18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Test na uczciwość

MichaU • 2013-09-26, 08:16
Chcąc zbadać uczciwość, w 16 polskich miastach rozrzucono portfele. W radomiu znikło 11 z 10.

 

go...........ek

2013-09-26, 19:00
a w sosnowcu zniknął ten co przeprowadzał ten test

kemcia

2013-09-26, 19:01
@2up
Ten jedenasty to twój?

McSzczery

2013-09-26, 19:04
@BongMan
Oj jakiś Ty biedny, miałeś najgorzej z nas wszystkich przecież... Biedny Boguś, czegoś Tyś nie przeżył?
Skoro masz internet, to i żarcie na stole, a niektórzy tyle szczęścia nie mają.
Więc przestań pie**olić jakiego ciężkiego życia to Ty nie miałeś, pewnie w wieku 13 lat rzuciła Cię dziewczyna i do teraz płaczesz po nocach.

Nestoreish

2013-09-26, 19:06
Uczciwie stwierdzam że ch*jowe.

Al-Yazir_Ima_Fhatti

2013-09-26, 19:12
ja nie wiedziałem do końca o co z tym Radomem chodzi ale k***a już wiem.. sami złodzieje, k***y i kłamcy, zamówiłem sobie pewna rzecz na allegro, miałbyć idealny stan k***a, wszystko pięknie a tu jeb, wszystko nie tak jak przez telefon. Oszuści, k***y i złodzieje... RADOM pie**olONY !!!

Strone

2013-09-26, 19:15
Radom prezentuje się w Polsce jak Polska w Europie :D Jednak dzięki przestępczości, oszustwom i alkoholizmowi jesteśmy jakoś tak bardziej patriotyczni. Viva la Radom k***a

Matush5

2013-09-26, 19:30
Ale nie zawsze tez jest tak jak się wydaje. Ja już pisałem kiedyś o sytuacji jaka mnie spotkała. Kiedy zatrzymałem się przy zjeździe w lesie na papierosa, przede mną stało auto i obok kolejne. Z jednego auta dzieciak wyj***ł torbę "nerke" facet wrócił z lasu (pewnie na siku) i pojechali. Koleś, który stał obok niego poszedł po nerkę zabrał do auta po chwili wyj***ł ją s powrotem. Mowie dobra jeden ch*j, i tak jadę do miasta to zawiozę na policje. Tak tez zrobiłem. Pojechałem na policje opisałem zdarzenie zostawiłem swoje dane i numer telefonu. Po tygodniu przyszło mi pismo, że gościu mnie oskarża o kradzież 300 zł. Na szczęście dla mnie skontaktowałem się z nim i wyzwałem, że odzyskał dzięki mnie wszystko (były dokumenty, paszporty jego i dzieci, papiery auta itp.itd.) a on jeszcze mnie skarży żebym wziął te 300 zł to spoko... Tamten facet zabrał hajs i odjechał a ja głupi chciałem pomóc. Na szczęście gościu odwołał oskarżenie i wszystko rozeszło się po kościach. Od tamtego czasu nawet jak zobaczę ze komuś coś zginie to będę miał wyj***ne.

pwlk88

2013-09-26, 19:33
Pozdro ze śródmieścia Strone :D ! wpie**ol mozna dostać wszędzie. W warszawie na bielanach u nas na plantach. Dworzec odnowili, galerie postawili ! nosz k***a cywilizacja jak sie patrzy ! A portfele giną wszędzie chociaż to w Radomiu przed laty była najsłynniejsza szkoła "szycia" , takich to mielimy "krawców" zdolnych

Sz...........jk

2013-09-27, 11:57
Jeśli chodzi o portfel to sprawa nie jest taka prosta. Wiadomo, ludzie trzymają w nim dokumenty i pieniądze, jak te drugie znikną to znalazca może mieć problem. W przypadku znalezienia portfela, bez żadnych pieniędzy w środku lepiej wysłać dokumenty pocztą (dane nadawcy można sobie zmyślić i tak tego nikt nie weryfikuje).

A z pieniędzmi to jest różnie, z drobnymi kwotami typu 50, 100 czy 200zł raczej nikt nie będzie latał na policję, zresztą ktoś kto takie pieniądze zgubi raczej nie udowodni, że są jego.

Kivas

2013-09-27, 14:20
mówi się "zniknęło"...

army

2013-09-27, 20:29
ch*j, że z mistrzów - tekst jest dobry ;]