18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

THE BEST OF Róch Narodowy

oc...........an • 2014-05-05, 21:19
O tym kto nas ma reprezentować od lewaków z ch*ja Narodowego :amused:



Doceńcie oksymoron: sfederalizowana i scentralizowana :niggasmile:



Jako bonus wrzucam negującego Zawiszę. Tak plastycznych epitetów o Polandii jeszcze nie słyszałem :roll:



Rosja, USA, Niemcy, Izrael... dobrze, że nie wspomniał o Austro-Węgrach :lol:

Ork.Fajny

2014-05-05, 22:00
DUST DEVIL, jesteś śmieszny. Należysz do grupy której pasuje wrzucanie na listę kobiet w ramach parytetu, to się potem nie dziw że biorą tam jakieś kobiety które przypadkowo z łapanki wzięli. Z resztą pytanie samo w sobie było odpowiedzią. Skoro idzie żeby rozwalić, to znaczy że będzie tam rozwalać a jak skończy to niż nie będzie robić, bo jak już rozwali to nie będzie w czym robić.
Swoją drogą rzadko widzę aby na internet "wyciekły" wycięte fragmenty wywiadów albo nieudane powtórki, od innych polityków, nieco bardziej przychylnych TVNowi.

Co do drugiego, to jaki widzisz problem...? Rozumiem że jesteś też z tych którzy lubią być czyjąś kolonią? Jedź np. na Falklandy to będziesz mieszkać w kolonii brytyjskiej jak ci to tak pasuje.

mare30ks

2014-05-05, 22:00
widac ze picza sie przygotowala do wywiadu :) nauczyla sie kilku hasel i liczyla ze nikt nie spyta o cokolwiek innego
oj dupa musiala ja piec w zamian za miejsce na liscie do eurokoryta :)

oc...........an

2014-05-05, 23:38
Ork.Fajny, oh, taaak Polska taka kolonia straszna. WSZYSCY biedną Polskę robią jak chcą :D No już nie przesadzaj. Paru żydów w sejmie to wynik polityki jeszcze Stalina który dobrze wiedział, że ciemny lud na kogoś musi zwalać winę za sp***olenie kraju, a żydzi to sprawdzony od wieków kozioł ofiarny. Komuna upadła, a oni mieli wykształcenie polityczne, więc trochę ich jeszcze zostało. Z USA to polityka PiS/PO, którzy upatrują w nich sojusznika. Ale jednocześnie pokazaliśmy absurdy - jak USA powiedziało, że nie chce budować tarczy, to wszyscy mieli żal "bo dodatkowe piniondze by wpadły". Natomiast jak USA potem powiedziało, że będzie budować, to od razu wrzask, że jak to tak, to przecież niebezpieczne! Rosja? Rosja nie ma wpływu na Polskę. Natomiast niemcy mają parę gazet i przez większość są nazywane "reżimowymi" i "kłamliwymi".

Co do tego co popieram - popieram jedność i równość Europejczyków. Ale nie pamiętam, żebym wypowiadał się w pozytywny czy negatywny sposób o parytetach ;) A dziennikarka zapytała się w jaki sposób chce Europarlament rozwiązać. Co do kandydatek to kategorycznie odrzucam stwierdzenie, że to wina parytetu. Założę, się, że mieliby dużo dobrych kandydatek, które potrafiłyby wysławiać się, ale wybrali blondi, bo hehe gimbusy zagłosujo na ładną dupę. Swoją drogą, ciekawe czy Koranna (co to k***a za imię?!) Koran Mekka byłaby w stanie wydukać jakąkolwiek odpowiedź, skoro nawet nie wiedziała, że będzie iść do Europarlamentu.

Co do nieudanych wywiadów - racja, rzadko tak się zdarza. Ale zauważ, że ja na tą wypowiedź natrafiłem całkowicie przypadkiem i mało kto ją prawdopodobnie widział. Viralem to ona nie jest.

Ork.Fajny

2014-05-06, 08:34
DUST DEVIL napisał/a:

Ork.Fajny, oh, taaak Polska taka kolonia straszna. WSZYSCY biedną Polskę robią jak chcą :D No już nie przesadzaj. Paru żydów w sejmie to wynik polityki jeszcze Stalina który dobrze wiedział, że ciemny lud na kogoś musi zwalać winę za sp***olenie kraju, a żydzi to sprawdzony od wieków kozioł ofiarny.


Co mają żydzi do kolonializmu?
Poza tym jak chcesz temu zaprzeczyć? Polska jest w EU, tak? Parlament Europejski narzuca nam ustawy by się na to zgodzili nasi politycy i duża część głupich starych ludzi i ogłupiona młodzież, tak? Czyli nie zapreczasz że 51% posłów ma prawo stworzyć prawo niewygodne dla Polski i nas wykorztstujące, tak? Oraz nie zaprzeczysz że te 51% posłów nie musi w sobie zawierać ani jednego Polaka ani "Polaka", no nie? No tak...


