18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Test pasów bezpieczeństwa

Isthistheend • 2014-01-13, 14:59
Crashtest przy prędkości 0.5 km/h

Niby suchar, aczkolwiek osobiście śmiechłem.

Browaryt

2014-01-13, 15:23
j***łem z tego gdyby nie to wasted to gówno jakich mało :D

Dziki93

2014-01-13, 16:07
Doooobre :D śmieję się za każdym razem jak Wasted jest te dziecko na szybie . . . NFS !

flaziu

2014-01-13, 16:36
"śmiechłem" ja pie**ole..

DanJ93

2014-01-13, 16:40
Dziki93 - nie NFS, a GTA 3

Izmael

2014-01-13, 16:41
Nauka od małego :) teraz zawsze będzie zapinał pasy

km...........21

2014-01-13, 16:51
Dobrze że ma mleczaki, bo pewnie wszystkie poleciały.

Lysack

2014-01-13, 16:54
Prędkość mi się nie zgadza.

Auto startuje z linii dywanu. Po uderzeniu linia dywanu jest na około 2/3 długości pojazdu. Przeciętna wielkość takiego samochodu (dane techniczne z google) wynosi 120cm, a zatem auto do przeszkody pokonało około 80cm.

Od momentu ruszenia, do uderzenia, o ile szybkość odtwarzania filmiku jest zachowana, mija 1,2 sekundy.
Nie ma hamowania, więc minimalna możliwa prędkość będzie wtedy, gdy przyjmiemy jej wartość jako stałą, a zatem prędkość wynosiła co najmniej 2,4km/h

W tym przypadku mamy jednak do czynienia z przyspieszeniem, a zatem mniejsza prędkość przy starcie musi być zrekompensowana przez większą w momencie uderzenia. Jako, że to silnik elektryczny, który daje wysoką moc już od samego początku, można przyjąć, że prędkość rośnie znacznie szybciej na starcie. W przypadku przyspieszenia liniowego prędkość końcowa wyniosłaby 4,8km/h, przy nieliniowym przyspieszeniu można założyć, że będzie to połowa różnicy między prędkością stałą, a przyspieszeniem liniowym.

Wniosek z tego taki, że prędkość wyniosła około 3,6km/h, a nie jak sugeruje autor 0,5km/h. Przy takiej prędkości dojazd do ściany zająłby 5,71 sekundy :)

In...........or

2014-01-13, 16:55
@up nie pie**ol, smaruj dżemorem

cwejter

2014-01-13, 16:59
śmiechłem całkiem zacnie

Ś...........sz

2014-01-13, 18:11
A ja srakłem.
Ciekawe czy się przyjmie :krejzi:

Darkstep

2014-01-13, 20:28
Święty Łukasz napisał/a:

A ja srakłem.
Ciekawe czy się przyjmie :krejzi:



Nie.

Aney

2014-01-13, 21:25
Lysack napisał/a:

Prędkość mi się nie zgadza.

Auto startuje z linii dywanu. Po uderzeniu linia dywanu jest na około 2/3 długości pojazdu. Przeciętna wielkość takiego samochodu (dane techniczne z google) wynosi 120cm, a zatem auto do przeszkody pokonało około 80cm.

Od momentu ruszenia, do uderzenia, o ile szybkość odtwarzania filmiku jest zachowana, mija 1,2 sekundy.
Nie ma hamowania, więc minimalna możliwa prędkość będzie wtedy, gdy przyjmiemy jej wartość jako stałą, a zatem prędkość wynosiła co najmniej 2,4km/h

W tym przypadku mamy jednak do czynienia z przyspieszeniem, a zatem mniejsza prędkość przy starcie musi być zrekompensowana przez większą w momencie uderzenia. Jako, że to silnik elektryczny, który daje wysoką moc już od samego początku, można przyjąć, że prędkość rośnie znacznie szybciej na starcie. W przypadku przyspieszenia liniowego prędkość końcowa wyniosłaby 4,8km/h, przy nieliniowym przyspieszeniu można założyć, że będzie to połowa różnicy między prędkością stałą, a przyspieszeniem liniowym.

Wniosek z tego taki, że prędkość wyniosła około 3,6km/h, a nie jak sugeruje autor 0,5km/h. Przy takiej prędkości dojazd do ściany zająłby 5,71 sekundy :)



Co Ty palisz, albo bierzesz na takie rozkminy... chcę to samo