18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

THC

Bugini • 2012-07-20, 15:59
Racjonalne argumenty pitery przeciwko blantom



Jeszcze stare nagranie z jakiegoś melanżu gdzie palono marihunaen


Zgrzytek

2012-07-21, 02:04
Wk***ia mnie ten pajac co sie gibie jak poj***ny na tej kanapie, a co do legalizacji, sam nie pale ale uważam ze czlowiek sam o sobie powinien decydować. Bierzesz czy nie, ch*j to powinno państwo obchodzić.

Tomszczak

2012-07-21, 02:24
Pitera dobrze mówi, żadnych narkotyków w Polsce nie może być, szczególnie konopi, gówniarze jeszcze bardziej by szaleli. Ten dredziarz dziadzia to " wyjdź i nie wracaj"






Żartowałem, na pohybel z kur*ą.

sashi_82

2012-07-21, 09:42
" Jestem ateistą (tak zjedzcie mnie) ale skoro Wasz Bóg stworzył świat czyli i konopie to czemu jacyś ludzie zabraniają mi jej spożytkowania? Jakiś aneks do biblii czy jak? Wiedzą lepiej od Boga co jest dla mnie dobre? Proszę.... "

ponieważ to nasz Bóg i mi wolno tobie nie.

.3lite

2012-07-21, 11:26
Ona ma jakieś regułki w ten pusty łeb wbite, jak można mówić o czymś o czym nie ma się zielonego pojęcia? Paliła pani marihuanę? Nie a gdyby ją zapytać o alkohol i papierosy to już "próbowała" - to święte rzeczy.

Pater patriae

2012-07-21, 11:53
Jak ja nie cierpię tych j***nych dziennikarek, nigdy nie są obiektywne, pie**oli taka c**a "zakorkowana Warszawa", a jak gadają o j***nych homo paradach to tylko się pyta czemu ludzie są tacy nietolerancyjni i nie chcą, żeby takie były.
A o tej idiotce Piterze to już nie mam sił się wypowiadać...

Kadoon

2012-07-21, 12:11
Tępa k***a.

ravvar

2012-07-21, 13:51
Maryśka pierze mózg i tyle :gniew: . Po alko też mózg wyprany, ale wystarczy kac by 'otrzeźwieć'. Maryśka pierze na amen. Nie znam nikogo, który paliłby dłuższy czas marihuanę i byłby w pełni sprawny umysłowo. Większość moich palących znajomych nie kojarzy zbytnio, nieraz bardzo ciężko się z nimi dogadać, bo po prostu nie kumają o co chodzi.

Z resztą wystarczy zobaczyć na tych kolesi w studio na pierwszym filmiku. Jeden ledwo co kleci zdania, a drugi pajacuje - nie jest to w pełni zdrowe umysłowo...

Nakwasowany

2012-07-21, 13:52
obydwie strony nie mają argumentów

ka...........ka

2012-07-21, 14:05
Niedługo będzie jak w "Człowieku demolce", zakażą sól, bo niezdrowa. Rozumiem k***a zakazywania strzelania do ludzi itp., bo to jest naruszenie ich bezpieczeństwa i wolności, ale jak można zakazywać czegoś co nie tyczy się innych ludzi, a jedynie ewentualnego palacza? Bo co, ludzie nie mogą żyć jak chcą tylko muszą się podporządkować tym którzy rządzą i chcą ze wszystkich zrobić porządnych, poukładanych i bogobojnych obywateli? Rozumiem promowanie abstynencji itp., ale k***a wsadzanie do więzienia i marnowanie komuś życia, żeby nie zmarnował sobie sam paląc marihuanę?

superfosfat

2012-07-21, 14:24
Papieros marichuany. Co ona wygaduje :D ?
Jak ktoś zainteresowany o walce z narkotykami wpiszcie w YT:
Jack Cole o narkotykach - to zapewne przekona przeciwników legalizacji narkotyków.
A teraz idę smażyć marichuaninę.

Mantcore

2012-07-21, 19:53
Pitera zamiast podac argument wiesza sie jak vista . . . ech co za barany z cyrku na wiejskiej :/

Matuch90

2012-07-22, 01:39
Ja marihuany nie pale, nie kręci mnie to, ale nie zaprzeczę, że przez alkohol jest więcej krzywdy niż przez ten zielony listek. To tylko temat zastępczy. Podobnie jak In Vitro, które jest totalnie kuriozalnym tematem...

Shatter

2012-07-22, 02:26
Taka ciekawostka.W Anglii GW Pharma ma wyj***ne hale na których to hodują, ich rząd nie ma o dziwo nic przeciwko.
Sativex jest sprzedawany w Wielkiej Brytanii przez Bayer jako lek na receptę. Koszt dziennej kuracji to ok. 11 funtów.Dodam że taki sam lek można sobie zrobić samemu.
Ciekaw jestem czy pozwolą sprzedawać sativex w Polsce skoro są w nim kannabinoidy, doszłoby wtedy do paranoicznej sytuacji...
Innymi słowy:Chcą wyr*chać ludzi na kasie bo to j***ne chciwe hieny które zasługują jedynie na śmierć.

A i zapomniałbym...Konopia nie jest modyfikowana genetycznie lecz poddawana starannej selekcji, dzięki czemu możemy jej nadać interesujące nas cechy.