DUST DEVIL napisał/a:

Komuna upadła, a oni mieli wykształcenie polityczne, więc trochę ich jeszcze zostało.


Jak ładnie określasz zdolność zakłamywania rzeczywistości przez komunistów. A jak od dziś nazywamy morderstwa...? Eutanazja-niespodzianka?


DUST DEVIL napisał/a:

Z USA to polityka PiS/PO, którzy upatrują w nich sojusznika. Ale jednocześnie pokazaliśmy absurdy - jak USA powiedziało, że nie chce budować tarczy, to wszyscy mieli żal "bo dodatkowe piniondze by wpadły". Natomiast jak USA potem powiedziało, że będzie budować, to od razu wrzask, że jak to tak, to przecież niebezpieczne! Rosja? Rosja nie ma wpływu na Polskę. Natomiast niemcy mają parę gazet i przez większość są nazywane "reżimowymi" i "kłamliwymi".


Mam dziwne wrażenie że ty myślisz że ja myślę iż potrzebujemy sojusznika do gry Rosja-USA w postaci jednego z tych dwóch krajów... A tu pudło misiek. Można to zrobić inaczej. Znaczy się można by gdyby ludzie o takiej mentalności jak ty nie robili u nas socjalizmu...

DUST DEVIL napisał/a:

Co do tego co popieram - popieram jedność i równość Europejczyków. Ale nie pamiętam, żebym wypowiadał się w pozytywny czy negatywny sposób o parytetach ;)


Mówisz o nich wiele razy podczas rzucania mitem że facet zarabia więcej do kobiety, na tym samym stanowisku. To taki feministyczny pakiet. Nie ma sensu udawać.


DUST DEVIL napisał/a:

A dziennikarka zapytała się w jaki sposób chce Europarlament rozwiązać.


Doskonale powinna wiedzieć że nie ma żadnego prawnego sposobu. Kobitka nie ma tylu jaj co Korwin żeby powiedzieć że ich wszystkich powywieszają albo wtrącą do celi na długie lata.


DUST DEVIL napisał/a:

Co do kandydatek to kategorycznie odrzucam stwierdzenie, że to wina parytetu. Założę, się, że mieliby dużo dobrych kandydatek, które potrafiłyby wysławiać się, ale wybrali blondi, bo hehe gimbusy zagłosujo na ładną dupę.


Raz: Problem w tym że nie mają dobrych kandydatek. Kobiety się polityką nie interesują. Interesuje się jedna na setki tysięcy.
Dwa: Na kartach są zdjęcia z sesji fotograficznych że sądzisz że zagłosują? Prawdę powiedziawszy to wyborcy KNP czy RN to też trochę zombie. Zagłosują na jedynkę w swoim okręgu i tyle. Bez zastanawiania się po co i dlaczego.

DUST DEVIL napisał/a:

Swoją drogą, ciekawe czy Koranna (co to k***a za imię?!) Koran Mekka byłaby w stanie wydukać jakąkolwiek odpowiedź, skoro nawet nie wiedziała, że będzie iść do Europarlamentu.


Co mnie to obchodzi...?

DUST DEVIL napisał/a:

Co do nieudanych wywiadów - racja, rzadko tak się zdarza. Ale zauważ, że ja na tą wypowiedź natrafiłem całkowicie przypadkiem i mało kto ją prawdopodobnie widział. Viralem to ona nie jest.


Nie łżyj... Szkło kontaktowe...? Zdarza mi się przeglądać strony TVNu aby wiedzieć co w trawie piszczy...

AgentGrzesiek

2014-05-06, 10:00
nie śmiejcie sie za bardzo z RN
to są początki i nie ma co się tam dziwić że jakiegoś tam bobola zrobią
ale to jest Polsce bardzo potrzebne
w końcu Polacy muszą zacząć się szanować a nie jak do tej pory, my tu się integrujemy a Niemcy mają nas gdzieś

Duentar

2014-05-06, 11:09
Uważam, że RN nie zasługuje na jakikolwiek szacunek.

Jakiś czas temu wyciekły rozmowy facebookowe Holochera, jednego z przywódców RN, gdzie sam przyznaje, że w RN są narodowi socjaliści i m.in. narodowi bolszewicy :lol:
W RN jest wszystko i jedyne co ich "zespala" to naród.

A ja mam w dupie bycie dobrym dla Polaka tylko dlatego, że jest Polakiem. Jak załóżmy widzę meneli, to nie będę milszy dla tych pochodzenia polskiego tylko ze względu na to, że są Polakami.
Lewicowe odłamu RN chcą budowania socjalizmu/komunizmu w Polsce, a mam to gdzieś czy w Polsce będą rządzić komuniści rosyjscy, socjaliści niemieccy czy polscy.

Dlatego trzeba robić wszystko aby niszczyć RN dopóki sam się nie podzieli na grupy prawicowe i lewicowe.

oc...........an

2014-05-06, 14:46
Ork.Fajny napisał/a:


Co mają żydzi do kolonializmu?



