18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

The Birth Of A Weapon. Łuk Angielski od Johna Neemana

DildoVaggins1 • 2016-07-26, 14:42
Wklejałem już tutaj kiedyś ich produkty, chłopaki umieją robić fajne zabawki i dobrze je sprzedać.

ewela416

2016-07-27, 07:38
i tyle drzewa poszło w chu.... a mógł ku.. tak jak w dzieciństwie się robiło wziąć gałąź i sznurek i miał by łuk. I tak ku. większa połowa by pomyślała , że to i tak angielski łuk :P

Płeć Synu_z_magazynu
Niezła odskocznia od bestialstwa oferowanego przez hard. Piwo! :D

Przecież ma zamek :P :P :) o ch.. się czepiasz

Corey_09

2016-07-27, 17:52
@Up ja pie**ole, ile razy można tłumaczyć. Na sadolu nie robimy k***a kropek, gwiazdek, czy ch*j wie czego w miejscu przekleństw. :wytrysk:

piotrekt1976

2016-07-27, 21:13
jak widze czesc sadolstwa placze w teskoncie za rzemieslnikami i w ogoel mega wyrobami.
Zadam pytanie, ktory z was kupil w ostatnich 2 latach recznei szyte buty od szewca ? Garnitur ? . noo k***a chociaz koszule ?
Ogarnijciesie, reczna robota kosztuje a wy pie**olicie ze maszynowa tandeta i w ogole, sami k***a do tego dazyliscie zeby wszedzie chleb smakowal tak samo, koszula czy t-shirt byl robiony przez dzieciaka z bangladeszu czy w chinach.
ja pie**ole, jakby wam przyszlo zaplacic za dobre buty 2 srednie krajowe to by was chyba posralo z bolu.
Nie chce nic mowic ale taki luk mimo ze ie jest lepszy od nowoczesnego laminatu pewnie by was po prostu przerazil swoja cena i zaraz by byly placze CZEMU TAK DROGO ? . Ano k***a temu ze rzemieslnik musi poswieciec 50-100-200 godzin zeby wukonac przedmiot + poczekac na towar pol roku, rok , mzoe 2-3 lat albo kupic gotowy za kosmiczne pieniadze.
Pewnie dla tego zostalo malo szewcow, krawcow itd...
Po prostu jestescie j***nymi biedakami z aspiracjami ktorzy mysla ze za 5 pln mozna dostac wszystko wiec z automatu rzemieslnicze zqwody wymieraja bo was po prostu k***a na ich wyroby nie stac...
ja pie**ole....

SKUMOLEON

2016-07-28, 00:23
Heh, ujęcia z lecącą strzałą pocięte... Fejk, nie trafił ;)