18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Technologia nowej generacji"

Mr Dan • 2013-06-18, 15:57
Nowe Call of Duty szczyci się wieloma "nowymi" rzeczami, jakich do tej pory nie mieliśmy okazji zobaczyć w grach, jak np. świat zrobiony z 3D, a nie z tekstur udających 3D. Albo te "cudowne" ręce w nowym Call of Duty, by gapienie się na 24/7 było usprawiedliwione nową technologią. No i ten zupełnie nowy pies, bo żadna gra jeszcze czegoś takiego nie miała.

CoD Ghosts oferuje również "Next Gen'ową" technologię, gdzie AI ryb sprawia, że w końcu uciekają one od gracza, bo tego chyba nie było...



...albo się myliłem :amused:

Uwaga, powyższy tekst zawiera sporo ironii, więc nie spinać dupy i nie pisać, że przecież "to już było w grze ..."
CoD, seria robiąca fanów w ch*ja wciskając "nowości" od lat.

buciah5n1

2013-06-18, 20:41
Będzie można sterować psem! Serio, i kogoś zagryźć na śmierć, a gałką od pada merda się ogonem :D

Incognito

2013-06-18, 20:51
Kiedyś człowiek śledził nowinki w świecie gier, a teraz szuka klasyków...(bo nowe oznacza drogi sprzęt, drogie gra/DLC).
Ps. Torrents forever!
Ps2,Kupuje tylko klasyki :-P .

Ryuk

2013-06-18, 20:54
I zaś zaczęło się pie**olenie, co jest lepsze, a co gorsze. Was nie obchodzi to, że komuś może się podobać coś innego... Ma być "po mojemu" i ch*j ze zdaniem innych. pie**olona ciemnota.

oc...........an

2013-06-18, 20:58
Ryuk napisał/a:

I zaś zaczęło się pie**olenie, co jest lepsze, a co gorsze. Was nie obchodzi to, że komuś może się podobać coś innego... Ma być "po mojemu" i ch*j ze zdaniem innych. pie**olona ciemnota.



Powiem tak: zagraj w Planescape: Torment, Arcanum, Fallouta (1997), Medal of Honor: Allied Assault i np. Heroes of Might and Magic III lub System Shock 2, a idę o zakład, że zrozumiesz dlaczego tak psioczymy na dzisiejsze gry i bardzo możliwe, że przyłączysz się do naszego lamentu "hardkorowych" graczy.

monto

2013-06-18, 21:21
ja to bym pogral w jakas dobra gre z II WS a nie cale czas obecne czasy psy, bezzalogowce, autka na sterowanie z bomba, celowniki laserowe, kalimatory i inne tego typu shity

Imper3838

2013-06-18, 21:22
Z wojennych gier teraz to tylko Arma trzyma poziom. Łatwe tworzenie własnych misji, duża swoboda, dużo modów. A i na grafe nie można narzekać.

Wcześniej nie szkoda mi było kasy na CoDa, dopóki nie miałem Deja Vu grając po raz pierwszy w MW2, a w MW3 nawet nie grałem... I chyba dobrze. k***a 3 h na przejście nowej gry, która różni się tylko numerkiem w nazwie? Banda złodziei.

onlynojoke

2013-06-18, 21:27
czy tylko mnie uspakaja patrzenie na pływającego mario ? :D :D

Silnoręki

2013-06-18, 21:45
Dałem się wyj***ć przez Activision...kupowałem coda od cod2 aż po black ops 2...po cod4 seria się skonczyła i koniec kropka.

mieciu110

2013-06-18, 22:11
@monto
Z gier o WWII polecam Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad.
Dodatek Rising Strom ssie, ale sama gra jest warta uwagi.

tomcio16ck

2013-06-18, 23:09
pewnie mnie zjedziecie ale...
szczerze powiem wam ze kupuje coda tylko dla multi, na ps3 mam wszystkie czesci, w kazdej z nich kampanie ukonczona na 0% :) nie jaram sie w ogole graniem singla w c o d :/ multi jak dla mnie jest wystarczajaco wciagajace. mimo wielu dodatkow itd, gram tylko multi bo cod skonczyl sie na call od duty 3 na ps2 niestety

ps. moj nick na psn tomcio16ck

kicek18

2013-06-19, 09:19
No i chyba sobie zagram w CoD 1 i CoD 2, czyli Gry, a nie badziewie ; )

Piwo

2013-06-19, 11:02
Grało się w CoD1 i CoD2 pamiętam, trójki nie było na pc więc musiałem sobie odpuścić i od 4 już jakoś tak na siłe to wszystko :/

krystek202

2013-06-19, 13:43
od nowych cod'ów są torrenty

Ryuk

2013-06-19, 20:42
DUST DEVIL napisał/a:



Powiem tak: zagraj w Planescape: Torment, Arcanum, Fallouta (1997), Medal of Honor: Allied Assault i np. Heroes of Might and Magic III lub System Shock 2, a idę o zakład, że zrozumiesz dlaczego tak psioczymy na dzisiejsze gry i bardzo możliwe, że przyłączysz się do naszego lamentu "hardkorowych" graczy.



Stary, daje Ci piwo, i wszystkim, którzy zasięgnęli po te tytuły ;] Dodałbym od siebie jeszcze Deus Ex'a (oczywiście jedynkę) i Shogo: MAD. To były gierki... a Half Life? Oddam nerkę żeby wróciły tamte czasy, ale nie o to mi się rozchodziło w mojej przedmowie ;) Otóż jak widzę, że jedni to, drudzy tamto, tamto lepsze od tego itp itd. to mi maść na ból dupy nie pomaga. Obecne gry, jak dla mnie to i tak szybki zabójca czasu, który prowadzi Cię za rękę i dodatkowo leczy (już mówię o samej rozgrywce) zamiast zmusić do szukania apteczek. Ja za hardcorowego gracza się nie uważam, chociaż sznur zaliczonych gier (szkoda, że nie dziewczyn) ciągnie się za mną jak smród po gaciach. Reasumując, obecne gry, gdyby mimo wszystko nie były "fajne" to by się nie sprzedawały tak dobrze... A każdy lubi coś innego ;)