18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Teksty rudego

kszysztoff • 2012-11-19, 20:09
Pewnie większość z was zna lidera Megadeth, Dave Mustaine'a.Oprócz tego, że facet jest genialnym muzykiem, to jego teksty są po prostu genialne.Sadystyczne, chamskie, cyniczne.Oto kilka z wielu jego genialnych wstawek:

-------------------------

Mustaine do dziewczyny na widowni pokazującej cycki:

"Nie przejmuj się jak podlejesz wodą, to urosną"

-------------------------

(Podczas 1987 Albany, NY show, Mustaine rozmawiał o trasie koncertowej, kiedy zobaczył, że jakiś gość zastraszał słownie faceta z ochrony)

"Hey. Ty. Dupku. Chodź tu. Dlaczego nie pokażesz nam swojego dużego fiuta, jeśli myślisz, że możesz opie**alać mojego kolesia z ochrony. Osobiście skopię Ci dupsko. Wepchnę Ci moją gitarę tak głęboko w dupę, że będę ją stroił w twojej gębie. No chodź dupku, chcesz umrzeć? Nie zadzieraj z ludźmi z tego show, albo zginiesz."

-------------------------


(Woodstock '99 przed graniem Crush 'Em)
"Yeah. Niezły strzał. Rzucasz tak dobrze, jak Twoja matka ssie."

Q: Powiedz mi co sądzisz o Glam Rocku?
DM: "...Zawsze myślałem, że GLAM to rozwinięcie skrótu Gay L.A. Music"

-------------------------

"Nasza ostatnia płyta [Countdown to Extinction] była chyba tak idealna, jak można sobie wyobrazić. Jednak kiedy zorientowałem się, że myję każdy włosek na jajach z osobna, zdałem sobie sprawę, że robię się chyba trochę za bardzo czepialski."

-------------------------

(odpowiedź na pytanie o hotele na trasie) "Kiedyś, pamiętam, leżałem na łóżku obok śpiącej żony. Odwróciłem się, wyciągnąłem fiuta i zacząłem lać na podłogę. Żona się obudziła i myślała, że jaram crack, bo odgłosy są bardzo podobne. No i nawrzeszczała na mnie, że jestem ćpunem, a tylko lałem na podłogę."

-------------------------

(o ćpaniu)
"To jest jak bzykanie się z gorylem. Nie skończysz, dopóki goryl nie skończy"

-------------------------

"Bez względu na to jak piękna jest dziewczyna, wciąż sra" to jeden z lepszych.

-------------------------

No i najlepszy jego tekst, który zmiata wszystkie inne

Wypowiedź Dave'a z lat 80. o Kerrym Kingu:

"...nosi te kosmiczne śmieci na rękach i inne gówno.Ten j***ny jeżozwierz podszedł do mnie kiedyś i zadrapał mi ramię.Kopnąłem go prosto w dupę!"

I jeszcze youtubow'y klasyk czyli dave lazer speach!

Angielski wymagany.



Nie gadać, że wkleiłem żywcem z jołmonstera czy innego gówna, sam szukałem po forach i stronkach tych tekstów.

Swirussss

2012-11-19, 20:11
zielona góra 2009:
wiecie co z nim zrobić

pisage

2012-11-19, 20:34
@AbesM
nie mieszaj gówna z perfumerią :)

MorbidGod

2012-11-19, 21:52
Znowu jakiś brudas. Zetnijta włosy baby.

gandzik

2012-11-20, 01:16
tak o nim mówisz bo jest rudy?

Nieto

2012-11-20, 01:23
za młodego się takie teksty o podlewniu cycków rzucało do dziewczyn
brow

Garbatyx

2012-11-20, 01:31
no "fh*j" genialne są te jego teksty...

Szoqn

2012-11-20, 01:34
@morbidgod Myślisz, że kogoś sprowokujesz? Ludzie słuchający metalu żyją w takiej niszy, że mają wyj***ne na tak żałosne drwiny. Przeżyj k***a podstawówkę,[gimnazjum] i liceum w dużym osiedlowym mieście słuchając metalu i będąc metalem. Stajesz się k***a nieśmiertelny, wyrabiasz sobie sarkazm na poziomie o jakim nie śniłeś. Samemu nie nosiłem długich [aż tak :D ] włosów i glanów, ale i tak byłem zaliczany do grona "brudasów". Całe życie stykam się z takimi ludźmi i nie zauważyłem, by któryś z nich nie dbał o higienę. Ubranie to inna sprawa, niektórzy są w ch*j biedni, jak coś im się przeciera, czy rysuje, to mają to w dupie. To ludzie sentymentalni: "W tej koszulce byłem na pierwszym koncercie Iron Maiden w Polsce" i za ch*ja jej nie wyrzucą, choćby im brzuch spod niej wystawał :D Najważniejszą cechą ludzi słuchających metalu [tak naprawdę, nie dla szpanu] jest to, że są bracią. My nie kłócimy się nie jedziemy po sobie. Fan Megadeathu równie dobrze jest fanem Slayera, jak pójdziesz w koszulce Anthraxu na koncert Metallici to Ci nikt nie wpie**oli. Jadąc na trasę poznasz super ludzi i zaznasz gościny, każdy jest dla Ciebie otwarty. Zdarzają się wyjątki. Co do tekstów z tematu - są głupie :d

lakiluk1

2012-11-20, 01:38
Ostatnio byłem w szpitalu - złamana ręka - był tam taki rudy małolat który się ciągle na mnie wk***iająco gapił. Pomyślałem sobie tak: "ja przez złamaną ręke mam przej***ne przez chwile a on niestety całe życie"

Gary Muwaut

2012-11-20, 01:43
ruda k***a... nigdy tego frajera nie lubiłem, a teksty ch*jowe jak jego muzyka

Airbourne

2012-11-20, 01:47
Mustaine to jest pie**olnięty.

Stworzył zajebistą kapelę a dalej płacze i lamentuje za Metallicą. Do tego się wozi się swoim katolicyzmem.

@up

Metale to subkultura jak każda inna i debili też nie brakuje. Tak na serio najbardziej normalni ludzie z tego kręgu, to Ci którzy słuchają metalu i wożą się na koncerty ale z tru mają nie wiele wspólnego. Ale to tylko moje subiektywne zdanie na bazie własnych doświadczeń.

Pizkes

2012-11-20, 01:48
Te teksty są naprawdę wyjątkowo słabe... i nie, nie piszę tak dlatego, że nie lubię metalu, bo ja KOCHAM metal, ale trzeba być obiektywnym... te teksty, to dno.

PushTheTempo91

2012-11-20, 01:57
Żałosny temat jak sk***ysyn.
Szoqn fajnie, że przyznałeś się do tego jak j***li cie w szkole HAHHA szydze z takich pionków, którzy byli pie**olonym popychadłem przez całe życie.

sacramento69

2012-11-20, 02:06
Gówniane teksty, racja. Słabiutko to dobrałeś, koleżko. A Rudy ma dużo więcej dobrych tekstów. Dziwnym zbiegiem okoliczności, akurat wszystkie te teksty były w jednym artykule na JoeMonster :O

@PushTheTempo91
Po takiej wypowiedzi można wnioskować (niebezpodstawnie), że to właśnie Ty jesteś jednym z pionków karmiącym się jakimś gównem dla mas ;) Nawiasem- '91 to rok urodzenia, tak?

dziarski

2012-11-20, 02:07
nie no wk***iłem się na tę jego żonę, drze japę bez zastanowienia że koleś jest ćpunem jak on tylko lał na podłogę, k***a no trochę szacunku, mogłaby chociaż wpierw sprawdzić co robi...