18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

tęczowy facebook

nememg • 2014-03-18, 16:33

Wk***ia mnie facebook. Żałuję, że większość moich znajomych nie używa
już najprostszych komunikatorów tylko tego ch*jowego fb,
który jest jedynym sposobem kontaktu z nimi.

Materiał własny.

wiesiors4

2014-03-18, 16:52
Teraz spróbuj to samo napisać o hetero, nie zrobią z tym nic ;) do tego prowadzi tolerancja pedalstwa. Ta lewacka równość wygląda tak, żeby więcej praw miały mniejszości, więc gdzie tu równość?

j***na homodyktatura...

Pleso93

2014-03-18, 16:53
Pedały to gówno, dziękuję, dobranoc.

trane1

2014-03-18, 16:58
mi usuneli post gdzie napisałem - eminem to ciota i kryptopedał za tresci nwałoujace do nienawisci wobec homoseksualizmu iksde

uszatok

2014-03-18, 17:04
@trane1
Na podstawie tego, że używasz wobec siebie czasowników rodzaju męskiego, a w profilu masz napisane, że jesteś kobietą, mogę śmiało stwierdzić, że jesteś trans-zjebem. Przyganiał kocioł garnkowi...

Ek...........em

2014-03-18, 17:24
up
Oj tam, zaraz trans-zjebem. Zwykła kobieta sadola. :D

sard

2014-03-18, 18:36
Cóż wychodzi na to, że nememg w swojej społeczności fejsowej masz samych pedałów.

Kontem.O.K.

2014-03-18, 18:52
Facebook nie jest jedynym sposobem kontaktu z innymi. Tylko ludzie tacy jak ty bez portalów społecznościowych nie potrafią się umówić nawet na piwo. Kiedyś nie było telefonu a człowiek dogadał się w każdej kwestii i się nie spóźniał, k***a co za czasy.

Ar...........an

2014-03-18, 19:23
Niech żyje wolność słowa

pi...........ta

2014-03-18, 19:26
Mi chyba z 20 razy usuwali komentarze moje, zawsze komentowałem nt. brudasów, gejów i tuska, aż w końcu się przypieprzyli o moje imię i nazwisko i musiałem podać dowód tożsamości, więc powiedziałem sobie że mogą mnie pocałować w dupcię, bo za Chiny nie podam żydom swoich danych i skończyłem z fejsbukiem.


Żartuję, założyłem nowe konto, bo to mój jedyny komunikator ze znajomymi.

Reginald911

2014-03-18, 19:29
Miałem ten sam problem na twarzoksiążce,dają ludziom bany na 12/24h za takie posty/komentarze,a na gejowskich (tfuu) forach na fb umawiają się na masowe j***nie i to wg polityki fb jest całkiem normalne..

Zarammoth

2014-03-18, 19:30
nememg napisał/a:

Wk***ia mnie facebook.


To nie używaj, nie ma przymusu.

Cytat:

Żałuję, że większość moich znajomych nie używa
już najprostszych komunikatorów tylko tego ch*jowego fb,
który jest jedynym sposobem kontaktu z nimi.


Jak widać na screenie nie używasz go wyłącznie do komunikowania się ze znajomymi, więc ch*jowy argument.
Poza tym to prywatna strona gościa z USA i może sobie robić regulamin jaki mu się podoba, równie dobrze może ci usunąć konto za brzydką gębę na zdjęciu. I nic tu płacze nie dadzą, ani Sadistic ci nie pomoże.
Załóż portal i ustalaj sobie prawa. Co jak co internet jest rozległy, każdy znajdzie miejsce dla siebie. To tak jakbyś wpieprzał się na stronę miłośników koni i dziwił się, że każdy tam jara się koniami i chciałbyś by gadali o kotach.

janekl125

2014-03-18, 19:30
korzeń, tylko pedały cenzurują przekleństwa do k***y nędzy :)

De...........tt

2014-03-18, 19:38
Ja usunąłem fejsbuka, z ludźmi kontaktuję się uwaga uwaga... przez telefon. Jak Twoi znajomi mają z tym problem, to zmień znajomych. + Naprawdę nie trzeba siedzieć godzinami na czatach, można spotkać się w pubie.

jbone

2014-03-18, 19:39
nie to nie jest grodzka.moze lekko podobna ale to nie ona wiec sp***alam stąd,piwo dopijam i scrolluje dalej.