18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Teraz ty na górze...

Ingles • 2011-01-22, 17:03
Uprawiał koleś seks kilka godzin z jedną laską i zaczął odczuwać zmęczenie, więc powiedział do dziewczyny:
- Teraz ty na górze.
Odpowiedziała:
- Zbyt wiele dziewczyn przede mną to ty raczej nie gwałciłeś, co?

Bu...........sz

2011-01-22, 21:13
Nie do końca rozumiem puentę, co ma zmęczenie po kilku godzinach seksu do ilości gwałtów? :wtf:
Może ci, co dali piwo wyjaśnią mi żart.

Pol

2011-01-22, 21:18
Oj tam, po prostu nie ma wprawy chłopak :roll:

Feragas

2011-01-22, 21:18
Pisał galo11 kawał kilka godzin i zaczął odczuwać zmartwienie, więc powiedział sobie:
- Teraz to już nikt mnie nie przebije
A Feragas odpowiada:
- Zbyt wiele postów to ty przede mną nie napisałeś, co?

JebakLeśny

2011-01-22, 21:25
trzeba być tępym żeby nie rozumieć tego kawału. A żarcik zacny. piwko

torros20

2011-01-22, 21:29
@up
zgadza się trzeba być tępym żeby nie zrozumieć tego kawału ale i tak jest ch*jowy :)

Bu...........sz

2011-01-22, 21:29
@up, i dlatego poprosiłem o wyjaśnienie, więc albo je napiszesz, albo sam jesteś k***a tępy.

base

2011-01-22, 21:30
@Buliusz
żeby każdy co dał piwo odpowiedział na twój post to by trochę zajeło nim autor by się zalogował na każde swoje konto

Ingles

2011-01-22, 21:34
Buliusz napisał/a:

@up, i dlatego poprosiłem o wyjaśnienie, więc albo je napiszesz, albo sam jesteś k***a tępy.


Wyjaśnienia dla no-lifeów bez żadnego doświadczenia:
Pozycja kiedy to kobieta jest na górze wymaga od kobiety większego zaangażowania i starań żeby usatysfakcjonować mężczyznę i siebie. Ciężko mi sobie wyobrazić kobietę która stara się zaspokoić i sprawić jak największej przyjemności swojemu gwałcicielowi.
//edit
ok, sorry Buliuszu

Bu...........sz

2011-01-22, 21:37
ja napisałem to z ciekawości, bez napiny, więc ty jesteś trollem, który żeby podnieść swoje ego musi kogoś zwyzywać w celu podkreślenia swojej racji. Trolla od normalnego użytkownika różni to, że normalny użytkownik wszystko co napisze na forum jest w stanie powiedzieć tym samym ludziom w rzeczywistości.

husarz_

2011-01-22, 21:44
Buliusz, ile ty masz lat czlowieku. bo piszesz chaotycznie jak dzieciak podniecony. nie moge rozkminic co do kogo piszesz, bo to nie ma zadnej logiki.

a co do rozumienia kawalow, jak nie czaisz to sie nie irytuj

Barak

2011-01-22, 21:50
Taki zj***ny koment na pierwszym miejscu... Wez sp***alaj Buliusz.

Za kawał oczywiscie PIWKO!

Rh...........ox

2011-01-22, 21:56
Buliusz napisał/a:

Trolla od normalnego użytkownika różni to, że normalny użytkownik wszystko co napisze na forum jest w stanie powiedzieć tym samym ludziom w rzeczywistości.



Racja, jesteś tępy jak podeszwa.

Ravager

2011-01-22, 22:22
Okej, bo tłumaczenie galo11 trafia w sedno, ale mam wrażenie, że do tępych gimbusów i tak nie dotrze. Napiszę więc tak, żjakby to wcale nie był kawał:

Gwałci mężczyzna kobietę. Gwałt odbywa się już od kilku godzin, podczas których gwałcona kobieta znajdowała się na dole, a gwałcący mężczyzna u góry. Jest typowa pozycja sprzyjająca gwałtom. W innej kobieta mogłaby się wyrwać - w tej natomiast jest ona przygnieciona do ziemi przez gwałciciela.
Mężczyzna się zmęczył - czasem się zdarza podczas seksu: serce wali Ci jak oszalałe, nie masz siły już na jakiekolwiek ruchy, bolą Cię uda, lędźwia, brzuch, pośladki (nie odbyt), czasem ręce <-- kto już zamoczył, ten wie... Mimo zmęczenia, czlowiek ten wciąż odczuwał bardzo silną potrzebę r*chania, więc zaproponował, że teraz gwałcona kobieta znajdzie się na górze, a on sobie odpocznie na dole.
- Zbyt wiele dziewczyn przede mną to ty raczej nie gwałciłeś, co? - zapytała zatem niewiasta, zaskoczona taką propozycją, ponieważ w gwałtach się tak nie robi.


Jasne?

mayro777

2011-01-22, 22:32
No dobra k***a ale ten dowcip zaczyna się "Uprawiał koleś seks...", a później klientka wypala, że za dużo kobiet to on nie gwałcił. Dla mnie uprawianie seksu nie oznacza jeszcze gwałtu.