18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

tęczowy facebook

nememg • 2014-03-18, 16:33

Wk***ia mnie facebook. Żałuję, że większość moich znajomych nie używa
już najprostszych komunikatorów tylko tego ch*jowego fb,
który jest jedynym sposobem kontaktu z nimi.

Materiał własny.

RomanS

2014-03-18, 19:42
Nie rozumiem fenomenu fb. Nie rozumiem jak można pragnąć dzielić się swoją prywatnością. Nie pojmuję, że w dobie telefonii komórkowej nie da się zadzwonić do dwóch-trzech bliskich kumpli/eli i w dwa kwadranse skrzyknąć bibę. Nie trafia do mnie, że szczegółowo obrazkowe info z tej biby powinien móc obejrzeć cały świat (wraz z tymi, których nie lubię).
Ale ze mnie stara dupa, a w dodatku - jak mawiała pewna stara urzędniczka - nie każdy musi rozumieć...

nynek345

2014-03-18, 19:47
A na ch*j wy na tym facebooku macie te konta. Bo znajomi mają? Jak wam tak źle, to nie korzystajcie z tego gówna. Nie ma innych sposobów kontaktu, tylko facebook?

bollocks

2014-03-18, 20:06
@pianista Brudasy, geje i tusk. Ślicznie to ująłeś :)

mare30ks

2014-03-18, 20:21
buahahaha
tylko sie nie posrajcie ze wam facebok cenzuruje teksty :) jak wczesniej PISalem to pywatna firma i to jej swiete prawo robic ze swoja aplikacja co zechce. nie podoba sie to skasujcie konto, internetowi bojownicy o czystosc :)

~żułw

2014-03-18, 21:17
ja mam telefon komurkowy i dzwonie do ziomka jak ma wbić na serwer i walimy solo albo expimy albo sie na bossa pójdzie
nieraz sie dupy powyrywa w głównej wiosce, ogólnie to nie narzekam.

mementomori

2014-03-18, 21:21
Up
Też bym nie narzekał

PandaKoszyk1

2014-03-18, 21:51
Wy jesteście głupimi śmierdzącymi i kradnącymi polakami. Siedzicie na sadisticu i oglądacie wypadki z rosji, a jak jest temat o gejach to od razu podnosi się gwar jak wśród małp w zoo, obsrane dupy, że zakaz pedałowania. Nic dziwnego, że jesteśmy na szarym końcu świata w każdej dziedzinie. Zaraz każdy internetowy obrońca ojczyzny zacznie się wypowiadać o bohaterskich polakach z wielkich wojen i bitew, ale żaden z was nie ma nawet odrobiny godności ludzi z tamtych czasów. Jak byście zobaczyli całujących się pedałów na ulicy to każdy jak posłuszna szara ciota powiedziałby coś pod nosem i poszedł dalej, ale na sadolu to już każdy opowie jak by takich dwóch pozamiatał sam i poszedłby dumny dalej w obronie swojej prostackiej kultury i bezpodstawnej homofobii.

Marxe

2014-03-18, 22:38
mały rebusik :amused:


ra...........el

2014-03-19, 00:25
jak ja lubię to pedalskie tłumaczenie się dlaczego ktos ma facebook'a

Gimcik

2014-03-19, 09:42
Tak, ale fanpejdż "j***ć Polskę" ciągle wisi mimo wielokrotnego zgłaszania i dają odpowiedź, że nie narusza regulaminu...

ChomikAdrian

2014-03-19, 12:33
To jest dopiero dyskryminacja - nie masz prawa się brzydzić gejami - zakazane.

hgh

2014-03-20, 19:27
O k***a, mi też podobnego posta usunęli i to po cichu. :(