Zapytaj zawiszę, to on mówi o pachołkach z Tel-Awiwu :roll:

Ork.Fajny napisał/a:


Poza tym jak chcesz temu zaprzeczyć? Polska jest w EU, tak? Parlament Europejski narzuca nam ustawy by się na to zgodzili nasi politycy i duża część głupich starych ludzi i ogłupiona młodzież, tak? Czyli nie zapreczasz że 51% posłów ma prawo stworzyć prawo niewygodne dla Polski i nas wykorztstujące, tak? Oraz nie zaprzeczysz że te 51% posłów nie musi w sobie zawierać ani jednego Polaka ani "Polaka", no nie? No tak...



Poproszę o jeden przykład takiego prawa jawnie godzącego w interesy Polski, ugotowanego przez Unię. Po drugie poproszę o wykaz polityków żydowskiego pochodzenia będących w sejmie.

W teorii demokratycznie można przegłosować, że wszyscy ludzie mający poniżej 1,8m i mający inny kolor oczu niż niebieski zostaną rozstrzelani i będzie to zgodne z literą prawa. Ale z jakieś powodu nic takiego nie ma miejsca. Psipadek?

Ork.Fajny napisał/a:


Jak ładnie określasz zdolność zakłamywania rzeczywistości przez komunistów. A jak od dziś nazywamy morderstwa...? Eutanazja-niespodzianka?



Listę obecnych postkomunistycznych działaczy będących w sejmie poproszę. Bardzo typowe gadanie: "republika stołu", "precz z komuną" blablabla Poproszę o konkrety - ilu mamy agentów i byłych działaczy komunistycznych i co oni robią na szkodę kraju.

Ork.Fajny napisał/a:


Mam dziwne wrażenie że ty myślisz że ja myślę iż potrzebujemy sojusznika do gry Rosja-USA w postaci jednego z tych dwóch krajów... A tu pudło misiek. Można to zrobić inaczej. Znaczy się można by gdyby ludzie o takiej mentalności jak ty nie robili u nas socjalizmu...



W takim razie bardzo poproszę o remedium na odwieczną chorobę Polski jaką jest brak sojusznika. Ale coś czuję po ostatnim zdaniu, że będzie to kolejny tekst z serii "jak wprowadzimy wolny ryneg to Polska będzie miecz pierwszą armię świata!"

Ork.Fajny napisał/a:


Mówisz o nich wiele razy podczas rzucania mitem że facet zarabia więcej do kobiety, na tym samym stanowisku. To taki feministyczny pakiet. Nie ma sensu udawać.



Co ty pie**olisz :lol: Cytat kiedy coś takiego powiedziałem. Nie wciskaj mi słowa których nie powiedziałem :roll:

Ork.Fajny napisał/a:


Doskonale powinna wiedzieć że nie ma żadnego prawnego sposobu. Kobitka nie ma tylu jaj co Korwin żeby powiedzieć że ich wszystkich powywieszają albo wtrącą do celi na długie lata.



W tym przypadku kobitka pokazała inteligencję, bo dzięki temu nie będą ją traktować jak debila i nie będą na nią głosować "dla jaj", żeby hehe burdel w polityce robić. A skoro mówi, że będzie rozwiązywać, to powinna wiedzieć jak. Jak mówię, że coś naprawię, to oznacza, że mam wiedzę w tej dziedzinie i plan, nieprawdaż?

Ork.Fajny napisał/a:


Raz: Problem w tym że nie mają dobrych kandydatek. Kobiety się polityką nie interesują. Interesuje się jedna na setki tysięcy.
Dwa: Na kartach są zdjęcia z sesji fotograficznych że sądzisz że zagłosują? Prawdę powiedziawszy to wyborcy KNP czy RN to też trochę zombie. Zagłosują na jedynkę w swoim okręgu i tyle. Bez zastanawiania się po co i dlaczego.



Raz: Chój Narodowy ma całą sekcję kobiet w której jest zapisanych ich parę setek.
Dwa: W sumie racja, choć gdyby byli bardziej znani i wyforsowani to może nawet byłyby jakieś sukcesy (jak "aniołki PiSu", które przegrały tylko dlatego, że były nisko na listach)

Ork.Fajny napisał/a:


Nie łżyj... Szkło kontaktowe...? Zdarza mi się przeglądać strony TVNu aby wiedzieć co w trawie piszczy...



Pudło. Przeglądam Tu Europa i zakładkę Świat. A ten kątęnt znalazłem w komentarzach na karachanie.

Ork.Fajny

2014-05-06, 18:20
DUST DEVIL napisał/a:

Zapytaj zawiszę, to on mówi o pachołkach z Tel-Awiwu :roll:


Mylisz, on też, żydów i izrealczykami. Ci pierwsi to taka kulturowa grupa, ci drudzy to obywatele państwa Izrael. Ci pierwsi mogą żyć w każdym kraju a ci drudzy w innych krajach mogą słuzyć co najwyżej jako wywiad albo ambasador, albo interesy własne robić.


DUST DEVIL napisał/a:

Poproszę o jeden przykład takiego prawa jawnie godzącego w interesy Polski, ugotowanego przez Unię.


