18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Teksty rudego

kszysztoff • 2012-11-19, 20:09
Pewnie większość z was zna lidera Megadeth, Dave Mustaine'a.Oprócz tego, że facet jest genialnym muzykiem, to jego teksty są po prostu genialne.Sadystyczne, chamskie, cyniczne.Oto kilka z wielu jego genialnych wstawek:

-------------------------

Mustaine do dziewczyny na widowni pokazującej cycki:

"Nie przejmuj się jak podlejesz wodą, to urosną"

-------------------------

(Podczas 1987 Albany, NY show, Mustaine rozmawiał o trasie koncertowej, kiedy zobaczył, że jakiś gość zastraszał słownie faceta z ochrony)

"Hey. Ty. Dupku. Chodź tu. Dlaczego nie pokażesz nam swojego dużego fiuta, jeśli myślisz, że możesz opie**alać mojego kolesia z ochrony. Osobiście skopię Ci dupsko. Wepchnę Ci moją gitarę tak głęboko w dupę, że będę ją stroił w twojej gębie. No chodź dupku, chcesz umrzeć? Nie zadzieraj z ludźmi z tego show, albo zginiesz."

-------------------------


(Woodstock '99 przed graniem Crush 'Em)
"Yeah. Niezły strzał. Rzucasz tak dobrze, jak Twoja matka ssie."

Q: Powiedz mi co sądzisz o Glam Rocku?
DM: "...Zawsze myślałem, że GLAM to rozwinięcie skrótu Gay L.A. Music"

-------------------------

"Nasza ostatnia płyta [Countdown to Extinction] była chyba tak idealna, jak można sobie wyobrazić. Jednak kiedy zorientowałem się, że myję każdy włosek na jajach z osobna, zdałem sobie sprawę, że robię się chyba trochę za bardzo czepialski."

-------------------------

(odpowiedź na pytanie o hotele na trasie) "Kiedyś, pamiętam, leżałem na łóżku obok śpiącej żony. Odwróciłem się, wyciągnąłem fiuta i zacząłem lać na podłogę. Żona się obudziła i myślała, że jaram crack, bo odgłosy są bardzo podobne. No i nawrzeszczała na mnie, że jestem ćpunem, a tylko lałem na podłogę."

-------------------------

(o ćpaniu)
"To jest jak bzykanie się z gorylem. Nie skończysz, dopóki goryl nie skończy"

-------------------------

"Bez względu na to jak piękna jest dziewczyna, wciąż sra" to jeden z lepszych.

-------------------------

No i najlepszy jego tekst, który zmiata wszystkie inne

Wypowiedź Dave'a z lat 80. o Kerrym Kingu:

"...nosi te kosmiczne śmieci na rękach i inne gówno.Ten j***ny jeżozwierz podszedł do mnie kiedyś i zadrapał mi ramię.Kopnąłem go prosto w dupę!"

I jeszcze youtubow'y klasyk czyli dave lazer speach!

Angielski wymagany.



Nie gadać, że wkleiłem żywcem z jołmonstera czy innego gówna, sam szukałem po forach i stronkach tych tekstów.

Cirion

2012-11-20, 19:51
@MUSTAINE

No przykro mi, ale Meta jest dużo bardziej popularniejsza od Megadeth... nie mówię, czy to dobrze czy źle, tak po prostu jest. I wyprzedzając wyświechtany argument o majntrimowości Mety: Ulricha ch*j obchodzi kto kupuje jego płyty, byle się pieniążki zgadzały :mrgreen:

kszysztoff

2012-11-20, 20:43
Cytat:

@MUSTAINE

No przykro mi, ale Meta jest dużo bardziej popularniejsza od Megadeth... nie mówię, czy to dobrze czy źle, tak po prostu jest. I wyprzedzając wyświechtany argument o majntrimowości Mety: Ulricha ch*j obchodzi kto kupuje jego płyty, byle się pieniążki zgadzały



Święta racja, ale to nie popularność wyznacza zajebistość :D

Madafaka69

2012-11-20, 21:11
Dużo bardziej popularniejsza...ja pie**olę, j***ny analfabeta. Naucz się stopniować bambaryło.

Megadeth jest spoko, Mustaine też, ale Kerry King jest mistrzem i to on miał rację mówiąc że Mustaine jest największą c*pką w branży. Co nie zmienia faktu, żeMegadeth Metallicę bije na głowę.

kszysztoff

2012-11-20, 23:01
Ale fakt faktem, Mustaine ładnie go pojechał z tym jeżozwierzem :-)

adagioo

2012-11-23, 17:31
szczerze to śmieszy mnie to, że większość ludzi udzielających się na forach i określających się mianem metali, myślą, że są przez to jacyś fajniejsi. Jakby to tylko k***a oni słuchali muzyki innego niż ta, którą puszczają na mtv czy innej vivie... Ludzie zacznijcie coś robić w życiu co rzeczywiście będzie powodem do dumy a nie pie**olicie głupoty i myślicie, że komuś zaimponuje wasz gust muzyczny

kszysztoff

2012-11-26, 15:45
Cytat:

szczerze to śmieszy mnie to, że większość ludzi udzielających się na forach i określających się mianem metali, myślą, że są przez to jacyś fajniejsi. Jakby to tylko k***a oni słuchali muzyki innego niż ta, którą puszczają na mtv czy innej vivie... Ludzie zacznijcie coś robić w życiu co rzeczywiście będzie powodem do dumy a nie pie**olicie głupoty i myślicie, że komuś zaimponuje wasz gust muzyczny



Powiedz mi, kolego szanowny, czy ktoś tu jedzie na inne gatunki?

Browaryt

2013-08-02, 13:48
taka spina ze temat do dupy a jednak +30 komentów jest. Piwko za dyskusje w komentach :>