18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tam Gdzie Da Się Żyć - dokument

malutky • 2015-01-04, 13:26
Film dokumentalny o Polakach na emigracji.



Namex

2015-01-06, 20:02
@wyżej

Do każdego co pie**oli o byciu patriotą, proszę uprzejmie o zebranie grupy ludzi i wyjściu na ulice. Tacy z was Polacy i wielcy obrońcy kraju to wypie**alać robić porządek z urzędasami,komuchami itp. A jak nie to przynajmniej nie obrażajcie ludzi którzy pojechali, za chlebem i lepszymi warunkami. Ludzi którzy mają lepszą opiekę zdrowotną, płace etc. niż wy w tym waszym super duper kraju.

Cabotin

2015-01-11, 19:45
pie**olenie. Że niby w Polsce nie da się żyć, że źle, że wszystko do dupy i Tusk na dodatek? A tam cacycacy fleischmaschine?

Wykształć się w sensownym zawodzie, bądź w nim dobry, reaguj na to, co przynosi żyie i gwarantuje, iż bedzie się żyło dobrze i w Polsce.

Byłem onegdaj ratownikiem medycznym, przebranżowiłem się i poszedłem w sprawy związane z szeroko rozumianą tanatopraktyką, w tym rekonstrukcją i balsamacją i obecnie mam dochody wielokrotnie wyższe, niż poprzednio. Można? można,trzeba CHCIEĆ

Bankracy

2015-01-13, 19:34
@up no ba, kiedyś pracowałem w porządnej firmie, 3500 pln na rękę. Teraz zbieram puszki, zarabiam lepiej jak wtedy!

methos23

2015-01-15, 03:41
Pamiętajcie, że nie każdy może pozwolić sobie na studia również nie każdy na studia się nadaje.
Zobaczcie ile ludzi idzie na studia w Polsce, a ile w krajach zachodnich.
Dobry kraj to taki, który zapewni obywatelowi normalne życie za najniższą pensje.
Praca na wózku widłowym w Polsce nie utrzyma rodziny, a w Anglii już tak.

Portnoy

2015-01-18, 00:03
Oj boze... Mamy unie tak? Zanim wszystkie panstwa sie dobrze wymieszaja troche lat minie.Nie wiem jak dlugo ta unia wytrzyma ale poki co trzeba korzystac.Jestem w NL juz trzeci rok i tez mam takie rozne odczucia jak zaprezentowano w filmie. Az glowa boli od przemyslen.No ale co mam zrobic? Wyjechalem nie zaluje bo jest mi tu dobrze. A Polska.... no coz... Narazie zostane w NL ok?