Zamknięcie, a raczej uszczelnienie, granic pod kątem handlu ze Wschodem było jednym z warunków jakie niosło za sobą członkostwo w Unii.

DUST DEVIL napisał/a:

Po drugie poproszę o wykaz polityków żydowskiego pochodzenia będących w sejmie.


Po co? Co mnie to obchodzi?

DUST DEVIL napisał/a:

W teorii demokratycznie można przegłosować, że wszyscy ludzie mający poniżej 1,8m i mający inny kolor oczu niż niebieski zostaną rozstrzelani i będzie to zgodne z literą prawa. Ale z jakieś powodu nic takiego nie ma miejsca. Psipadek?


Bo podałeś skrajny przykład. Który i tak na dodatek jest LEGALNY.


DUST DEVIL napisał/a:

Listę obecnych postkomunistycznych działaczy będących w sejmie poproszę. Bardzo typowe gadanie: "republika stołu", "precz z komuną" blablabla Poproszę o konkrety - ilu mamy agentów i byłych działaczy komunistycznych i co oni robią na szkodę kraju.


Lista posłów z ramienia SLD:
Miller Leszek, Ajchler Romuald, Aleksandrzak Leszek, Balt Marek, Bańkowska Anna, Chmielowski Piotr, Czerniak Jacek, Czykwin Eugeniusz, Garbowski Tomasz, Iwiński Tadeusz , Joński Dariusz, Kamiński Tomasz, Kępiński Adam, Łybacka Krystyna, Matuszczak Zbigniew, Napieralski Grzegorz, Olejniczak Cezary, Ostrowski Artur, Prządka Stanisława, Sekuła-Szmajdzińska Małgorzata
Tomaszewski Tadeusz, Wenderlich Jerzy, Wontor Bogusław, Wziątek Stanisław, Zaborowski Zbyszek, Zbrzyzny Ryszard

Chyba nie muszę mówić że PZPR zamienił się w SLD...? Ani o tym że kwiatki typu Miller czy Senyszyn(CEP) to zagorzali członkowie na wyższym niż "niskie stanowisko" w partii, kiedy ta strzelała do własnych obywateli...?

DUST DEVIL napisał/a:

W takim razie bardzo poproszę o remedium na odwieczną chorobę Polski jaką jest brak sojusznika. Ale coś czuję po ostatnim zdaniu, że będzie to kolejny tekst z serii "jak wprowadzimy wolny ryneg to Polska będzie miecz pierwszą armię świata!"


Węgry? Czechy? Słowacja? Niektóre kraje Bałtyckie? Te dwa pierwsze to murowani sojusznicy. Kolejne też pewnie dołączą do koalicji dla bezpieczeństwa własnego.


DUST DEVIL napisał/a:

W tym przypadku kobitka pokazała inteligencję, bo dzięki temu nie będą ją traktować jak debila i nie będą na nią głosować "dla jaj", żeby hehe burdel w polityce robić. A skoro mówi, że będzie rozwiązywać, to powinna wiedzieć jak. Jak mówię, że coś naprawię, to oznacza, że mam wiedzę w tej dziedzinie i plan, nieprawdaż?


Prawdaż.


DUST DEVIL napisał/a:

Raz: Chój Narodowy ma całą sekcję kobiet w której jest zapisanych ich parę setek.
Dwa: W sumie racja, choć gdyby byli bardziej znani i wyforsowani to może nawet byłyby jakieś sukcesy (jak "aniołki PiSu", które przegrały tylko dlatego, że były nisko na listach)


Raz: To się nazywa pijar. Kobiety tego nie lubią i tyle. Znam tylko 3 słynne "polityczki" Europy ostatnich 100 lat. To jest Thatcher, Merkel i LePen, z czego ostatnia ledwo sobie radzi a przedostatnia to suka z punktu widzenia nawet Niemców.
Dwa: Nie wiem o jakich aniołkach mówisz, ale okej...

DUST DEVIL napisał/a:

Pudło. Przeglądam Tu Europa i zakładkę Świat. A ten kątęnt znalazłem w komentarzach na karachanie.


Co nie zmienia faktu że jest popularny i kłamałeś mówiąc że nie jest.

oc...........an

2014-05-07, 03:26
Ork.Fajny napisał/a:


Zamknięcie, a raczej uszczelnienie, granic pod kątem handlu ze Wschodem było jednym z warunków jakie niosło za sobą członkostwo w Unii.



I bardzo dobrze! Po pierwsze miało to na celu zablokować dostęp różnego rodzaju ścierwa z Azji co przez inne granice przechodzi bez paszportu za 15 dolarów. Po drugie żeby towary państw członkowskich były w miarę konkurencyjne (tylko towary ze wschodu mają problem z trafieniem UE, natomiast towary z UE przechodzą bez problemu - uwierz mi na słowo, wiem z obecnej pracy w fabryce sprzętu sanitarnego. A ostatnio Unia podobno luzuje: http://finanse.wp.pl/kat,1033705,title,KE-otworzyla-unijny-rynek-na-tani-import-zywnosci-z-Ukrainy,wid,16569196,wiadomosc.html?ticaid=112ae3

Ork.Fajny napisał/a:


Bo podałeś skrajny przykład. Który i tak na dodatek jest LEGALNY.



