18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

The 2013 Darwin Award

Towdi • 2013-08-31, 10:47
Na tegorocznej gali wręczenia nagród wystąpi duet w mocno erotycznym show, który przyćmi Miley Cyrus, a mianowicie
Anno Grodzko wraz z Jerzym Urbanem !!!

W tym roku nominowani zostali:


Jak ktoś nie wie, czym są nagrody Darwina polecam użyć skrótu klawiszowego "alt + F4" wtedy wyskakuje wyjaśnienie.

Uechtacz

2013-09-02, 17:56
dogip napisał/a:

A niby c**o o czym ja napisałem? Wykładasz profesorskie bzdety jak twoja mama towar na półkach w biedrze. Chyba Ci ego przy tym się podnosi.

Rwij stąd pseudofilozofie.


Oj, ostatnim zdaniem niemal udało Ci się mnie obrazić... Dobrze, że dodałeś to "pseudo".

Wyeliminowanie swoich genów z puli to utrata zdolności do ich przekazania, niekoniecznie równoznaczna ze śmiercią.

Przykład: polewasz sobie jaja benzyną i podpalasz, żeby zobaczyć "co się stanie". Eksperyment wymyka się spod kontroli, więc próbujesz ugasić płomień młotkiem, który akurat był pod ręką. Ból staje się nieznośny, dlatego obcinasz obolały narząd nożyczkami.
Nagroda Darwina się należy, choć wciąż żyjesz.

Nie wierzysz? Spróbuj. Proszę. Bardzo proszę.

dogip

2013-09-02, 18:01
imbryg napisał/a:



Obrazek


chyba sobie z nas jaja robisz...



No widzisz - nie.

ellsworth

2013-09-02, 18:49
Uechtacz napisał/a:



Wyeliminowanie swoich genów z puli to utrata zdolności do ich przekazania, niekoniecznie równoznaczna ze śmiercią.


Niby w jaki sposób wyeliminowali swoje geny np. facet symulujący seks z łóżkiem (?) w 3:30, zgarnięty przez policję ciapak w 4:00 czy choćby facet skaczący na samochodem w 1:15. Już o kobicie, która wszczęła bójkę w barze nie wspomnę?!?

arekwasko5

2013-09-02, 19:05
Kopciuszek z 3 minuty mistrz. jak ja lubię oglądać, jak wadliwe jednostki same się eliminują.

Uechtacz

2013-09-02, 21:44
ellsworth napisał/a:


Niby w jaki sposób wyeliminowali swoje geny np. facet symulujący seks z łóżkiem (?) w 3:30, zgarnięty przez policję ciapak w 4:00 czy choćby facet skaczący na samochodem w 1:15. Już o kobicie, która wszczęła bójkę w barze nie wspomnę?!?



W żaden.

Dyskutowałem z panem "dogip" na temat tego, czy nagroda Darwina należy się wyłącznie za zabawną śmierć (jak on twierdził), czy także za ulepszenie puli genowej ludzkości w inny sposób.

Ja wiem, że to nie ma dużego związku z filmem, ale nie mogłem sobie odmówić wymiany poglądów z poważnym, ponad 30-letnim człowiekiem bardzo pewnym swojej racji. Zawsze można się czegoś nauczyć.

Pozostałych przepraszam za pie**olenie głupot i pseudointelektualną stylizację.

FIFIx30

2013-09-02, 22:56
Co to za muzyka ???

juz nie trzeba ale dzieki że straciłeś 10 sekund czytając to :) track ID polecam

no dobra 5 sekund...

Trimeresurus

2013-09-03, 00:19
Nie chciało mi się czytacć debilnych komentów, wystarczy kilka i wiem o co biega. Wyjaśnienie sporu:

Darwiny dostaje się po spełnieniu kilku warunków:

1. Iście kretyńska śmierć - czyli nagroda przyznawana jest post mortem
2. Brak genów delikwenta w puli - bezdzietność
3. Być może coś jeszcze jest dodane, ale najważniejsze to te dwa.

Za resztę ,,wyczynów" (np. konkretna wywrotka z debilnego pomysłu) to co najwyżej czeka WYRÓŻNIENIE.