18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

techno od kuchni.

bl...........rk • 2009-10-09, 23:49
Dosłownie!


hypek

2009-10-10, 11:33
Stare jak świat i... dobre. Słucham muzyki elektronicznej i nadal uważam, że to co on zrobił jest śmieszne. Tak wyglądają te utwory :P

A hipchłop to faktycznie gówno. Głównym założeniem hipchłopu jest "k***a, k***a". Dzieciaki tego słuchają, bo staje im jak słyszą kogoś kto przeklina. Myślą, że są dorośli itt.
"Wiecie co z nimi zrobić" :]

Smh

2009-10-10, 11:54
ogolnie bardzo stare techno (Daft Punk), pozniej to jakies szmiry wychodzily... moze poza kilkoma wyjatkami (utworami)

co do RAPu a raczej HipHopu, ktory w Polsce jest propagowany to polecam utwor ponizej ;)





Mimo, iz nie przepadam za tym gatunkiem muzycznym, tego kolesia szanuje za dystans do siebie i otoczenia ;)

robwoy

2009-10-10, 12:10
"co do RAPu a raczej HipHopu"

nie rozumiem o co Ci chodziło, gdy to pisałeś? Bo raczej nie wiesz jaka jest różnica pomiędzy tymi dwoma pojęciami. Rozumiem, że nie słuchasz itd, ale trochę teraz dowaliłeś.

si...........nt

2009-10-10, 12:23
czajnik, koniecznie z klapka ;)

zajebiste, co tu wiecej mowic :D

Smh

2009-10-10, 12:42
robwoy napisał/a:

"co do RAPu a raczej HipHopu"

nie rozumiem o co Ci chodziło, gdy to pisałeś? Bo raczej nie wiesz jaka jest różnica pomiędzy tymi dwoma pojęciami. Rozumiem, że nie słuchasz itd, ale trochę teraz dowaliłeś.



nie patrzac na definicje wiki-smiecho-pedii ktos kiedys powiedzial, (z zagranicznych wielkich czarnych raperow) niestety nie jestem w stanie powiedziec kto (nie uwazalem za potrzebne to zapamietac), ogolnie sens wypowiedzi byl taki:

"RAP - to dobra muzyka plynaca z serca i wierna temu wszystkiemu czemu bylismy wierni, HH no to niestety widac co moze powstac z RAPu, gdy dojda do tego pieniadze i pelno bialych komercyjnych dzieciakow nie majacych pojecia o co w tym wszystkim chodzilo"

Identycznie jak ze Skinheadami, ktorzy znaja swoje korzenie (Jamajskie rytmy itp), a dzieciakami, ktorzy uwazaja ze zgolenie sie na lyso, zalozenie glanow z bialymi sznurowadlami i krzyczenie ze murzyny i pejsy to zlo swiata jest modne. Jedni z drugimi nie maja wiele wspolnego... mimo ze pseudo yntelygetne lyse dzieci nazywaja siebie Skinami... nimi nie sa

wydaje mi sie, ze identycznie jest w scenie HH... wielki k***a RAP... RAP to robil MC Hammer (dobra tu chyba przegialem ;P), RunDMC, a nie te 'biale scierwa na MTV' + Snoop

a teraz czekam na zmasowany atak znawcow tematu... :
Cytat:


I dont wanna talk to you no more you empty headed animal foot
trough water! I'll fart in your general direction! Your mother was a
hamster and you father smelt of eldiberry!!!!


robwoy

2009-10-10, 12:54
Niestety mylisz się i to dość mocno. Nie wiem dlaczego utarło się coś takiego, jak podział w stylu- "ON , ON , ON no i może ON na początku robił rap, potem się sk***ił i robi hip hop" Bzdury. Każdy kto robi tę muzykę robi rap (z lepszym lub gorszym skutkiem). Hip hop to całokszałt kultury opartej na czterech elementach, przy czym jednym z nich jest właśnie rap.

Smh

2009-10-10, 12:58
ok, wezme to pod uwage nastepnym razem :)

TwiceNightly

2009-10-10, 13:17
hip hop to jest cała kultura, w którą wchodzi rap, djowanie, graffiti, breakdance.

Synsa

2009-10-10, 13:19
Ale się spinacie ;p kolesia z filmiku nie lubię bo nic ciekawego jeśli o muzykę chodzi nie zrobił a śmieszność żartu polega na opieraniu się na stereotypach tak samo jak tu się kłócicie, że rap to "joł k***a co się stało, piwo na bmke mi się wylało" Dystansu do wszystkiego :D

Kozak_Maślak

2009-10-10, 16:33
Smh napisał/a:

ogolnie bardzo stare techno (Daft Punk), pozniej to jakies szmiry wychodzily... moze poza kilkoma wyjatkami (utworami)

co do RAPu a raczej HipHopu, ktory w Polsce jest propagowany to polecam utwor ponizej ;)

Mimo, iz nie przepadam za tym gatunkiem muzycznym, tego kolesia szanuje za dystans do siebie i otoczenia ;)




Do edukuj się proszę cię!! Daft punk to NIE techno to French House! :homer:

Smh

2009-10-10, 18:27
Poli666 napisał/a:



Do edukuj się proszę cię!! Daft punk to NIE techno to French House! :homer:



blizej temu do techno niz do metalu czy rapu


zreszta Synsa ma racje... :piwo:

Do...........io

2009-10-10, 18:29
do wypowiedzi konowała
wole słuchać hip-hopu niż zj***nego techno
gdzie 100% to pedał-ki z fryzurami piłkarskimi tapeta na twarzy, butami ferrari i ogolonymi nogami .
I jeszcze dopie**alasz jakieś postulaty na temat hip-hopu .

Smh

2009-10-10, 18:32
Poli666 napisał/a:




Do edukuj
się proszę cię!! Daft punk to NIE techno to French House! :homer:



no wlasnie... chlopie, no wlasnie... doedukuj sie troszke ;)

kuba_vt

2009-10-10, 18:33
konował napisał/a:

Ja tam elektroniczną muzykę nawet lubię przynajmniej da się po słuchać a nie ten zj***ny hip hop gdzie 97% to ,,Policja zaj***ła mi rower i spałowała j***ć policje na 50 % bo się trochę boje albo mam dużo pieniędzy madafaka joł madafaka joł wszyscy mi zazdroszczą madafaka joł madafaka joł nawet sam sobie zazdroszczę madafa.... "



ch*ja wiesz a sie wypowiadasz...

załóż lepiej swoje białe rękawiczki, wrzuć pigułe i NApie**alAJ to TEchNO TEchNO TEchNO!!!!!!!

Ma...........ry

2009-10-10, 18:48
jak czytam niektóre wypowiedzi to mam niezły ubaw ^^