No widzisz. A prawda jest taka, że nikt nie może przeforsować jakiejś ustawy godzącej w Polskę, bo mamy coś co nazywa się Grupa Wyszehradzka, dzięki której mamy wystarczającą siłę, żeby zabijać takie projekty (gdyby tylko ktoś chciał ryzykować i taki projekt robić...).

Ork.Fajny napisał/a:


Lista posłów z ramienia SLD:
Miller Leszek, Ajchler Romuald, Aleksandrzak Leszek, Balt Marek, Bańkowska Anna, Chmielowski Piotr, Czerniak Jacek, Czykwin Eugeniusz, Garbowski Tomasz, Iwiński Tadeusz , Joński Dariusz, Kamiński Tomasz, Kępiński Adam, Łybacka Krystyna, Matuszczak Zbigniew, Napieralski Grzegorz, Olejniczak Cezary, Ostrowski Artur, Prządka Stanisława, Sekuła-Szmajdzińska Małgorzata
Tomaszewski Tadeusz, Wenderlich Jerzy, Wontor Bogusław, Wziątek Stanisław, Zaborowski Zbyszek, Zbrzyzny Ryszard

Chyba nie muszę mówić że PZPR zamienił się w SLD...? Ani o tym że kwiatki typu Miller czy Senyszyn(CEP) to zagorzali członkowie na wyższym niż "niskie stanowisko" w partii, kiedy ta strzelała do własnych obywateli...?



Pewnie racja, ale z drugiej strony to są ci sami ludzie co przeforsowali wejście Polski do UE oddalając tym samym stosunki z Rosją o kilka długości...


Ork.Fajny napisał/a:


Węgry? Czechy? Słowacja? Niektóre kraje Bałtyckie? Te dwa pierwsze to murowani sojusznicy. Kolejne też pewnie dołączą do koalicji dla bezpieczeństwa własnego.


O, coś podobnego do mojej ukochanej koncepcji zjednoczenia Słowian. Z tą tylko różnicą, że zamiast konkretnych krajów sięgasz po gównopaństewka. Węgry? Cień cienia cienia dawnych Węgier. 30 000 personelu wojskowego (czyli pewnie 10 000 lub mniej to żołnierze) i 14 wydzierżawionych Grippenów. Czechy identyczna sytuacja. O Litwinach i spółce napiszę dowcipnym autentykiem - Amerykanie postanowili w ramach zacieśniania stosunków wysłać do Litwy 40 000 karabinków M-14. Skurczybyki są teraz uzbrojeni po zęby, bo cała ich armia liczy 10 000... O Bułgarii nawet nie napiszę, bo ona aż jebie biedą. Ogólnie z Bałkanów to tylko Serbia coś jest warta, ale uwaga uwaga, Serbia ma bardzo bliskie i sympatyczne stosunki z Rosją, która jako jedna z nielicznych nie uznała oddzielenia pie**olonych albańskich śmieci z Kosowa. Polska natomiast pokazała dupę Serbom, więc raczej nie dogadamy się.

Ork.Fajny napisał/a:


Raz: To się nazywa pijar. Kobiety tego nie lubią i tyle. Znam tylko 3 słynne "polityczki" Europy ostatnich 100 lat. To jest Thatcher, Merkel i LePen, z czego ostatnia ledwo sobie radzi a przedostatnia to suka z punktu widzenia nawet Niemców.
Dwa: Nie wiem o jakich aniołkach mówisz, ale okej...



Merkel niby nie lubią a zmiażdżyła ostatnio w wyborach... A LePen szanuję. Ich ta partyjka to taki rn ale w lepszym stylu i złożony z mądrzejszych ludzi
I ty mi k***a nie żartuj, że nie znasz aniołków PiSu: http://www.przerwanareklame.pl/wp-content/uploads/2011/09/z10297670XNa-plakatach-atrakcyjne-kandydatki-m-in-Sylwia-Lugowska.jpg Masz ty honor i godność człowieka?!

Ork.Fajny napisał/a:


Co nie zmienia faktu że jest popularny i kłamałeś mówiąc że nie jest.


Super popularność (kuhwo ;) )! Webm dla 200 sp***olin. Tego nawet na YT nie ma :roll:

De...........37

2014-05-07, 06:57
Cytat:

Węgry? Czechy? Słowacja?



Emm... Wiesz oczywiście Ork, ze jak zrobimy sojusz nawet ze wszystkimi trzema to w razie poważnego konfliktu Rosja jest w stanie (jeśli będzie chciała, bo nie koniecznie) taki sojusz rozjechać, przeorać i zasadzić cukrowe buraki w przeciągu powiedzmy umownie- dwóch tygodni?

