18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Test na uczciwość

MichaU • 2013-09-26, 08:16
Chcąc zbadać uczciwość, w 16 polskich miastach rozrzucono portfele. W radomiu znikło 11 z 10.

 

ok...........w4

2013-09-26, 09:40
fake, w Radomiu już dawno nikt nie ma portfela

krzyhhh

2013-09-26, 09:53
@up teraz już mają

twisternh

2013-09-26, 11:24
ehh nie ma to jak przerzucić Amerykańską wersję w Polskie Realia nie ładnie nie ładnie

BongMan

2013-09-26, 12:42
Uczciwość popłaca tylko wobec swoich. Nigdy wobec obcych. Jak zgubiłem telefon to jakaś k***a znalazła, ale nie oddała. Dlatego ja też bym nie oddał.

boski1990

2013-09-26, 14:29
Temat napisał goście z kielc pewnie.... Żal dupe ściska....

le_Roi_des_fous

2013-09-26, 14:34
BongMan napisał/a:

Uczciwość popłaca tylko wobec swoich. Nigdy wobec obcych. Jak zgubiłem telefon to jakaś k***a znalazła, ale nie oddała. Dlatego ja też bym nie oddał.

Czyli sam się przyznajesz że jesteś złodziejską k***om.

BongMan

2013-09-26, 15:12
Nie jestem, bo jeszcze nie miałem takiej okazji. Kiedyś znalazłem w szkole zegarek z Casio, taki którymi się wszyscy jarali. Było ogłoszenie, że zginął i że jest nagroda. Oddałem, ch*jek nawet nie podziękował. Innym razem woziłem koleżance i jej facetowi meble, miał zapłacić za benzynę, za fatygę i za mandat, który przez niego dostałem, taki ch*j a nie hajs zobaczyłem. Te dwie sytuacje i jeszcze w ch*j podobnych mnie wyleczyły z uczciwości i z chęci jakiegokolwiek pomagania ludziom, oprócz kilku osób. Może tutaj, wśród cywilizowanych ludzi, nauczę się tego od nowa. Bo w Polsce uczciwość to zła cecha - nigdy dobrze na tym wyjdziesz i nawet nikt cię za to nie pochwali.
- Znalazłem portfel z 1000zł.
- I co zrobiłeś?
- Oddałem.
- Hahaha jaki frajer! Było zatrzymać.

Ronoaro

2013-09-26, 16:13
BongMan napisał/a:

Nie jestem, bo jeszcze nie miałem takiej okazji. Kiedyś znalazłem w szkole zegarek z Casio, taki którymi się wszyscy jarali. Było ogłoszenie, że zginął i że jest nagroda. Oddałem, ch*jek nawet nie podziękował. Innym razem woziłem koleżance i jej facetowi meble, miał zapłacić za benzynę, za fatygę i za mandat, który przez niego dostałem, taki ch*j a nie hajs zobaczyłem. Te dwie sytuacje i jeszcze w ch*j podobnych mnie wyleczyły z uczciwości i z chęci jakiegokolwiek pomagania ludziom, oprócz kilku osób. Może tutaj, wśród cywilizowanych ludzi, nauczę się tego od nowa. Bo w Polsce uczciwość to zła cecha - nigdy dobrze na tym wyjdziesz i nawet nikt cię za to nie pochwali.
- Znalazłem portfel z 1000zł.
- I co zrobiłeś?
- Oddałem.
- Hahaha jaki frajer! Było zatrzymać.



Nie dość, że złodziej to jeszcze życiowa pierdoła...

mo...........ne

2013-09-26, 18:23
oddalem w swoim zyciu gdzies z 5 telefonow znalezionych na ulicy, zawsze sie konczylo prezentem w postaci flaszki. glownie 0,7, nawet nie polowki.

pare tygodni temu spiacemu chlopakowi w nocnym autobusie wylecial nowy telefon sony, odrazu podnioslem zanim pijany motloch by zauwazyl i wsadzilem mu do kieszeni od kurtki, a potem stwierdzilem, ze w sumie to go obudze i poinformuje gdzie ma telefon. jeszcze nie widzialem takiej wdziecznosci w czyis oczach. sama reakcja takiego czlowieka mi sprawia przyjemnosc.

tak wiec oszczedze slow wobec innych uzytkownikow tego forum, bo Ronoaro zrobil to za mnie.

mcgach

2013-09-26, 18:31
A ja ostatnio dostałem telefon z wiadomością że znaleziono mój portfel (10 zł i dokumenty). Co lepsze było to po ponad tygodniu od zagubienia. W portfelu nie było mojego numeru telefonu tylko dowód, legitka, karty do bankomatu, więc Pani która znalazła zgubę bardzo się starała. Oczywiście policja nie pomogła dopiero wnuczka uczciwej Pani zadzwoniła na uczelnie (jestem studentem), a do mnie zadzwonili z uczelni przekazując nr. tel. wnuczki. Tym sposobem skontaktowałem się ze starszą Panią która znalazła mój portfel.

Więc nie pie**olcie głupot ze nie ma ludzi uczciwych ani że nie opłaca się być uczciwym. Bierzmy przykład ze starszych którym mtv i viva nie zj***ła bani.

Pozdro Sadole.

BongMan

2013-09-26, 18:35
Ronoaro, mosagne, jakbyście dostali od życia i od ludzi chociaż 1/10 tylu kopów w dupę co ja, to byście się powiesili albo sobie żyły popodcinali, bo do tego stopnia byście stracili wiarę w ludzi...

Ronoaro

2013-09-26, 18:48
BongMan napisał/a:

Ronoaro, mosagne, jakbyście dostali od życia i od ludzi chociaż 1/10 tylu kopów w dupę co ja, to byście się powiesili albo sobie żyły popodcinali, bo do tego stopnia byście stracili wiarę w ludzi...



A co mieszkałeś na Bałkanach podczas wojny domowej czy Hutu gonili cię z maczetą?

Strone

2013-09-26, 18:49
@Bongman
I twym lekarstwem na trudy życia został suchy humor? :D
Radom fajne miasto, sam w nim żyję i portfel zginął mi tylko raz, z kieszeni, wraz z telefonem, w autobusie w biały dzień. Ale to o niczym nie świadczy. W imię lokalnego patriotyzmu muszę bronić honoru mojej mieściny. A więc:
Jest spoko, dziewczyny ładne służba zdrowia dupna jak wszędzie ale pielęgniarki z reguły ładne i miłe.
A młodzież i starzy w nawet dużym procencie usportowiona. Zapraszam i polecam!