieścia piw, a Obama dał medal za zasługi dla kraju. Krata browarów dla polskiej policji - jeśli ta aplikacja przysłuży się do tego, że na ulicach będzie choć trochę mniej gwałcicieli, zabójców czy innych pojebów, to już to można uznać za sukces. Bo kryminalista też ma ludzkie potrzeby, musi wyjść coś zjeść, ubrać się. A tu pani Grażynka z McDonalda przeszła całe "The Most Wanted" i sk***ysyn złapany 10 minut później. Świetna inicjatywa.

jurek91

2013-05-16, 19:17
Galaxy mini 2, android 2.3.6 - działa tylko potrzebuje miec wifi właczone bo pobiera fotki poszukiwanych. A teraz ide kogos szukac, moje znajde kogoś z rodziny lub znajomych :D

DiesIrae

2013-05-16, 19:25
I ty możesz zostać konfidentem!

Proximate

2013-05-16, 19:29
Jestem Bezimienny :>

Songo Master

2013-05-16, 19:36
Gówno mnie to obchodzi, bo wiem jak działa Polska Zj***na Policja i cały rząd. Tylko szkoda że te śmiecie nie zrobią porządku w Polityce bo z stamtąd idą w kraj chore przepisy ustawy itp które dzięki temu produkują przestępców w Polsce. Nie marudzę piszę jak jest. Wszyscy wiemy że to jedna wielka ściema albo prawie wszyscy. Małe rybki się łowi a rekiny cały czas mają się dobrze za dużo czytam wiadomości aby nie wiedzieć tego. Wiem ktoś napiszę że jestem taki czy owaki ale nie szanuję Policji i Przestępców to jedna i ta sama banda tylko jedni w mundurach a drudzy bez. Ktoś mi wyskoczy że gdyby nie Policja to bym nie żył, albo ktoś napiszę że chyba dostałem wpie**ol od Policji dlatego tak piszę, jeszcze ktoś inny, napiszę jeszcze coś innego i h*j z tym wszystkim. Najlepsze jest to jak sam myślisz nie idziesz za stadem baranów i sam sobie wyrabiasz opinię i samodzielnie myślisz robią z nas wszystkich debili już sami nie wiecie komu macie wierzyć i kto ma rację. Chcę tylko normalnego spokojnego życia bez tego całego Cyrku

kacpereczeq12

2013-05-16, 19:37
Straatveger to kretyn. Dziecko polki i turka z niemiec. Mamusia dała dupy turasowi to teraz uważa się za lepszego bo "niby niemiec" A do tego gej :badyl: Muszę poszukać nagranie jak się do tego przyznał.