Ork.Fajny

2014-05-07, 08:00
DUST DEVIL napisał/a:

I bardzo dobrze! Po pierwsze miało to na celu zablokować dostęp różnego rodzaju ścierwa z Azji co przez inne granice przechodzi bez paszportu za 15 dolarów. Po drugie żeby towary państw członkowskich były w miarę konkurencyjne (tylko towary ze wschodu mają problem z trafieniem UE, natomiast towary z UE przechodzą bez problemu - uwierz mi na słowo, wiem z obecnej pracy w fabryce sprzętu sanitarnego. A ostatnio Unia podobno luzuje: http://finanse.wp.pl/kat,1033705,title,KE-otworzyla-unijny-rynek-na-tani-import-zywnosci-z-Ukrainy,wid,16569196,wiadomosc.html?ticaid=112ae3


I tak z Azji będą napływać ścierwa. Nowi członkowie którzy przyszyli po nas mają luźną politykę nadawania obywatelstwa i wiz. Np. do Rumunii zjeżdża się wielu arabów i odczekają chwilę żeby zdobyć ichni paszport, po czym ruszają do UK.
Jeśli chcesz się pozbyć imigracji do UE wystarczy że pozbędziesz się Karty Praw Podstawowych i socjału za który niesie. Polska o ile wiem chyba nie podpisała jej w oryginalnej formie, więc nasz socjał możemy skuteczniej zlikwidować.
Kolejna sprawa. Dlaczego dla ciebie liczy się krajowy producent żywności który mimo dostępu do nieco lepszej technologii robi to drożej niż konsument który chce kupić tańszą żywność, bo może jej przez to kupić więcej...?


DUST DEVIL napisał/a:

No widzisz. A prawda jest taka, że nikt nie może przeforsować jakiejś ustawy godzącej w Polskę, bo mamy coś co nazywa się Grupa Wyszehradzka, dzięki której mamy wystarczającą siłę, żeby zabijać takie projekty (gdyby tylko ktoś chciał ryzykować i taki projekt robić...).


Trzy słowa: Zakaz wędzenia wędlin...


DUST DEVIL napisał/a:

Pewnie racja, ale z drugiej strony to są ci sami ludzie co przeforsowali wejście Polski do UE oddalając tym samym stosunki z Rosją o kilka długości...


Ale Rosja dzisiaj to nie ZSRR. Nie potrzebuje pionka w środku Europy na którego rzuci USA część swoich bomb w razie wojny.


DUST DEVIL napisał/a:

O, coś podobnego do mojej ukochanej koncepcji zjednoczenia Słowian. Z tą tylko różnicą, że zamiast konkretnych krajów sięgasz po gównopaństewka. Węgry? Cień cienia cienia dawnych Węgier. 30 000 personelu wojskowego (czyli pewnie 10 000 lub mniej to żołnierze) i 14 wydzierżawionych Grippenów. Czechy identyczna sytuacja. O Litwinach i spółce napiszę dowcipnym autentykiem - Amerykanie postanowili w ramach zacieśniania stosunków wysłać do Litwy 40 000 karabinków M-14. Skurczybyki są teraz uzbrojeni po zęby, bo cała ich armia liczy 10 000... O Bułgarii nawet nie napiszę, bo ona aż jebie biedą. Ogólnie z Bałkanów to tylko Serbia coś jest warta, ale uwaga uwaga, Serbia ma bardzo bliskie i sympatyczne stosunki z Rosją, która jako jedna z nielicznych nie uznała oddzielenia pie**olonych albańskich śmieci z Kosowa. Polska natomiast pokazała dupę Serbom, więc raczej nie dogadamy się.


Przykład Szwajcarii: Jak odstąpisz od socjalizmu i dasz się tym krajom rozwinąć. Dodatkowo pozbędziesz się kretyńskiego przeświadczenia że broń nie może być legalna, to w ciągu pokolenia lub dwóch dostaniesz wzrost gospodarczy który pozwoli utrzymać większą armię + społeczeństwo zapoznane z bronią, zdolne do obrony terytorialnej swoich ziem.


DUST DEVIL napisał/a:

Merkel niby nie lubią a zmiażdżyła ostatnio w wyborach... A LePen szanuję. Ich ta partyjka to taki rn ale w lepszym stylu i złożony z mądrzejszych ludzi
I ty mi k***a nie żartuj, że nie znasz aniołków PiSu: http://www.przerwanareklame.pl/wp-content/uploads/2011/09/z10297670XNa-plakatach-atrakcyjne-kandydatki-m-in-Sylwia-Lugowska.jpg Masz ty honor i godność człowieka?!


PO też "ostatnio" wygrało i nadal prowadzi w rankingach. To się nazywa ogłupione społeczeństwo przewyższające liczbowo tych mądrych.
Fajne aniołki. Nie, nie znałem.


DUST DEVIL napisał/a:

Super popularność (kuhwo ;) )! Webm dla 200 sp***olin. Tego nawet na YT nie ma :roll:


http://szklokontaktowe.tvn24.pl/wykwalifikowana-kadra,424929.html
Sądze że Szkło kontaktowe jest bardziej popularne w Polsce niż YT jeśli chodzi o oglądanie czegoś na świeżo.


