18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

The Most Wanted App

Dz...........ak • 2013-05-16, 17:36
Darmowa gra na smartfony stworzona na zlecenie... polskiej policji.




Brawa dla pomysłodawców tego innowacyjnego projektu. :)



Gierka do pobrania:
http://www.themostwantedapp.com/pl

1p...........ex

2013-05-16, 19:48
Jak sprzedać gościa który ukradł masło w biedronce, a zostawić przy władzy bandę złodziei.

YeeZooS

2013-05-16, 19:56
Hahahahahahahah. Jak przeczytałem kilka komentarzy powyżej, to pie**olnąłem :D
Tak, tak. j***ć policje. Życzę wam, by zgwałcili waszą matkę, żonę i córkę, zapie**olili cały majątek a wam spuścili wpie**ol, ciekawe co wtedy cwaniaki zrobicie? Grube ryby, coś tam coś tam, a kto wam zabrania się nimi stać? A no tak, polityka ukierunkowana przeciwko wam. Gdyby nie politycy, bylibyście milionerami.

Alien_12

2013-05-16, 19:56
No tak... To złodziei teraz będą łapać obywatele a policjanci już tylko budżet ,,łatać" -.-

Meretrix

2013-05-16, 20:06
Pewnie poszukiwani za przekroczenie prędkości albo nieprawidłowe zaparkowanie, policja w tym kraju przecież niczego innego nie robi.

MCL

2013-05-16, 20:09
Cytat:

Gówno mnie to obchodzi, bo wiem jak działa Polska Zj***na Policja i cały rząd. Tylko szkoda że te śmiecie nie zrobią porządku w Polityce bo z stamtąd idą w kraj chore przepisy ustawy itp które dzięki temu produkują przestępców w Polsce. Nie marudzę piszę jak jest. Wszyscy wiemy że to jedna wielka ściema albo prawie wszyscy. Małe rybki się łowi a rekiny cały czas mają się dobrze za dużo czytam wiadomości aby nie wiedzieć tego. Wiem ktoś napiszę że jestem taki czy owaki ale nie szanuję Policji i Przestępców to jedna i ta sama banda tylko jedni w mundurach a drudzy bez. Ktoś mi wyskoczy że gdyby nie Policja to bym nie żył, albo ktoś napiszę że chyba dostałem wpie**ol od Policji dlatego tak piszę, jeszcze ktoś inny, napiszę jeszcze coś innego i h*j z tym wszystkim. Najlepsze jest to jak sam myślisz nie idziesz za stadem baranów i sam sobie wyrabiasz opinię i samodzielnie myślisz robią z nas wszystkich debili już sami nie wiecie komu macie wierzyć i kto ma rację. Chcę tylko normalnego spokojnego życia bez tego całego Cyrku



Ale tak jest od zawsze. Chłop musiał oddać szlachcicowi dziesięcine, szlachcic podatek królowi. Tu nie chodzi o to, by łapać sk***ysynów, przez których żyć się nie da godnie: tu chodzi by łapać tych, którzy są ścierwem, na samym końcu tego łańcuchu prawa. Gdzieś przeczytałem, że "Prawo jest jak płot. Wilk przeskoczy, żmija się prześlizgnie, a bydło przynajmniej nie rozchodzi się tam gdzie nie powinno." Nie zmienisz tego, w każdym kraju politycy czy policjanci są ponad prawem, tu nie chodzi o likwidowanie tego, tylko o dopasowanie się na tyle do systemu, by nam nie przeszkadzało za wiele. W tym wypadku, albo sp***olenie z kraju, albo rozpie**olenie rządzących. Bo siedzieć i narzekać każdy k***a może, a gdyby chociaż połowa z tychże osób coś konkretnie zrobiła, to w Polsce dałoby się żyć. I nie mówię tu o pie**oleniu na facebooku jak smutno, nie mówię tu o pisaniu postów na sadolu, by następnie sobie zwalić w dziale Hard. Tu chodzi o konkretne rzeczy jak choćby pikietowanie pod sejmem.

kamanes

2013-05-16, 20:12
@straatveger
Znowu dałeś cielska! Parówo
:homer:

wojtasson2

2013-05-16, 20:30
Ściągnąłem to na telefon i uprzedzam, że działa tragicznie.

solteck

2013-05-16, 20:32
wojtasson2 napisał/a:

Ściągnąłem to na telefon i uprzedzam, że działa tragicznie.


bo keylogger w tle chodzi

aa...........as

2013-05-16, 21:11
teraz tylko shakować grę i wkleić tuska z ekipą XD

JH...........DS

2013-05-16, 21:17
umieścili zdjęcia w grze bez zgody tych osób, policja powinna iść za kratki

luki666

2013-05-16, 21:41
O dziwo jeszcze nie widziałem aplikacji z prostytutkami . Pozwólmy kontrolować się jeszcze bardziej , za niedługo będą wrzucać zdjęcia osób które są niewygodne dla państwa i wystarczy zobaczyć i zawiadomić ,a resztę załatwi nasze ukochane państwo. Konfidentem może zostać każdy racja ^^.

Jehowy_Dzieciak

2013-05-17, 00:19
Sąd, konfidenci, psy to jedna banda- przeciwko kurewstwu JP propaganda!

Gienek2

2013-05-17, 09:00
a jest wersja z politykami?

Matikens

2013-05-17, 09:52
Jehowy_Dzieciak napisał/a:

Sąd, konfidenci, psy to jedna banda- przeciwko kurewstwu JP propaganda!


Proszę Cię, zabij się k***a

PLpunk

2013-05-17, 10:48
Fajne rozwiązanie, a do cwaniaczków JP i tym podobnym. Wszystko pięknie ładnie... żadnego donoszenia, do czasu aż taki poszukiwany komuś znajomemu krzywdy nie zrobi.
Pozdro