18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

The 2013 Darwin Award

Towdi • 2013-08-31, 10:47
Na tegorocznej gali wręczenia nagród wystąpi duet w mocno erotycznym show, który przyćmi Miley Cyrus, a mianowicie
Anno Grodzko wraz z Jerzym Urbanem !!!

W tym roku nominowani zostali:


Jak ktoś nie wie, czym są nagrody Darwina polecam użyć skrótu klawiszowego "alt + F4" wtedy wyskakuje wyjaśnienie.

cob_ya

2013-08-31, 10:52
za obama voters piwo!

Adrianadernew

2013-08-31, 11:04
nie wiem o co chodzi ale jak wciskam ALT F4 to mi wychodzi z przeglądarki. :lol:











dobra napisze ze zartuje bo zaraz pojdzie fala gimbusów ooooo jaki deeebill

Towdi

2013-08-31, 11:09
up
Gratuluję promocji do drugiej klasy gimnazjum ;)

Michalex

2013-08-31, 13:01
Nagrodę może zdobyć tylko osoba z pierwszego filmiku, bo nie przeżyła 8-)

dewey-18

2013-08-31, 19:05
@up
nagroda jest nie tylko za efektowne samobójstwo ale jeszcze za doprowadzenie się do stanu uniemożliwiającego dalsze przekazywanie genów

dogip

2013-08-31, 21:24
Zdał taki z pedałówy do gimbazy i wiedzą się popisuje. Pajacu - nagrody Darwina przyznawane są za idiotyczne przypadki śmierci, a tu widziałem tylko 2 takie. Zjedz mleczko i lulu.

Isaack

2013-08-31, 22:10
Gdyby tylko jakość tych filmów była lepsza, ale to nie twoja wina. Leci browar (konstruktywny komentarz :) )

Hrodgar

2013-09-01, 23:04
Moim faworytem i tak jest facet, który w czasie burzy wypłyną łódka na środek jeziora, wyszedł na jej dziób, rozprostował ręce jak by go do krzyża przybili i powiedział: "Boże wal" i jebnął go piorun :D

Uechtacz

2013-09-02, 15:22
dogip napisał/a:

Zdał taki z pedałówy do gimbazy i wiedzą się popisuje. Pajacu - nagrody Darwina przyznawane są za idiotyczne przypadki śmierci, a tu widziałem tylko 2 takie. Zjedz mleczko i lulu.


Szanowny Pan nie ma racji.
Nagrody Darwina przyznawane są za wyeliminowanie swoich niedoskonałych genów z puli ludzkości.
Niepomiernie dziwi mnie fakt, że nie raczył Pan zweryfikować swojej wiedzy w ogólnodostępnych źródłach (vide popularna ostatnimi laty światowa sieć komputerowa "Internet").
Najbardziej razi nie sam brak wiedzy - wszak errare humanum est - ale połączony z nim napastliwy ton pańskiej wypowiedzi oraz, proszę wybaczyć ostre słowa, raczej mierny poziom żartów i nieudolny sarkazm.
Wypie**alaj, debilu.

Jedno ostrzeżenie nikogo jeszcze nie zabiło

tomek1491

2013-09-02, 15:28
Nagrody darwina - nagrody za idiotyczne zgony. Tak w skrócie. Na filimiku większość to sa rózne przewrotki, może kilka zakoncyzlo sie smiercia, wiec niech autor nie cwaniakuje i niech idzie spac bo jutro ciężki dzień, klasówka z rytmiki.

PanMarian

2013-09-02, 15:35
Obama Voters - Bezcenne,
W sumie to glosujac na obame, doprowadzaja do wlasnej smierci glodowej, wiec nagroda im sie nalezy.

Pozdrawiam

TheCapOne

2013-09-02, 15:40
Powinien być poradnik jak być nominowanym do tej nagrody, nasz kochany Sadolek miałby drugą młodość :amused:

dogip

2013-09-02, 17:16
Uechtacz napisał/a:


Szanowny Pan nie ma racji.
Nagrody Darwina przyznawane są za wyeliminowanie swoich niedoskonałych genów z puli ludzkości.
Niepomiernie dziwi mnie fakt, że nie raczył Pan zweryfikować swojej wiedzy w ogólnodostępnych źródłach (vide popularna ostatnimi laty światowa sieć komputerowa "Internet").
Najbardziej razi nie sam brak wiedzy - wszak errare humanum est - ale połączony z nim napastliwy ton pańskiej wypowiedzi oraz, proszę wybaczyć ostre słowa, raczej mierny poziom żartów i nieudolny sarkazm.
Wypie**alaj, debilu.

Jedno ostrzeżenie nikogo jeszcze nie zabiło



A niby c**o o czym ja napisałem? Wykładasz profesorskie bzdety jak twoja mama towar na półkach w biedrze. Chyba Ci ego przy tym się podnosi.

Rwij stąd pseudofilozofie.

imbryg

2013-09-02, 17:42
dogip napisał/a:






chyba sobie z nas jaja robisz...