18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ser

2010-11-19, 11:36
Ale trzeba być młotem by nie wiedzieć jaka jest jednostka prętkości... albo nie wiedzieć kto wymyślił żarówkę...

Shadow

2010-11-19, 11:48
@Ser pisze się "prędkość" mam nadzieję, że to była jakaś ironia :D


Czekam na pytania z informatyki, to na pewno będzie ciekawe :D Choć kolejne odcinki udowadniają ignorancję ludzi, a nie, że "matura to bzdura". Egzamin jest potrzebny, ale nie w takiej formie jak jest obecnie, gdzie połowę zadań z matematyki z zeszłego roku rozwiązywałem w pamięci.

1986kuba

2010-11-19, 11:57
4:14 - twój stary nie był zabezpieczony, niestety :-(

Xesis

2010-11-19, 13:11
Ilekroć to oglądam, to na usta mi się ciśnie tylko: "O ja pie**ole"
nie posiadam nie wiadomo jakiej wiedzy..
ale to!?

mati_and1

2010-11-19, 13:42
Aż tak ciężko wam dostrzec że to wszystko jest ustawione? Rozumiem, że są ludzie którzy nie znają podstawowych faktów itd. ale zauważcie że pokazywane są osoby które robią tak banalne błędy że nie wierzę że to nie jest ustawione.

lordmonkey

2010-11-19, 13:51
@mati_and1
teżsię nad tym zastanawiałem oglądając poprzednie odcinki i mam nadzieję, że ci ludzie są podstawieni. Powoli zbliżamy sie do amerykanów ?

Ser

2010-11-19, 13:56
Oni nie są podstawieni, napewno nie wszyscy bo znam jedną osobę z odcinka pierwszego.

mtl

2010-11-19, 14:48
Też wątpie żeby tylko ich przepytywali. Przecież ten program ma za zadanie "udowodnić" niewiedzę, jakby pokazywali tylko takich co by wszystko wiedzieli to mijało by się to z celem więc nie bierzcie polaków za tępoli bo mam nadzieje że Wy wiedzieliście odpowiedzi na pytania ^^ Z tego co pamiętam pokazali tylko na pytaniach z historii kolesia co bezbłędnie powiedział na wszystkie. Program należy interpretować pod względem czysto humorystycznym a nie naukowym.

Ten program miałby rację bytu jakby nie nazywał się "maturatobzdura", jak dla mnie jest to tylko chwyt reklamowy bo ostatnio głośno było o maturze :) i chłopaki trafili w sedno, mają popularny program i to się liczy. Wątpie żeby przebili się z inną nazwą konkurując z żarcikami na youtubie.

Wyimaginowany Esteta

2010-11-19, 14:59
Odcinek "Palcem po mapie" nie przebity, ale głupota (nie wiem, może takie odpowiedzi uwarunkowane są stresem, czy innymi bliżej nieznanymi mi czynnikami, no ale...) niektórych ludzi spotkanych na mieście przez prowadzącego, ciągle mnie szokuje.

Centurion

2010-11-19, 15:17
Ludzie nie są podstawieni, ale też nie wszyscy którzy są przepytywani trafiają potem do odcinka, nie muszę chyba tłumaczyć dlaczego. Z tego co Adam (jeden z twórców) pisał, odpowiedzi poprawnych i niepoprawnych jest podobno pół na pół.

Apropo odpowiedzi - pamiętajcie też że niektórych przed kamerą łapie stres, dużo łatwiej się odpowiada przez komputerem ;)

Spikeroog

2010-11-19, 15:34
To, że matura to bzdura, to jedno, ale ci ludzie to po prostu debile.


Centurionie - prawdę prawisz.

Corro

2010-11-19, 16:22
Co za głupie c**y.
"Prądotwóca" no ja pie**ole.

Morszczuk

2010-11-19, 17:09
No k***a bardzo mi potrzebna jest w życiu informacja jak Newton wpadł na to, że jest coś takiego jak grawitacja albo na to coś co ma 10 (ch*j wie bo mnie to nie interesuje)

jestdobrze

2010-11-19, 17:10
strasznie to populistyczne i kłamliwe, cały portal nazywa się matura to bzdura, przepytują mało rozgarniętych i się naśmiewają, że matura to bzdura, a ludzie przepytywani często nie mają matury... jak dla mnie to strasznie to gówniane i widać, że ludzie w stresie i robienie z nich debili na takim poziomie, żeby się wypromować, to dla mnie żenada, tak jak wstawianie wypowiedzi gościa m.in co mówi głupoty i na koniec przyznaje, że matury nie ma, no ale medialne hasło "matura to bzdura" bo wszystkie debile bez szkoły od razu pójdą za tym jak w dym