18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Test Fiata Uno

Polnischefuhrer • 2014-10-07, 20:54
ostatnio natknąłem się na nowy kanał na youtube, w którym testowane są samochody nie za grubą kasę ,a takie na które może sobie pozwolić każdy kierowca ;-)

RockyWood

2014-10-07, 21:03
wystarczy wrzucić TSi 0.9 i będzie miodzio ...przynajmniej przez pierwsze 40 tys.

a. zapomniałbym.

okulary. k***a. typowe. bez nich robiliby przecież wrażenie niedowartościowanych cipek :amused:

de...........nt

2014-10-07, 21:07
Fajna inicjatywa, zawsze podoba mi się, jak ktoś chce zrobić coś nowego, jak choćby testowanie starych i tanich aut.
Niektórzy pewnie będą mieli bękę, ale zawsze znajdzie się ktoś, dla kogo wydatek dwóch tysięcy na samochód, to sporo - i tym bardziej chcą je wydać dobrze.

Forma i treść mogłyby być trochę lepsze (no dobra, będę szczery, nie wyszło za dobrze, no... może nawet odrobinę ch*jowo), ale nie bądźmy zbyt wymagający, budżetu i doświadczenia w porównaniu do Top Gear jeszcze trochę brakuje. Niemniej jednak dobre chęci i pomysł na plus.
Ja tam trzymam kciuki.
W następnym odcinku - dawajcie Kadetta tera !

mati10001

2014-10-07, 21:23
Nie pokazali wycieraczki - nie ma piwa :D

gramwto2014

2014-10-07, 21:45
ten pojazd jest niebezpieczny, przy spotkaniu uno z leonem, w leonie musiałem wymienić jeden reflektor przedni i zderzak przedni... w uno silnik niemal znalazł się w kabinie.... Uno nie jest złym pojazdem, po prostu radzę uważać :)

karoldeicide

2014-10-07, 21:52
ciekawy pomysł ale ch*jowe wykonanie.
a kaban w jakich sandałkach hula

quartz75

2014-10-07, 22:10
ch*j to z testem ma wspólnego. Prymitywny ale niezawodny dupowóz. Tyle, że gnije. A silenie się na speców od motoryzacji mnie pie**oli. k***a, jakim pajacem trzeba być żeby porównywać auto z 80 lat ch*j wie czego. Amortyzatory nie zachwycają? Takich pajaców już jest pełno w TV, teraz jeszcze na sadistic...

I nie k***a 25 lat temu, Uno było autem roku na początku lat 80 ubiegłego wieku...

deejay89

2014-10-07, 22:48
co za pedały następne, masakra.. jak bym k***a nie wiedział czym jest uno albo inne gówienko, które jest na rynku od x lat

Jason-X

2014-10-08, 01:23
jak ja piłowałem golfa toście w p*zdzie byli :)

wormgoro

2014-10-08, 08:49
Ta wersja miała silnik z seicento na łańcuchu.
Ale gnicie podwozia - masakra, no i zjada olej jak benzynę.

quartz75

2014-10-08, 20:43
Nie z Seicento a z Cinquecento. Ogólnie to bardzo stary silnik 903 na gaźniku przerobiony na polskie warunki do 899. Oczywiście dołożone SPI i cała elektronika z tym związana. Oleju nie żre wcale jak jest w dobrym stanie. A jak się piłuje takiego zdechlaka to może i tak.

Ile ja się tego "narobiłem", tego nie wie nikt ;)

Sinecod

2014-10-08, 20:44
Ratuje ten temat takim krótkim żarcikiem...

Jedzie pięciu Niemców Audi Quattro. Przekraczają granicę włoską.
Celnik ogląda dokumenty, i orzeka:
- Jeden z was nie może przekroczyć granicy.
- Dlaczego? - pytają Niemcy.
- Bo to jest Audi Quattro.
- Ale samochód zarejestrowany jest na 5 osób! - ripostują Niemcy.
- Nic z tego! Nazwa mówi quattro, więc tylko 4.
Wkurzony kierowca Audi mówi:
- Słuchaj kretynie, chcę mówić z twoim przełożonym. Może on nie jest tak głupi jak ty.
- Oczywiście, ale będziesz musiał poczekać aż skończy kłócić się z dwoma pasażerami Fiata Uno.

Su...........an

2014-10-08, 20:45
ch*jowy test, czekałem cały czas aż zrobią jakiś rajd po lesie albo chociaż spalą sprzęgło. ch*jowe. A grubas ma pedalski głos.