18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Test Fiata Uno

Polnischefuhrer • 2014-10-07, 20:54
ostatnio natknąłem się na nowy kanał na youtube, w którym testowane są samochody nie za grubą kasę ,a takie na które może sobie pozwolić każdy kierowca ;-)

addekk1

2014-10-08, 20:55
Taa brak radia, brak elektrycznego zamka w aucie za 900zł. Może jeszcze im instalacji LPG i alufelg brakuje? Co za debile o.O

maniekslupsk

2014-10-08, 20:58
czekam na golfa II. Nie wiem dlaczego ale jak ostatnio wsiadłem do golfa kolegi i właczyliśmy nawigacje ta pokazała nam drogę na złom...

Sz...........an

2014-10-08, 20:59
addekk1 napisał/a:

Taa brak radia, brak elektrycznego zamka w aucie za 900zł. Może jeszcze im instalacji LPG i alufelg brakuje? Co za debile o.O



Oni nie narzekają na to, tylko mówią czego brak bo dzisiaj klima, abs, elektryczne szyby, lusterka i centralny to norma w autach.

Swoją drogą to jest wielki plus, że nie ma tych wszystkich bajerów bo nie ma się co zepsuć.

Firlex

2014-10-08, 21:08
Macie tutaj zajebisty test uniacza po spotkaniu prawie czołowym (odbił ku*as na prawo) z Peugeotem Partnerem
:idzwch*j:


Demooshful

2014-10-08, 21:11
Niech ten gruby wejdzie do bagażnika ;d

Blurey

2014-10-08, 21:12
Fiaty Uno to bardzo dobre małe samochody, tym bardziej z niezawodnym silnikiem 1.0 fire. Nie wspominam nawet o wersjach turbo. Bezpieczeństwo w uno jest mniej więcej na poziomie przynależności do klasy. Te niebieskie uno ze zdjęcia wygląda bardzo dobrze, jak na czołówkę. Auto ma się pogiąć jak najbardziej, by przyjąć jak najwięcej energii, byle nie zgniotło kierowcy.

Kardio_Error

2014-10-08, 21:22
moim pierwszym autem było tico, byłem mega zadowolony do pierwszej stłuczki... przyj***łem przy 30km w tył peugeota 206, on miał wgniecenie na zderzaku a ja do wymiany tyle rzeczy ze nie opłacało się tego robić... fajne są takie małe samochody jak uno,tico czy seicento ale jak dojdzie do wypadku to kaplica

Wechol

2014-10-08, 21:31
k***a w Chorzowie mamy mały top gear... grubas w "berciku" już nie gra i myśli że z jutuba hajs wyciśnie... ech.

janlew

2014-10-08, 22:25
W ch*j lepszy wybór niż passat 2.0 diesel z 2005 za 20 razy tyle.

Kolehore

2014-10-08, 23:00
A mnie to wk***ia, kolejne zjeby robia kanał na jutubie. Wchodze dziś na sadistica i połowa głownej to te ch*jowe filmy. I na dodatek wiekszość sie podnieca tym ch*jostwem. Świat sie kończy.

mi...........dz

2014-10-08, 23:27
Nie będę oglądał i nabijał kasy pedałom :) Jak się ubiorą normalnie i przestaną zachowywać jak słegi i mnie przeproszą to obejrzę :D

RockyWood

2014-10-09, 02:04
Kardio_Error napisał/a:

(...) fajne są takie małe samochody jak uno,tico czy seicento ale jak dojdzie do wypadku to kaplica



to sobie wyobraź że idziesz dzisiaj do salonu i kupujesz mondeo za 100 k - po paru dniach przypadkowo ty lub ktoś kasuje ci przód auta. Jak masz AC to spoko loko - zabulisz pół ceny bo ubezpieczyciel i tak policzy zwrot po najtańszej linii oporu a jak bez AC to szykuj 20 k na naprawy. :)

Tander

2014-10-26, 13:59
To to jest tam ch*j.

To żaden test nawet nie był, popie**alają autkiem znajomego, do następnych odcinków pewnie wezmą kolejno wozy swoich matek, babć, ciotek i dziadków :D :D

Gruby jeszcze coś próbuje trzymać ten shit, jakąś merytorykę wciska, ale ten pedał co dopiero od fryzjera wyszedł to pewnie jeździ tym nie po swoim mieście, żeby yolo koleżanki nie widziały ;p

Nie obrażajcie Top Gear, formuła programu nie mogłaby być tak sp***olona.

Zero montażu, intro żadnego prócz "ramówki"? jeżeli wgle można to tak nazwać. Zero wstępu, przedstawienia się, nic. Kurak stoi przy aucie, opiera się jak czajniczek-pedałek. Mesje nie mówi prawie nic a JJ powtarza te same fakty xD