18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

techno od kuchni.

bl...........rk • 2009-10-09, 23:49
Dosłownie!


st...........or

2009-10-10, 00:23
Nie ma to jak ambitna muza.

kopimen

2009-10-10, 00:57
co za zjeby.. jak mnie mierzi to, ze w polsce pokutuje przekonanie, ze kazdy kawalek elektroniki brany jest za techno.. Jak sie niby nazywa gatunek, ktory ten pan uprawia? [kalwi&remi choc do wysublimowanych brzmien nie naleza to i tak sa o niebo ambitniejsze od tej smutnej grupy operacjnej ;/]

Foka

2009-10-10, 01:21
kopimen napisał/a:

kalwi&remi choc do wysublimowanych brzmien nie naleza to i tak sa o niebo ambitniejsze od tej smutnej grupy operacjnej ;/



kalo_gero

2009-10-10, 01:56
koleś jest leszcz jakich mało robi z siebie pajaca i myśli że jest ambitnym hiohłopowcem bo nagrał z dwa kawałki a mtv stacja dla debili promująca debili dała mu jakiś program dla mnie to jest "człowiek porażka" i powinni płacić odszkodowanie za narażenie na jego widok.......

konował

2009-10-10, 02:06
Ja tam elektroniczną muzykę nawet lubię przynajmniej da się po słuchać a nie ten zj***ny hip hop gdzie 97% to ,,Policja zaj***ła mi rower i spałowała j***ć policje na 50 % bo się trochę boje albo mam dużo pieniędzy madafaka joł madafaka joł wszyscy mi zazdroszczą madafaka joł madafaka joł nawet sam sobie zazdroszczę madafa.... "

SnoopTG

2009-10-10, 07:30
konował napisał/a:

mam dużo pieniędzy madafaka joł madafaka joł wszyscy mi zazdroszczą madafaka joł madafaka joł nawet sam sobie zazdroszczę madafa....



to akurat wziąłeś z parodii Snoop Dogg'a "pod gradobiciem pytań"... więc nie dupc mi tu, że polski rap opiera się na tym ;]
radzę posłuchać starego polskiego rapu, a nie z dupy wziętej i wypromowanej Firmy lub Hemp Gru, którzy tylko nawijają te Twoje "Policja zaj***ła mi rower i spałowała j***ć policje na 50 % bo się trochę boje"

a tak w ogóle - Nobody listen the techno.

Ag...........pt

2009-10-10, 08:19
Zachwycają mnie niektóre komentarze. Koleś ambitnie zażartował sobie z techno, a tu już się kroi flame o wyższości "prawdziwego" techno nad jego dziełem, względnie wyższości jednego gatunku nad drugim.

jonek00

2009-10-10, 09:38
filmik ch*jowawy ale motyw z bananem był tak głupi, że aż mnie rozśmieszył. (hehe zaraz zacznie się odwieczna kłótnia "moja muza jest w pytę a twoja to gnój jakich mało", tylko czekać aż ktoś wjebie do rozmowy metal i żarcie kotów oraz cukierkowe dysko z gołą dupą zamiast treści)

Rufus

2009-10-10, 09:59
Abstrah*jąc od tematu muzyki... Strasznie nie lubię tego przygłupa z filmiku. Rozpie**olił moją teorię tego jak tępym i niedoj***nym przygłupem może być człowiek.

sonar

2009-10-10, 10:02
przylaczam sie do opini ze ten typ jest pajacem :D

grauper

2009-10-10, 10:04
kopimen - czy filmik wrzuca na muzyke elektro ?? Bo ja jakos tu tego nie widze. Więc nie kleje po co ten wywód...

Ps. Koles na bananie mnie zniszczył XD

Skupek

2009-10-10, 10:19
kalo_gero napisał/a:

a mtv stacja dla debili promująca debili dała mu jakiś program


No chyba nie ogarniasz trochę... Viva, a nie mtv.

Satan

2009-10-10, 11:27
Techno tried to defile the metal
But techno was proven wrong!