18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Teksty na przełamanie pierwszych lodów

Centurion • 2009-04-26, 21:05
- pie**olniemy w ślinę?
- Zak***im dęsa?
- Podobasz mi się, nie sp***ol tego.
- Zajebista jesteś dupa z ryja.
- Cześć maleńka, nawet nie wiesz jakie masz szczęście. Dzisiaj znów wyrywam.
- Ładne buty... Połykasz?
- Zaj***łem się w tobie w ch*j, będziesz moją szmatą?
- Hej bejbi, wijesz się jak liana i tak se rozkminiam, że brak ci Tarzana
- Co tak stoisz jak widły w gnoju?! Zatańczymy?
- Jesteś brana pod uwage, nie sp***ol tego
- Cześć... Zgadnij jak masz na imię?
- Dokąd kopytkujesz piękna gazelo

szpajder

2013-05-09, 13:38
straatveger

Ale ty pociesznie zakompleksiony jesteś.

JackCola

2013-05-09, 13:58
Żydzi odsprzedali ci te kawały za grubą kasę???

ok...........w4

2013-05-09, 14:01
Wpadłaś mi w oko, nie sp***ol tego

herbalix

2013-05-09, 17:10
mam znajomka, który wali laskom takie teksty. raz jak gdzieś z nim posziśmy w miasto, to 3 razy ratowaliśmy go przed wpie**olem.

~tip.top

2013-06-13, 12:46
Faper Noster napisał/a:

"Fajny tornister, kochanie"


Wyobraź sobie, że jestem piłkarzem... :krejzi:

~Faper Noster

2013-07-14, 21:12
"Świnio, zatankowałem za stówę wachy, chodź się r*chać"

kr...........iu

2013-07-17, 10:00
YO

Trzy pewne teksty które zapewnią ci stukanie :psycho:

1: KIBEL

Stajesz na dyskotece/ w restauracji kolo drzwi damskiej toalety. Opierasz się o ścianę prezentując swoje walory mięsne i aparycje.
Kiedy wybranka wychodzi dajesz jej delikatnie znać że chcesz nawiązać kontakt słowami:

- Hej! Srałaś?

2. STOPY

Podchodzisz do spłoszonej łani i wychwalasz jej potencjalną umiejętność pływania tymi słowami:

- Hej. Wydaje mi się że musisz wspaniale i bardzo szybko pływać!

- Dlaczego? - odpowiada ofiara

- Ponieważ masz ogromne stopy.

3. CYCKI

To jest ten z tekstów na który odpowiedzią będzie niemy podziw

Podchodzisz, lub zwracasz uwagę już podczas prowadzonej rozmowy na paradoksy świata w którym żyjemy. Ona, zdumiona twoją głębia potwierdzi iż podziela ten osąd. Teren przygotowany.

- Wiesz. Nasuwa my się paradoks uniwersalny który bardzo łatwo obrazuje historia osoby pozbawionej nóg. Czy jako osoba bez nóg czy rąk nosiłabyś buty bądź rękawiczki?

- No nie, na czym? Po co?

- To w takim radzie po co ci stanik?



Szort bat amjuzung

Enjoy

Whiltierna

2013-08-01, 21:45
"Cześć, dziś rocznica Powstania. Będziesz moją sanitariuszką?"

~Faper Noster

2013-09-15, 10:39
j***ć cię nie j***łem, ale skądś cię znam

_Radzias

2014-01-06, 18:43
1 Zdejmij proszę majtki. Muszę koniecznie sprawdzić, czy jak na takie mrozy nie masz zbyt delikatnego futerka.


2 Podoba mi się twoja czapka z pomponem... Jest tak fajna, że możesz nawet w niej zostać, gdy będziemy uprawiali seks.

3 Ależ tu zimno! Ale ty rozgrzewasz mnie lepiej niż herbata po góralsku.

4 Zajrzyj w moje spodnie. Wielkość tego, co się tam kryje, zaskoczy cię niczym zima drogowców.

5 Jakie gumy założymy na dzisiejszą szaloną przejażdżkę? Letnie czy zimowe?

6 Uważaj! Na chodnikach jest taki lód, że zdecydowanie bezpieczniejsza będziesz robiąc mi loda w ciepłym mieszkaniu. Gwarantuję, że wtedy nie złamiesz sobie nogi.

7 Zapomnij o jakiejś tam gorącej herbacie! Jeśli tylko chcesz, możesz wziąć w usta coś, co rozgrzeje cię znacznie skuteczniej.

8 Kurczę, zgubiłem gdzieś szalik... Może zamiast niego oplotłabyś wokół mojej szyi swoje nogi?

9 Czy wiesz, ile centymetrów śniegu napadało w nocy? Nie? Nieważne... Ważniejsze jest to, na ile moich centymetrów możesz liczyć dziś w nocy.

10 Jesteś niczym płatek śniegu: piękna i niepowtarzalna. A za sprawą dotyku mej dłoni już po krótkiej chwili zrobisz się mokra.

11 Cześć, może ulepilibyśmy razem bałwana? To będzie naprawdę świetna zabawa. Zwłaszcza ten moment, gdy na koniec wetknę ci moją marchewkę.

12 Uklęknę między twoimi nogami i popracuję językiem tak, że zrobisz się śliska niczym lodowisko drużyny Podhale Nowy Targ.

13 Pewnie musi ci być cholernie zimno... No ale nic dziwnego – w końcu w mojej wyobraźni jesteś zupełnie naga.

14 Zimno? Spokojnie – możesz użyć mnie jak elektrycznej grzałki. Włóż sobie moją wtyczkę, a poczujesz ciepło wewnątrz i na zewnątrz ciała.

15 Błagam, uratuj moje dłonie przed odmrożeniem – pozwól je na chwilę ogrzać na twoich gorących piersiach.

16 Będę jak porządna zamieć śnieżna – zatrzymam cię w domu na cały weekend.

17 Chyba mam zapalenie płuc... Bo przy tobie mam takie dreszcze...

18 Wiesz, jaka jest prognoza pogody na dzisiejszy wieczór? Moja zamieć śnieżna wprost na twoją twarz.

19 Jesteś piękna niczym Królewna Śnieżka! Zapomnij jednak o tych krasnoludkach, bo mogę zaoferować ci coś znacznie większego.

20 Jeśli marzyłaś kiedykolwiek o wspinaczce wysokogórskiej, to dziś masz niepowtarzalną szansę wejścia na pewien imponujący szczyt. Mój szczyt

21 Jesteś tak gorąca, że to pewnie z twojego powodu topią się lodowce na Antarktydzie!

22 Jest tak zimno, że z twoich ust leci para. A więc może masz ochotę gorące bara-bara?

23 Mam nadzieję, że naprawdę dobrze razisz sobie na nartach. Bo seks ze mną będzie jak zjazd alpejską czarną trasą. I to z jednym kijkiem.

~Faper Noster

2014-01-06, 20:41
gołąbek napisał/a:

15 BongMan, uratuj moje dłonie przed odmrożeniem – pozwól je na chwilę ogrzać na twoich gorących piersiach.

:krejzi:

Ar...........an

2014-05-01, 12:18
-Hej mała bolało jak spadałaś z nieba?

-hi hi nieeee

-to dziwne zważywszy na twój krzywy ryj

karygwronkkinog

2014-05-01, 12:21
ardian!!!! do domu!!!!! ani chwili dłużej na dworze!!!! obiad!!!!
X