18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Technologia

Kaprys • 2013-03-02, 19:15

obecnie mam to wszystko w grubości 9mm, 4,3 cala z licencją Walkman i PlayStation, w jakości HD. Normalka, ale kiedyś te sprzęty kosztowały... Polak wtedy kupował Unitrę, lub Radmor, lub Tonsil. I to były sprzęty, moce liczone w prawdziwych watach, miałem wzmak Unitra w formie walizy, 20 wat, ale żarówka 220V 100W na nim świeciła... Ile głośników '100W' spalił, to inną drogą. Podobno kosztował ciężkie pieniądze, był w posiadaniu zespołu 'Brutal'. Ja po znajomości go dostałem, i upie**oliłem na nim sporo głośników. Nawet estradowe dwusetki 30cm średnicy na nim charczały. Zwyczajnie, zajeździłem. Niestety mi się spalił. Doj***łem kilkanaście mocnych głośników szeregowo, i zgon. Wszystko ma swoje granice jednak. A muzę było słychać 3 wioski dalej :D Ehh czasy, teraz sąsiad w bloku bębni, jak komputerowe głośniki podgłośnię.

Stranuh

2013-03-02, 19:19
Zebrało ci się na wspominki :roll:

Kapral Poproszek

2013-03-02, 19:25
Ja mam jeszcze starego Zodiaka i odratowany gramofon bambino :P Niestety sprzęty dość mocno nadgryzł ząb czasu, ale mimo wszystko komunistyczna myśl technologiczna była rewelacyjna, teraz produkuje się śmieci, które po 2 latach przestają działać. Materiały, z których wykonane są obudowy już są sfatygowane, ale sprzęt działa - bambino od 50 lat a Zodiak przeszło 30. Kup coś teraz i wyrzuć bo przestało działać.

jabol666

2013-03-02, 19:43
gowno prawda nie mam w moim telefonie odtwarzacza plyt CD / kaset VHS

Witkovito

2013-03-02, 19:51
chciales pokazac fotke czy sie pochwalic ile glosnikow spaliles przez brak mozgu?

Bewup

2013-03-02, 20:16
Dalej mam stareńkie radio Unitra, gra świetnie

MrYeni

2013-03-02, 21:11
Raar, jesteś popie**olony czy z PO?

Trzy twoje ostatnie komentarze :

Cytat:

Temat: Technologia
Raar

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 5
PostForum: Poczekalnia Wysłany: 38 minut temu Temat: Technologia
Dla autora:
http://lmgtfy.com/?q=kwejk
Temat: Ludobójstwo
Raar

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 4
PostForum: Poczekalnia Wysłany: 39 minut temu Temat: Ludobójstwo
Dla autora:
http://lmgtfy.com/?q=kwejk

Tam znajdziesz większy aplauz
Temat: Wykres
Raar

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 72
PostForum: Czarne fotki Wysłany: 47 minut temu Temat: Wykres
Dla autora:
http://lmgtfy.com/?q=kwejk



Jak ty masz 18 lat to juz całkiem ten portal się stoczył. Tak więc sp***alaj ignorancie sam na tego kwejka, bo z twoim ilorazem inteligencji zmuszasz innych użytkowników tego forum do zniżenia się do tak marnego poziomu w celu zrozumienia przesłania zawartego w twojej wypowiedzi. wypie**alaj.

rusofil

2013-03-03, 00:59
Jakim prymitywem być trzeba, by nak***iać muzyką tak, by sąsiedzi słyszeli? :homer:

tr3mm0r

2013-03-03, 01:00
Unitra i Tonsil to teraz "wyzsza polka"!!!

marcin90twinturbo

2013-03-03, 01:00
Sam mam niecałe 19 lat dlatego tamtych czasów nie pamiętam, ale dalej posiadam kilka sprzętów z tamtego okresu, ba zaczynałem swoją przygodę z audio od wzmaka Unitry i Altusów 75 (wszystko dalej śmiga w innym pokoju jako radio :D ) Przy swoim obecnym sprzęcie mam odratowany adapter Bernard i dwu-szpulowca Unitry M 1417 S, nie mają oczywiście dużej wartości audiofilskiej lecz darzę je sentymentem bo sam ja naprawiłem i przywróciłem do stanu używalności a czasem lubię usłyszeć jak to kiedyś się słuchało muzyki i na czym : >
Poniżej fotka, taka sobie ale coś widać, pozdrawiam fanów audio ;- )




kózka

2013-03-03, 01:05
Kaprys napisał/a:

A muzę było słychać 3 wioski dalej :D Ehh czasy, teraz sąsiad w bloku bębni, jak komputerowe głośniki podgłośnię.



No i po co było uciekać ze wsi do miasta :-/

rusofil

2013-03-03, 01:13
marcin90twinturbo napisał/a:

Sam mam niecałe 19 lat dlatego tamtych czasów nie pamiętam, ale dalej posiadam kilka sprzętów z tamtego okresu, ba zaczynałem swoją przygodę z audio od wzmaka Unitry i Altusów 75 (wszystko dalej śmiga w innym pokoju jako radio :D ) Przy swoim obecnym sprzęcie mam odratowany adapter Bernard i dwu-szpulowca Unitry M 1417 S, nie mają oczywiście dużej wartości audiofilskiej lecz darzę je sentymentem bo sam ja naprawiłem i przywróciłem do stanu używalności a czasem lubię usłyszeć jak to kiedyś się słuchało muzyki i na czym : >
Poniżej fotka, taka sobie ale coś widać, pozdrawiam fanów audio ;- )



Obrazek







k***a, Sadol - miejsce zwierzeń.

taos

2013-03-03, 01:18
Z twojego opisu pod zdjęciem nic a nic nie zrozumiałem :(

rusofil

2013-03-03, 01:34
marcin90twinturbo napisał/a:



No fchuy zwierzenia chłopie... wszytko co napisałem trzyma się tematu, rozwinąłem tylko posty innych użytkowników i myśl samego autora.

OBRAZEK Z KWEJKA, WRACAJ SKĄD PRZYSZEDŁEŚ GIMBUSIE pie**olONY :idzwch*j:

Na tej samej zasadzie...



Znaleziony w Google, głąbie:


Wiedziałam, że się zaraz jakiś dzieciak przysra.