18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Teraz ty na górze...

Ingles • 2011-01-22, 17:03
Uprawiał koleś seks kilka godzin z jedną laską i zaczął odczuwać zmęczenie, więc powiedział do dziewczyny:
- Teraz ty na górze.
Odpowiedziała:
- Zbyt wiele dziewczyn przede mną to ty raczej nie gwałciłeś, co?

ra...........90

2011-01-22, 23:08
suchar. do piachu

andre_1

2011-01-22, 23:12
mayro777 napisał/a:

No dobra k***a ale ten dowcip zaczyna się "Uprawiał koleś seks...", a później klientka wypala, że za dużo kobiet to on nie gwałcił. Dla mnie uprawianie seksu nie oznacza jeszcze gwałtu.




a co chcesz puentę w pierwszym zdaniu, słowie ??
może w temacie miał napisać.... :homer:

szkaru

2011-01-22, 23:14
mayro777 napisał/a:

No dobra k***a ale ten dowcip zaczyna się "Uprawiał koleś seks...", a później klientka wypala, że za dużo kobiet to on nie gwałcił. Dla mnie uprawianie seksu nie oznacza jeszcze gwałtu.



Ja bym zaczął kawał od: "jebie typ typiare...." , od razu lepiej brzmi

mooop12

2011-01-23, 00:08
Oj oj oj, suchar jakich mało...

husarz_

2011-01-23, 00:29
kurde pojawil sie dobry kawal, a kazdy z was musi sie przyjebac i wtracic swoje trzy grosze.

po pierwsze seks to nie gwalt ale gwalt moze byc seksem (jak gimbusy nie czaja to wyjasnie jasniej prostokat to nie kwadrat, ale kwadrat to prostokat)

po drugie, obiektywnie to oceniajac to naprawde dobry kawal. chyba ze wam mistrzowie usmiechu podobaja sie ch*jowe wstawki z czasow gdy chodziliscie do podstawowki i mieliscie bana na komputer. albo przeklejone z jakies suchej strony czy k***a przepisane z angory - jezeli to wasz target humorowy to wypie**alac stad, a jak chcecie zostac to morda w kubel

GęsiorSB

2011-01-23, 10:59
Feragas napisał/a:

Pisał galo11 kawał kilka godzin i zaczął odczuwać zmartwienie, więc powiedział sobie:
- Teraz to już nikt mnie nie przebije
A Feragas odpowiada:
- Zbyt wiele postów to ty przede mną nie napisałeś, co?


weź stary odstaw grzyby bo ci szkodzą.

skup butelek

2011-01-23, 11:04
Jaracie sia tak tym kawałem a jak by ktorys powiedział go przy znajomych to napewno narobiłby sobie lipy marnym zakonczeniem i tłumaczeniem o co w nim chodzi. A po drugie i tak jest głupi i prymitywny. O!

quickxxx

2011-01-23, 12:41
Haha... no Boże xD weźcie tutaj kawały opowiadajcie o Jasiu i Małgosi bo to to nie warto. To redtube szkodzi naszej młodzieży... rozumiem nie każdego śmieszą "gupie" kawały, ale takich nie da się nie rozumieć. Na sadola powinno się kopię metryki urodzenia podawać... dla takich ludzi są inne serwisy w necie. A no i skup butelek dowcip właśnie jest świetny do towarzystwa ;) . Pozdro i piwko dla autora ;)

husarz_

2011-01-23, 13:23
skup butelek napisał/a:

Jaracie sia tak tym kawałem a jak by ktorys powiedział go przy znajomych to napewno narobiłby sobie lipy marnym zakonczeniem i tłumaczeniem o co w nim chodzi. A po drugie i tak jest głupi i prymitywny. O!



to, ze ty masz kumpli pokroju macka z klanu to nie znaczy, ze kazdy obraca sie w gronie idiotow

Krzysztof_Jarzyna

2011-01-23, 16:37
Uprawiał koleś seks kilka godzin z jedną laską i zaczął odczuwać chęć na drugą.

cr2032

2011-01-25, 21:37
beznadzieja
nie wiem, sadistic schodzi na psy jeśli to Was śmieszy.

Rh...........ox

2011-01-26, 07:44
cr2032 napisał/a:

beznadzieja
nie wiem, sadistic schodzi na psy jeśli to Was śmieszy.



Kocham kiedy najaktywniejsi userzy wypowiadają się w ten sposób :roll: Rzygać i płakać się chce.

GęsiorSB

2011-01-26, 22:22
Rhox napisał/a:



Kocham kiedy najaktywniejsi userzy wypowiadają się w ten sposób :roll: Rzygać i płakać się chce.


faktycznie, trochę fail, ale ma niestety rację, przynajmniej wtedy, kiedy poznałem tę stronę i parę miesięcy później gdy się tu zarejestrowałem było tu zupełnie inaczej niż dziś, a to tylko niecałe półtora roku. szkoda że nie dane mi było znać tej strony od samego początku, gdy tylko powstała.

skus

2011-02-04, 22:30
Głupszego kawału, który zdobył tyle samo piw nie widziałem.