Dexter37 napisał/a:

Emm... Wiesz oczywiście Ork, ze jak zrobimy sojusz nawet ze wszystkimi trzema to w razie poważnego konfliktu Rosja jest w stanie (jeśli będzie chciała, bo nie koniecznie) taki sojusz rozjechać, przeorać i zasadzić cukrowe buraki w przeciągu powiedzmy umownie- dwóch tygodni?


A widzisz się w sytuacji w której Niemcy, Anglicy, Francuzi albo Hiszpanie rzucają Ci się na ratunek...? Bo ja w to wątpie nawet mimo stowarzyszenia w Federacji Europejskiej.
Poza tym. Wygranie wojny a utrzymanie się w kraju to dwie rzeczy. Jak mówiłem. Jeśli całe społeczeństwo zna się na broni w jakimś stopniu to trudno jest rządzić kiedy każdy wyrośnięty obywatel może mieć przy sobie broń i zastrzelić jednego albo dwóch żołnierzy.

De...........37

2014-05-07, 14:42
Jak w Warszawie, w '44?

Wzrost obronności kraju z powodu tego, że 1/4 obywateli przeszła przeszkolenie strzeleckie jest MITEM i pobożnym życzeniem.

oc...........an

2014-05-07, 18:36
Ork.Fajny napisał/a:


I tak z Azji będą napływać ścierwa. Nowi członkowie którzy przyszyli po nas mają luźną politykę nadawania obywatelstwa i wiz. Np. do Rumunii zjeżdża się wielu arabów i odczekają chwilę żeby zdobyć ichni paszport, po czym ruszają do UK.
Jeśli chcesz się pozbyć imigracji do UE wystarczy że pozbędziesz się Karty Praw Podstawowych i socjału za który niesie. Polska o ile wiem chyba nie podpisała jej w oryginalnej formie, więc nasz socjał możemy skuteczniej zlikwidować.
Kolejna sprawa. Dlaczego dla ciebie liczy się krajowy producent żywności który mimo dostępu do nieco lepszej technologii robi to drożej niż konsument który chce kupić tańszą żywność, bo może jej przez to kupić więcej...?



Kozojeby to jeden problem, ale im chodziło w przypadku Polski o zablokowanie napływu z byłych republik - Azerbejdżanu, Tadżykistanu, Uzbekistanu... no i z Chin.
Co do produktów - owszem, z jednej strony lepiej kiedy konsument może mieć trochę tańsze produkty, ale z drugiej prawda jest taka, że już nie raz policzono, że jeśli Ukraina w końcu wyjdzie ze sp***olenia to ZALEJE świat produktami rolnymi i wieeelu rolników straci pracę w Polsce czy Holandii. Dlatego pewnie ich chcą do Unii, żeby nałożyć im na produkcję krajową limity, żeby zalewali świat, ale nie Europę, żeby kraje członkowskie nie odnotowywały wzrostu bezrobocia w sektorze rolniczym... no ale tutaj ja już tylko tak gdybam, nie bierz tego poważnie.

Ork.Fajny napisał/a:


Trzy słowa: Zakaz wędzenia wędlin...



Pięć słów: nie wiesz o co chodziło ;) Tłumaczę: Unia nie miała najmniejszego problemu z wędzonymi wędlinami i serami! Unia bardzo przychylnie odnosi się do naszych wędlin i serów, a Oscypka chroni prawo Unijne żeby Czesi i spółka nie podrabiali. Unia miała i ma duży problem z firmami, które robią "wędzoną" kiełbasę. Tłumaczę proces powstawania takowej - bierzesz kiełbasę i faszerujesz ją specjalnymi emulgatorami dającymi posmak wędzonych produktów. Unia walczy z firmami które oszukują klientów sprzedając podróbę, która na dodatek okazała się rakotwórcza


Ork.Fajny napisał/a:


Ale Rosja dzisiaj to nie ZSRR. Nie potrzebuje pionka w środku Europy na którego rzuci USA część swoich bomb w razie wojny.



Niby nie, ale lepiej być obecnie dalej od Rosji niż bliżej... Może kiedyś Rosja doczeka się demokracji, ale jak na razie jej świeci bardziej militaryzm...

Ork.Fajny napisał/a:


Przykład Szwajcarii: Jak odstąpisz od socjalizmu i dasz się tym krajom rozwinąć. Dodatkowo pozbędziesz się kretyńskiego przeświadczenia że broń nie może być legalna, to w ciągu pokolenia lub dwóch dostaniesz wzrost gospodarczy który pozwoli utrzymać większą armię + społeczeństwo zapoznane z bronią, zdolne do obrony terytorialnej swoich ziem.



