18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

kouzer92

2013-11-13, 23:31
Pierwsza cześć wydawała mi się dobrym pomysłem ale nie wierze że tylko Motorola się na to zgodziła. Myślę że to było od początku zagranie ze strony Motoroli.
Tak tak Obrazek Mecierewicza poproszę.

prezes16uk

2013-11-14, 01:48
Następny chwyt marketingowy aby zdobyć kasę "dotacje" sracje, Smoleńsk k***a

is...........ay

2013-11-15, 21:31
Cotto k***a mabyć? Będziemy sobie składać telefony z klocków Lego? :shock:

maniekslupsk

2013-11-15, 21:31
Trochę odbiegnę od tematu ale właśnie się dowiedziałem, że moja koleżanka za czasów Liceum zaszła w ciąże z ciapakiem i poroniła. Za to, że poroniła tak jej mordę stukł, że wylądowała na chirurgii. Za h*j nie jest mi jej szkoda. Zachciało się k***a "egzotycznego" ku*asa.

baztien90

2013-11-15, 21:37


kouzer92 napisał/a:

Pierwsza cześć wydawała mi się dobrym pomysłem ale nie wierze że tylko Motorola się na to zgodziła. Myślę że to było od początku zagranie ze strony Motoroli.
Tak tak Obrazek Mecierewicza poproszę.

20 wiosen i juz spiskuje. PiS Cie wzywa

Arathnmor

2013-11-15, 21:42
@bamdi
Żaden PiS tylko obecnie marketing w ten sposób działa. A Kaczka jeszcze na to nie wpadł że można PiJar sobie polepszyć niby obcą kampanią.

muraaas

2013-11-15, 21:53
Zakłamanie współczesnego przemysłu mnie zadziwia. Firma która dorobiła się na przemyśle zbrojeniowym, elektronice do broni i systemach łączności dla służb, żebrze o pieniądze na wprowadzenie nowej koncepcji telefonu dla gadżeciarzy który wiadomo że i tak się dobrze sprzeda... A myślałem że tylko apple opiera marketing na debilach.

GrenAcid

2013-11-15, 22:09
Jesli google macza w tym palce to napewno te telefony beda jak apple.....urzadzeniami do zbierania informacji o wlascicielu i jego otoczeniu.

Wystarczy ze teraz trzeba miec google+ zeby komentowac na tubie i musisz sie wlasnym nazwiskiem podpisac....coraz blizej konca anonimowosci.

krawacik3

2013-11-15, 22:41
To nie ma racji bytu. Nie można podpiąć procesora, RAM ośmioma "kablami".

c1chy

2013-11-16, 00:06
Cytat:


Wystarczy ze teraz trzeba miec google+ zeby komentowac na tubie i musisz sie wlasnym nazwiskiem podpisac....coraz blizej konca anonimowosci



1. G+ możesz założyć z samym imieniem i pierwszą literą nazwiska
2. G+ możesz powiązać ze stroną z google Pages i na youtube mieć nazwę strony jako nazwę użytkownika
3. Mając maila na gmail.com nie wysłałeś nigdy maila z podpisem ?

a jeżeli chodzi o phoneblocks to jak dla mnie nadal ciekawy pomysł, po co inwestować w nowy telefon skoro będzie można wymieniać go stopniowo tak jak części w komputerze.

Cytat:


To nie ma racji bytu. Nie można podpiąć procesora, RAM ośmioma "kablami".



Ogólnie to ten blok może być gniazdem procesora razem z procesorem 8 wyjść z bloku to nie 8 "nóżek" procesora a wspomniane "8 kabelków" na sterowanie wejściem i wyjściem procesora spokojnie wystarczy. to samo z pamięcią sam kontroler pamięci może być wbudowany w blok a w blok a płyta główna będzie po prostu wysyłać i odbierać dane z kontrolera, bez znajomości szczegółów technicznych ciężko coś powiedzieć, jednak gdyby nie działało to by w to nie brnęli

dyzio84

2013-11-16, 08:39
"Zachciało się k***a "egzotycznego" ku*asa." ja cię proszę oni mają tak egzotyczne ku*asy jak cygan nogę nie tak wielki jak brudny :P

Pącki

2013-11-16, 16:32
I oczywiście wszędzie to sk***iałe google się musi wpie**olić...