Wiesz, jest różnica między Szwajcarią, gdzie w referendum przegłosowano siłą 80% za zachowaniem wyższych podatków, krajem w którym ludzie żyją na jednym z najwyższych poziomów i który jest usytuowany na naturalnych zaporach czołgowych (górach) z krajem biednym, gdzie ludzie płacą najwyższe podatki w Unii, ale jakoś nie widzą przełożenia i który leży na nizinie środkowoeuropejskiej - nie wiem czy widziałeś film "Lone Survivor": w tym filmie Seals uporczywie walczyli z nadzieją, że wyjdą na równinę na której w trójkę mogliby rozerwać całą armię talibów, ale w górach mieli bardzo małe szanse na przeżycie... To raz. Nasze społeczeństwo i tak jest sp***olone, a broń byłaby tylko kolejnym argumentem siły. Podkreślam, że "bojownicy" w UA czy "rebelianci w Syrii" są uzbrojeni po zęby, choć Syria i Ukraina BARDZO rygorystycznie podchodzą do tematu broni. Zgadzam się, że potrzeba przeszkolenia ze strzelania (rozmawiasz ziomeczku z mistrzem Dolnego Śląska szkół gimnazjalnych w strzelaniu do tarczy z broni pneumatycznej ;) ) i np u mnie w gimbazie zabierali nas na strzelnicę, która jest we Wrocławiu na Nowym Dworze, a za 20zł można strzelać do oporu dzień w dzień cały rok... Dwa: już nie raz pokazano, że wojny wygrywa ilość, a nie jakość i obecnie największą konwencjonalną siłą są Chiny, które dosłownie zalałyby przestrzeń powietrzną swoimi ch*jowymi MiGami 21 i na których po prostu amerykanie by się dosłownie wystrzelali z pestek... Taka Szwajcaria to by wcale jakoś dłużej od Węgrzech nie powalczyła, bo po prostu użyto by na nią cięższych argumentów pokroju bomb paliwowo powietrznych. Trzy: W obecnych czasach nawet super uzbrojone i przeszkolone społeczeństwo nie ma szans z regularnym, nowoczesnym wojskiem - ot przykład Afganistanu: Sowieci robili ich jak im się podobało mimo archaicznej technologii i dopiero kiedy pół świata wrzuciło w Afganistan 29 miliardów ówczesnych dolarów w sprzęcie to coś tam ugrali dzięki czemu końcowa statystyka plasuje się na poziomie 144:1 - 144 kozojebów na jednego sowieta. A dziś? Na północy Pakistanu działają fabryki broni które produkują broń na masową skalę i wielu talibów ma doskonałe wyszkolenie po ZSRR i obozach treningowych CIA... a gówno są w stanie zrobić, bo US Army siedzi sobie w kontenerze w Pasadenie i bombarduje ich za pomocą Predatorów i Reaperów... "Epickie" straty 3000 żołnierzy mówią za siebie... To samo było w Iraku. Na dodatek USA bawi się z nimi bardzo kulturalnie, przestrzega konwencji, próbuje dogadywać się z star*chami itp. A Rosja zaczęłaby stosować bardzo popularną praktykę odpowiedzialności zbiorowej w proporcjach 1 zabity żołnierz - 1 wioska i zapewniam, że na długo by nie starczyło nie tylko Polaków, ale każdego narodu (no może poza kitajcami - ci ludzie są zdrowo pie**olnięci). Na koniec chcę tylko wspomnieć, że kozojeby w Afganistanie coś tam walczą jeszcze, bo mają gdzie się schować (to samo Wietnam). Natomiast w Polsce nawet niestety nie uda się "sp***olić do lasu" bo nasze lasy są rzadsze niż park w Mińsku... Owszem, można pobawić się w taktykę Festung i przerobić miasta na twierdze (taki Wrocław jest wymarzonym miastem do obrony), ale musisz w takim przypadku odpowiedzieć na pytanie czy jesteś gotowy na powtórkę z Powstania Warszawskiego...

A i owszem, wierzę, że NATO pomoże, ale dopiero kiedy Polacy się wykrwawią i nie będą praktycznie w stanie walczyć - wtedy NATO dumnie wkroczy i przechyli szalę zwycięstwa (albo doprowadzi do statusu quo). Dlaczego tak sądzę? A no dlatego, że Niemiec nie życzy sobie mieć Rosję pod granicą, bo ostatni raz kiedy mieli to o mało cała ich gospodarka nie spadła z rowerka od ilości kabony którą wyrzucili w błoto na sprzęt który miał być przeciwwagą dla ZSRR. Nie zdziwię się, jeśli się okaże kiedyś, że Polskę i Pribaltikę przyjęli tylko po to, żeby był bufor między wschodem a zachodem (tak jak zresztą zrobiono z rumunami i bułgarami - przyjęto ich tylko po to, żeby mieć jakąś tam kontrolę nad morzem Czarnym i dlatego również rozważają przyjęcie kozojebów tureckich.

De...........37

2014-05-07, 18:56
Odnośnie przeszkolenia strzeleckiego to tak mnie naszło i uzupełniłem zapasik amunicji, idę postrzelać bo pogoda ładna :P .

Ale w razie "W" sp***alam albo na zachód albo do piwnicy :D .